• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHDragon's Dogma: Dark Arisen
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    RUDOLF: já to shlédnul celé a mne vůbec nezajímá, že je pozitivní.

    Jako tohle mne sere, jak si všichni myslí, že si rvu vlasy nad tím jak část idiotů mluví o Starfieldu, protože je to negativní, že určitě mne sere ta negativní agresivní reakce.

    Ne.

    Sere mne to, že jsou to nesmysly, nepochopení, neumětelství, neumí to a ani se o to pořádně nezajímali (což se pozná o blábolech například o příběhu, kde prostě každej kdo skutečně tem příběh čte, hned zjistí že je to celé jinak a že si prostě ty lidi vymýšlejí). Sere mne pak to lhaní, který si lidi navzájem podpoří, výmysly, odsuzující postoje a s těma pak jdou do světa a snažej se tím všude .

    Mne nezajímají ani hodnocení. Je mi jedno, kolik tomu lidi dávaj.


    Tohle je úplně ten samej případ. Že se při tom raduje, nebo někomu nadává je jedno, jsou to klauni, který si dávají humra s kečupem, ale hlavně ovlivňují ostatní a umí prostě zkazit i pověst nějakého díla, nebo něčí práci, odvedou ji jinam. A dělají to ve výsledku jen proto, že je to živí, oni žádné hry nevytváří, netvoří, jen na nich parazitují a kurví jim pověst. Když šel hlasovat pro hry, dal hlas hře co taky nehrál, ale čet na něj řval, že to musí a on nesmí proti proudu, když žije z toho co mu posílaj, a tak klikl hlas pro BG3, kterej nikdy ani neviděl. Tak silná osobnost to je.

    Vy, co jste si udělali modlu z fromových her tohle řešit nemusíte, protože hejt videa na tuhle společnost mají nízkou sledovanost. Můžete se tvářit jako normální, protože hrajete trendy hru, na kterou se kultura hejtrů bojí zacílit, naopak si z ní udělají kladivo, kterým pak bijí ty ostatní. A vám je to samozřejmě jedno, zjevně hodnotíte tyhle videa na základě – ale jemu se to líbí.
    Tomu se líbilo i Diablo 4, než pak zjistil že víc vydělá na videích kde na něj bude kálet.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    jinak, přidávám se do klubu. Zkusím to před půlnocí koupit a zítra večer streamovat
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    PHOW_SAATCH: se moc nesměj. Fromové mají obrovský štěstí, že jim dělali marketing dycky hodně schopní SONY, která umí těm idiotů jasně říct, jak a co mají zahrát, aby si vůbec uvědomili co kde mají dělat a na co se soustředit.

    Jinak dodnes by sis rval vlasy (jasně, obrazně) z každýho videa nebo zmínky o hrách od Fromů, a byly by na tom stejně jako starfieldy nebo právě DDčka.

    A zeldové jsou spíš inspirovány právě tím o co se snažila DD (ona v japonsku jela i online DD, MMOčko) a ne naopak.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    VIRIK: hele, poslechl jsem prvních sedm minut a je to chvalozpěv, sám řekl, že nehrál monster hunter a vycházel ze své radosti, že ho po dlouhé době ho baví open world a že situace co zažíval, předtím nikdy nezažil. Teď k desáté minutě se dostává k první kritice, že ten první biom je obrovský a přišlo, že dochází k repetici potvor (po 12 hodinách hry), ale že ty boje se variují díky specifičnosti terénu v daném biomu. Dál jsem nešel, ale čerpá ze své zkušenosti a poctivě popisuje, jak to hrál, co zažíval. Mě to přijde docela fér.. vypínám u 14 minuty.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: ja myslim, ze i nekde zminoval, ze ho jednicka total minula, tak ten musi bejt mimo :)

    tady moji oblibenci sou z toho nadseny :)

    My Thoughts on Dragon's Dogma 2 - It's Awesome.
    https://www.youtube.com/watch?v=kNfH_oGuHm0


    Dragon's Dogma 2 Review - A Modern Masterpiece
    https://www.youtube.com/watch?v=Qm-UG5j_LZ8
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VIRIK: :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    na games.cz zase borec nevěděl jak se leveluje, ani k čemu je jídlo.

    Většina těhle netuší, jak se komunikuje s NPCčky a jak se vlastně dělají, případně vyvolávají vlastně úkoly.
    Dost zakopává i zkušený herní recenzent na Vortexu a to ten se aspoň informoval.

    Jediné, co vám to přinese je to, že vás to poplete, navede úplně jinak. Bejk přesně ukazuje, jak DD2 nehrát.
    nebo dobře ukazuje, jak se hry konzumují, ale nehrají.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    PHOW_SAATCH: tak to je přesně to, před čím jsem varoval se vůbec nedívat. Bejk to přirovnává s pokémonama, mele píčoviny, nepřečetl si ani tipy a triky, hraje to jako diablovku, leze kam nemá, ergo netuší jak se to vlastně hraje.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Zahrál jsem si Dragon's Dogma II | První dojmy po 15 hodinách
    https://www.youtube.com/watch?v=yFMokts1hh4
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tak sem si guglil potvory a vono to vypada, ze jedinej had je na Chimere! Hydra nic?! to asi do toho pujdu! :))

    jak je to s tema Pawns? ty se sharujou nejak napric platformama?
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Dragon’s Dogma II review embargo has lifted. Get the scores here:
    ● GamingBolt:10
    ● Eurogamer:10
    ● NME:10
    ● Gfinity:10
    ● GLHF on Sports Illustrated:10
    ● Gamers Heroes:9.5
    ● PlayStation Universe:9.5
    ● GamingTrend:9.5
    ● BaziCenter:9.5
    ● Hobby Consolas:9.4
    ● Areajugones:9.2
    ● Vandal:9.1
    ● GGRecon:9
    ● God is a Geek:9
    ● Hey Poor Player:9
    ● PSX Brasil:9
    ● Game Informer:9
    ● Worth Playing:9
    ● Games .cz:9
    ● TRG:9
    ● Finger Guns:9
    ● Power Unlimited:9
    ● Gaming Nexus:9
    ● Gamer .nl:9
    ● GameSpew:9
    ● Digitally Downloaded:9
    ● Merlin'in Kazanı (Turkey):9
    ● GamePro Germany:8.8
    ● TierraGamer:8.8
    ● COGconnected:8.8
    ● Video Chums:8.6
    ● CD-Action:8.5
    ● IGN Italia:8.5
    ● GameSkinny:8.5
    ● GAMES .CH:8.4
    ● SpazioGames:8.3
    ● Gamereactor UK:8
    ● IGN Adria:8
    ● Noisy Pixel:8
    ● Screen Rant:8
    ● IGN:8
    ● Digital Spy:8
    ● Guardian:8
    ● Jeuxvideo .com:8
    ● Attack of the Fanboy:8
    ● But Why Tho?:7.5
    ● Gamepressure:7.5
    ● Metro GameCentral:7
    ● Digital Trends:7
    ● IGN France:7
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    AIAX: btw: J. Dušek řikal někde: "Za problémy ve vztahu mohou vždy dva - manželka a její matka" :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    AIAX: mně to řiká nejen manželka, ale i máma... "Prosim tě, kolik ti je? 15???" :D
    A pak se celej večer koukaj na český kriminálky, kde někdo někoho morduje... PASIVNÍ ZÁBAVA = nezájem :)
    AIAX
    AIAX --- ---
    PHOW_SAATCH: Závist. Moje manželka když mě vidí třeba u Elden Ringu, tak akorát obráti oči v sloup a prohlásí, jestli už nejsem na tyhle "zabijačky" moc starý.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    I ve dvojce je ta mechanika, kdy pri utoku zpusobi kontakt zbrane s nepritelem takovy podivny stutter?
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Už jenom to, že ve městě může člověk kdykoliv změnit classu a nepřijde o to, co už nalevelil předtim... jako :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Kdybych teď nehrál Bloodborne, tak normálně skočim do DD:DA a jdu plnit zbytek achievementu :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Mě do DD:DA přived tady VIRIK, mam v tom cca 120 hodin, ale kdybych nemusel minimálně 2x dojet všechny hry od FromSoftu, měl bych v tom pravděpodobně mnohem víc :) pak je tu ještě Monster Hunter World, ale DD je mému srdci mnohem bližší.. už jenom to, že v noci je fakt tma (a ne jako v ostatních hrách pseudotma) mluví za vše :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Je to jedna z mála her, kde mě bavilo hrát za mága, protože tady má magie fakt koule :) a archer mě taky bavil. Dokonce i moje manželka mi občas brala gamepad z ruky, že si to musí zkusit a to se opravdu nestává často :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    tak vzhledem k tomu, že spousta recenzentů netuší velkou část herních mechanik a neví jak si doplnit maximální zdraví, když jim klesne, tak jasně, že je to HC.

    Nicméně první DD když vyšla byla velice těžká, bylo to "takové Dark souls". Lehčí obtížnosti přidali až - tusím - s datadiskem, mnohem později.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam