• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAINBOFDiskuse k [Daruji, přenechám, vyměním.. do 150]
    Obcas je potreba si neco vysvetlit verejne :)

    inzerce bude mazana na to mate klub [Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)]
    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    AAHHWISEGUY: já bych to viděla na smrt u postu uživatele níže
    TUILE
    TUILE --- ---
    CAMKA: tam admin razne maze a rozdava RO :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Zkusil jsem nyxe pozadat o prejmenovani na lepsi nazev aby se to nepletlo to ze to v seznamu nebude cool stejny asi muzem ozelet.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CAMKA: to je ale tim ze deleni je zjevne "kozy" / "kecy" vetsina lidi nepotrebuje nikoho aby to rozlisil.
    C8400
    C8400 --- ---
    SCHIFFI: vzhledem ke skoro stejnému názvu diskuzí myslím, že to bude hodně těžké lidem vysvětlit že inzeráty tam a diskuze tady... good luck
    BURYAN1:
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    retro křeslo za 150,-

    KIDDO
    KIDDO --- ---
    Daruji desky na Stanton Finalscratch. Praha 5
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    THAIGRR:
    SARAJ:
    SARAJ:
    _IOB_:
    inzeráty patří sem [Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)] , tady se o nich má tlachat.... větší dosah budete mít rozhodně vedle
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    RAINBOF: jako je to dost specificky, ale nekomu se treba budou hodit..:)) ale kdyztak nasmeruj do spravne, dik..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    _IOB_: spatna diskuse :D
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    📦 Zdravim,
    kdyby nekdo chtel vetsi krabice na vinylove desky, a ruzne "postovni obalky s bublinkovou folii" na audiokazety atp. napiste mi do zprav. K odberu na letne

    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    SKRP09: Díky, mně šlo jen o to, jestli je vidí i někdo jiný než já sama. :)
    SKRP09
    SKRP09 --- ---
    MOTYLEK: Sím, ano.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    SCHIFFI: Díky.
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Prosím vás, vidíte v klubu [Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)] všechny fotky u mých inzerátů? Zkoušela jsem odkazy na některé své dnešní příspěvky hodit do jiného nyxího klubu a v náhledech se některé fotky nezobrazují. Nevím, kde je problém. :-/ Fotky jsem dávala z imgbb.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nemate kam s obrazky ? dejte je na imgbb.com staci jen jit na stranku dat upload a ctrl-v
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    RAINBOF: nejlepší jsou ty, co pořádaj ty dvě holky ze swapprague.cz. Pravidelně většinou ve Vzletu ve Vršovicích.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam