• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHDragon's Dogma: Dark Arisen
    rozbalit záhlaví
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PHOW_SAATCH: spis kamzika! :))
    PHOW_SAATCH: aha! mno tak to chapu. toe dobry, ze tomu venujes cas a nehrnes se do dvojky nebo tak :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: najmi si do party horolezce nebo zedníka :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    naky medusy, hydry... ja resim dulezity veci, jako treba jak se dostat na tuhle zidku vpravo za mnou! :D



    muj Rocky umi levitovat, takze treba v tomto pripade mi pomohl velice, ale v tom predeslem se mu nejak asi nechtelo? :)


    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: archydra má výhodu - plive nějakou srágoru, která tě na chvíli oslepí, tak jí můžeš zkusit dát poslepu :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PHOW_SAATCH: jako jednicka me zajima. urcite se podel, ale tuhle svinu klido muzes vynechat ;))
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: v neděli jsem dával v jedničce archydru, tak jsem si na tebe hned vzpoměl a udělal jsem ti i spoustu krásných screenshotů :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    BOBESH: je bokem v obří jeskyni/aréně na cestě na dračí horu.

    A slouží spíš k tomu, aby sis ji ulovil a použil její hlavu. A spíš než had to vypadalo jako červík.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    TRAGED: presne! :D ale tuhle dvojku dam! jednicka mi bude navzdy zapovezena :(

    VIRIK: jako ty ve cekal sem, ze bude nekde zalezla v mini prostoru a ne abych na ni mel otevreny prostranstvi. to se zebleju, az na ni narazim.
    a nebo tak:
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Dej to rychle do spoiler tagu, než tím odradíš Bobeshe od hry!
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    a tahle mrcha je taky dobrá, jen mohla být těžší
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    nemrtví páni, v kobkách kam se je třeba probourat jsou úplně boží

    VIRIK
    VIRIK --- ---
    – pomoz mi, potřebuju pomoct
    – již běžím mistře, pomohu ti!
    – ehm, ale já jsem myslel s ránou na hlavě.. ale dobře.

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    PHOW_SAATCH: Ani ne, šel jsem spíš po questech a najednou koukám, že je konec. Draků jsem za hru zabil asi pět.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    HONZA09: Ty někam pospícháš? :) Já dal dneska poprvý v jedničce UR dragona.. a vstup do arény jsem našel na místě, kde jsem byl úplně poprvý, přitom je to hned kousek od startu hry ;D ale nevim, jestli je tam až od NG+ nebo už v NG .. aktuálně jsem v NG+2 a lovim zbytek achievementů
    HONZA09
    HONZA09 --- ---


    Tak já už jedu NG+. Končil jsem na padesátým levelu a z tý hry jsem neviděl ani půlku.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tak sem tipoval spatne. patch uz dorazil i na xbox .)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: mel sem si udelat par kluk+holka. ale co, takhle mi nezbejva nez to vybalit na Ulriku! :) kdyz sem obmenoval pawny, tak ta s "kalhotkama" sla az posledni, musim rict ze se na ni koukalo dobre! :))

    jinac v tom Vernworthu uz sem tak proflaklej, ze sem dostal kvartyr. parada! ;)))

    taky sem zvedavej, kdy dorazi ten patch na xbox platformu. tipnul bych zejtra :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Tak jsem si projel potřetí The Final Battle, která vůbec není final, dal si duel s Dukem, kterej na mě poslal celou armádu a to byla snad nejakčnější scéna, co jsem ve hrách za posledních pár let zažil. Normálně za assassiny nehraju, ale teď jsem vychytal nějaký ultrarychlý dýky a kosil jsem to po desítkách, neskutečnej mazec.. škoda, že jsem to nenatočil, spoustě lidem by to mohlo otevřít oči, protože tohle nevypadalo jak fantasy hra, ale spíš jak scéba z osmdesátkovýho akčního filmu :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Jedu tu jedničku podruhý, snažim se víc studovat mechaniky a mam pocit, že hraju úplně novou hru :D
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Tady asi chcípnu.

    VIRIK
    VIRIK --- ---
    nicméně i když DD2 tyhle věci umožňuje, tak to přímo jako klasicky tam sexistický nic není.

    ALL Female Armor, Outfits Showcase Dragon's Dogma 2
    https://youtu.be/9K_-aI4pbs0


    naopak to zpracování brnění (má to samo i mužské verze) je excelentní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam