• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHDragon's Dogma: Dark Arisen
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    a tahle mrcha je taky dobrá, jen mohla být těžší
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    nemrtví páni, v kobkách kam se je třeba probourat jsou úplně boží

    VIRIK
    VIRIK --- ---
    – pomoz mi, potřebuju pomoct
    – již běžím mistře, pomohu ti!
    – ehm, ale já jsem myslel s ránou na hlavě.. ale dobře.

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    PHOW_SAATCH: Ani ne, šel jsem spíš po questech a najednou koukám, že je konec. Draků jsem za hru zabil asi pět.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    HONZA09: Ty někam pospícháš? :) Já dal dneska poprvý v jedničce UR dragona.. a vstup do arény jsem našel na místě, kde jsem byl úplně poprvý, přitom je to hned kousek od startu hry ;D ale nevim, jestli je tam až od NG+ nebo už v NG .. aktuálně jsem v NG+2 a lovim zbytek achievementů
    HONZA09
    HONZA09 --- ---


    Tak já už jedu NG+. Končil jsem na padesátým levelu a z tý hry jsem neviděl ani půlku.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tak sem tipoval spatne. patch uz dorazil i na xbox .)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: mel sem si udelat par kluk+holka. ale co, takhle mi nezbejva nez to vybalit na Ulriku! :) kdyz sem obmenoval pawny, tak ta s "kalhotkama" sla az posledni, musim rict ze se na ni koukalo dobre! :))

    jinac v tom Vernworthu uz sem tak proflaklej, ze sem dostal kvartyr. parada! ;)))

    taky sem zvedavej, kdy dorazi ten patch na xbox platformu. tipnul bych zejtra :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Tak jsem si projel potřetí The Final Battle, která vůbec není final, dal si duel s Dukem, kterej na mě poslal celou armádu a to byla snad nejakčnější scéna, co jsem ve hrách za posledních pár let zažil. Normálně za assassiny nehraju, ale teď jsem vychytal nějaký ultrarychlý dýky a kosil jsem to po desítkách, neskutečnej mazec.. škoda, že jsem to nenatočil, spoustě lidem by to mohlo otevřít oči, protože tohle nevypadalo jak fantasy hra, ale spíš jak scéba z osmdesátkovýho akčního filmu :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Jedu tu jedničku podruhý, snažim se víc studovat mechaniky a mam pocit, že hraju úplně novou hru :D
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Tady asi chcípnu.

    VIRIK
    VIRIK --- ---
    nicméně i když DD2 tyhle věci umožňuje, tak to přímo jako klasicky tam sexistický nic není.

    ALL Female Armor, Outfits Showcase Dragon's Dogma 2
    https://youtu.be/9K_-aI4pbs0


    naopak to zpracování brnění (má to samo i mužské verze) je excelentní.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    SADAKO: to je vždy velká otázka ve fantasy.

    Mám poskakovat jako ztepilí atleticky stavěný muž s ostatními muži po lese v kamizolce a kamaších, uplých kožených kalhotech a řemínkovém brnění s ostatními chlapci, případně vypracovanými zralými muži, nebo si zvolit raději ženy v kalhotkovém brnění?

    nebo si přestat něco namlouvat, prostě se naolejovat a rovnou se oblíct do řemenného koženého postroje, no :D
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    VIRIK: Jojo, kožené velmi podobného nosil můj elf v DD1. A teda ne kvůli statům 😀
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    tyhle jsou ještě dobré, ty jsou lněné.

    Jsou tam i kožené.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    :)
    Local Dragon's Dogma 2 player swears he's wearing it for the stats
    https://www.destructoid.com/local-dragons-dogma-2-player-swears-hes-wearing-it-for-the-stats/
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    V nastavení se objevilo RTX on/off.



    BOBESH
    BOBESH --- ---
    jo a libi se mi stejne jako v Monster Hunter, ze si diky ty dynamice sveta utvarim vlastni pribehy, vzpominky co se stalo. a me to prijde zabavnejsi, nez kdyz mi nekdo prednese quest stalo se to a to a ty bez a udelej to a tamto.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    :)

    IMHO starý kvalitní vývojáři, odchovaní na starých konzolích, kde bylo maličko paměti a musela se tam vejít hra a oni to museli zohledňovat a podle toho upravovat i design. No a teď můžou místo mravenišťátka udělat na nových konzolích obří megatermitiště a tak ho dělají :) a vycházejí ze svých zažitých postupů.
    S tím, že všude něco je. A tam kde nic není to je jen proto, že ještě nevíte jak se tam dostat :)

    Nicméně něvím už jak to jako popsat, tím tady zabíjíme akorát celý odpoledne.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: ja uz ted druhej den beham v tom prvnim hlavnim meste a dneska sem se dostal diky ztracenymu harantovi do nejaky podzemni knihovny :) ted hodlam smirovat toho vypravece, pac ma podezrele moc penez! parada! libi se mi jak je udelanej od japoncu ten "stredovek"

    imho je to koridorovy, ale nejlip udelany, takze se to hur cte nez jak to potom pusobi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam