• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEIJAK UŠETŘIT (aneb doba je zlá!:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    GEISHA: U nas sem v lidlu zeleninu jeste nevidel, u nas je na to spolehlivejsi kauf:) Tam furt kupuju salaty za 50+% slevy;) Jinak vcera lidl ucet 512 usetreno 382:D Nekdy by me zajimalo kolik za rok usetrim, nakupuju tak skoro pokazdy:) Podvecerni nakupy proste top... Slevy a nikde nikdo
    GEISHA
    GEISHA --- ---
    GREGI: Maji tak i rukolu, spenat a dalsi listi, a taky pecivka. Idealni na snidani
    GREGI
    GREGI --- ---
    Lidl miva vecer hodku dve pred zavirackou casto ruzny masa a ryby se 70% slevou. Vzdycky to je v pohode vonavy jeste nic co by jen trochu smrdelo. Casto tam naberu veci na mrazak:))
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    DOCKINEZ: skoda ze to nebyl buČek
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tak uplynula nějaká doba a hlásím, že nový paušál T-mobile splňuje vše, co jsem od něj očekával. A skutečně platím jen ty necelý 4 stovky, pohoda.

    A včera jsem narazil v Lidlu u pečiva na burek. Ten mám fest rád, ale doma ho nedělám a ve městě burkový okno nemáme, tak jsem vzal hovězí a sýrový. Byl už večer, takže kus se 33% slevou za krásných 19,90 :) Srdéčko kolenovrta zaplesalo. Dneska jsme zakrojili k snídani a docela dobrej. Sýrový mi přišel lepší než hovězí, navíc byl snad o půlku větší. Jako malý oběd někde na cestách si to umím představit. Doporučuju.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    XARGH: cetl si diskuzi?
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    GURBON: díky za tip! zkusila jsem vygenerovat dneska na otcovu vodafone číslu a hned volali......má to levnější.
    GURBON
    GURBON --- ---
    ERVIN: Me o ten plnej knedlik ani neslo, sel jsem k O2 kde mi za 750 dali obe cisla, neomezeny volani/sms, 4GB dat pro kazdyho + 3 dny naplno. Airbanka mi vrati kazdej mesic 300 takze jsem v tom za 450.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    GURBON: A kam jsi teda došel a pokid 300/měs za plnej knedlik je furt hodně, kdes kolik usmlouval?
    GURBON
    GURBON --- ---
    FRENNET: Tvarili se ze naporad, ale tezko rict. Poslal jsem je do haje.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    GURBON: Na jak dlouho ti dali tu cenu? Kdyz mne T-mobile lákal k sobě, tak mi tu cenu nabízel na 3mesice, nakonec usmlouvala jsem 9mesicu a porad mam nejakou lepsi cenu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RAINBOF: Já to v tom "my O2" neměl - díval jsem se :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    INDIAN: ale prodava se to celej rok po bazarech. ale jo neni to stala nabidka :) o2 je vetsi skrt nez orange
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    RAINBOF: mno prave, to je takova jenom jednorazovka
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: zda se ze se to prodava sezonne. normalne jsem si zasel do o2 a tu kartu si koupil.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    RAINBOF: nenasel sem to pred tim rokem kdyz sem neco podobnyho hledal, nenachazim ani ted.. mel bys nakej konkretni odkaz?
    (pouze ze zvedavosti, stavajici reseni mi vyhovuje z vicero duvodu)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    INDIAN: mame tu smartmania karty 50gb za asi 400 a je to na kredit
    GURBON
    GURBON --- ---
    F1GURK4: my jsme teda odchazeli s 2ma cislama, ale oba jsme byli taky uz od Oskara - zlaty casy, kdy jsem je mel rad
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Kdyz uz se tu propiraj mobilni tarify, hledal sem onehda nakou SIM pouze pro data, ktera by se dala jednou za uherak dobit jen kdyz je treba (presnejc do 4G modemu na chatu na obcasnou praci odtud) .... V nabidkach svaty trojice O2/TM/VF to je nepruhledna vobloz a nakonec sem zjistil, ze u nejdrazsiho a nejvychcanejsiho fr. operatora me predplacenka vyjde lip ... navic neresi pripadny oomezeni pro roaming protoze je primarne urcena cinskejm turistum jezdicim autobusama 10 dni po cely evrope :

    Orange Holiday Europe prepaid offers
    https://boutique.orange.fr/vitrine/carte-prepayee-orange-holiday-europe-en/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam