• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEIJAK UŠETŘIT (aneb doba je zlá!:)
    GURBON
    GURBON --- ---
    Jen doplnim, ze ted mi zoufaly Vodafone nabizel tarif neomezene vsechno vcetne dat za 298,- mesicne.
    GURBON
    GURBON --- ---
    Vcera jsem zahajil prevod cisla pod jinyho operatora. Pomerne me prekvapilo, jak je to jednoduchy a ani nemusim stavajicimu jit vyhrozovat nebo od nej neco fyzicky vyzadovat. Staci v jejich samoobsluze vygenerovat cislo OKU - to nemusite ani nikomu davat a behem chvilky vam volaji s nabidkami, ktere vubec nejsou v cenicich.
    Navod jak se k tomu doklikat u jednotlivych operatoru je zde - maj to obvykle dobre schovany: https://tarifomat.cz/oku/
    GEE
    GEE --- ---
    FRENNET: ja tak pred rokem presel uz i u prani na Alzu a za ty prachy super

    AlzaEco Prací gel Color 5 l (100 praní) za 429 Kč - Eko prací gel | Alza.cz
    https://www.alza.cz/maxi/alzaeco-color-5-l-100-prani-d5614749.htm
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FRENNET: prasky a gely na prani dlouhodobe lidl v sekci zlevnenych. Megaspokojenost
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DOCKINEZ: Nechci slevu zadarmo! :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ: Tak jen malý update pro poučení a pobavení. Tarif jsem si sjednal přes web ušetřeno.cz. Týpek na telefonu schopný a příjemný, ale neřekl mi, že onen paušál tvoří dvě složky:

    - paušál 100 + 100 + 0,7 GB za dvě kila něco
    - Magenta TV za 149,- měsíčně, která přidává oněch 20 GB dat + drobnou slevu na paušál, takže to ve výsledku dává právě těch 394 Kč.

    Tohle jsem vůbec netušil, takže když mi kurýr přivezl SIMku a podepisoval jsem DVĚ objednávky, bylo mi to divný. A když mi bez vysvětlení přišla sms o aktivaci TV, prostě jsem se zvedl a došel to na pobočku zrušit (protože telku přece nesleduju a nesjednal jsem si ji, tak proč bych měl něco takovýho mít, to dá rozum).

    TV jsem zrušil, na pobočce nikoho nenapadlo mi to rozmlouvat nebo mi vysvětlit, jak se věci mají.

    Až o týden později jsem vydedukoval, jak se věci asi mají, vhodně položenými dotazy své předpoklady potvrdil a nechal onu TV zase aktivovat.

    Řeknu vám, my kolenovrti se někdy dost nadřeme :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Kupuje nekdo na allegro prasky na prani a tak?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    byl to typ z roku 05.. ostrihnuti nefungovalo
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    VON_GILOTINE: si mohl zkusit ostrihnout nejdriv sam
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DOCKINEZ: hh, pripomnelo jak jsem s nelaskou odevzdal starou simku na niz byl tarif Oskar Odepis, abych dostal tu novou mensi do novych telefonu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DOCKINEZ: emtecko.cz/trz
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    OK, tak nakonec přímo u T-mobile 100 min. + 100 sms + 20,7 GB dat za 394,- vč. DPH
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    DOCKINEZ: jojo, cili na mladsi lidi, tomu odpovidaji ty ceny, prezentace a tykani, no :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    PAJAOVA: Díky za tip. Moc se v těch jejich webovkách neorientuju a sere mne, že mi tykají, ale zkusím tomu dát večer ještě šanci.
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    DOCKINEZ: Co ten uz drive zminovany kaktus (tmobile virtual) https://www.mujkaktus.cz/homepage - 300 Kc za 6 G dat (pak se snizi rychlost), 100 minut a 100 sms.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hola, měl bych dotaz. Dneska mi volali z Vodafonu, že můj současnej tarif bude končit a chtěli mi nabízet alternativu.

    Tak jsem si řekl, že nejlepší alternativa bude od těch debilů úplně odejít.

    Nemáte někdo tip na paušál? Dřív pro mne bylo důležitý neomezený volání, teď už volám relativně málo, takže by ani nemuselo být neomezený volání/zprávy. Na telefonu nic nestahuju, nic nestreamuju, mám ho jen jako pracovní nástroj + surfování. Nějaký data (třeba 7-10 GB) by byly fajn, ale taky nepotřebuju neomezený.

    Díky
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    LORD_DE_SEIS: No já vím, ale je to debilní
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    o firme nic nerikala
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    zena kupovala normalne online hodinu pred hranicema bez firmy i zaskrtnuti
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    QUANTI: to neni o žadnym hrabání, popotahovat tě nikdo nebude... je to jen kvůli vrácení zboží, protože rakouská legislativa na ochranu spotřebitele umožňuje pro fyzické osoby vrácení zboží pořízeného na internetu až do 18 dnů. Tak aby někdo tejden nejezdil a pak nechtěl známku "vrátit"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam