• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHDragon's Dogma: Dark Arisen
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    BOBESH: já to zkusil bdělý. Pak ti zůstane na mapě trasa.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: no ja se chtel kochat a rikal sem si, abych o neco neprisel a prisel sem akorat o ten vozejk :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    BOBESH: stačí ti přece zmáčknout Y na XBOX a vyspíš se a jsi tam hned...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ja jel vcera poprve "ox-busem" :)) toe pomalyyy! jako tusil sem, co me ceka. uz sem nejaky videa videl.
    no tady sem mel vic stesti nez rozumu bych rekl. byl by to insta kill? asi nee ne? ;)))
    aneb: "co to rve? pudu se mrknout ven!" -sound on! ;)
    Dragon's Dogma 2 - Oxcart vs Griffin
    https://youtu.be/ISPMBc21rdE?feature=shared
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    HONZA09: jj. jebtisky i elfa jedu. novej lepsi kvartyr sem taky objevil, ale 200k nemam a ten od Mildred nebo jak se menuje mi staci zatim :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Jo a taky jsem zjistil, že si mohu koupit víc nemovitostí ve městě než jen jednu.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BOBESH: V první hře jsem našel jedno místo, kde se zdržuje kromě náměstí. Teď při druhým průchodu jsem zjistil, že není tím, kým se zdá být. :) Ale objevil jsem třeba dva další uplně nový questy. Jeden s jeptiškama a druhej s elfem.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    HONZA09: a ty jedes druhej pruchod a v minuly hre si quest nehral?
    me v tom meste naskakujou dalsi a dalsi questy a do toho Batahlu nebo jak se to menuje vubec nevim kdy dobehnu! zatim me tam vede jen jeden quest abych tam navstivil kovare
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BOBESH: Já už mu jsem taky na stopě.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tyo quest s zebrakem ve Vernworthu dokoncenej a vyslo mi z toho, ze bych snad udelal lip, kdybych se do toho nemontoval! :O husty!
    prislo mi, ze v jednu chvili to melo dve moznosti jak se rozhodnout, tak mozna v novy hre...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DD:DA je ted na GOG za 4,79 EUR (129 CZK)

    -84% Dragon's Dogma: Dark Arisen on GOG.com
    https://www.gog.com/game/dragons_dogma_dark_arisen
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    a nova analyza po patchi :)

    Dragon's Dogma 2: Does The New Patch Fix The Game? All Systems Tested
    https://www.youtube.com/watch?v=VvhdU4q6drA
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    a tenhle finish sem si musel nahrat! ;))

    5. dubna 2024
    https://www.youtube.com/watch?v=DKlhD4mrpf8
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BOBESH: Mě bohužel ty draci přišli všichni stejný.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    a "pokleknul" prede mnou Minotaur! ;))



    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tak sem to vcera po par dnech zapnul a peknej progres! konecne sem pokrocil s zebrakem ve Vernworthu! :)) ale hotovo nemam.

    co mi prislo cool: o vejku sem koukal na Kofilu. byl asi o 20 levelu vejs jak ja v ty dobe. akorat se tak flakal a narazil na elfi mesto. jenze neumel ani slovo.
    ja sem na elfi mesto vcera taky narazil, ale v ramci questu s elfem prave s Vernworthu, takze mi prekladal a ja tam s nim dal jel tu quest line :)

    jinac sem poprve potkal draka/y. ani sem ho nezkousel, ale udelal sem si par cvaku! :)) btw je tam vic druhu? nebo se lisej treba jen nejakou barvou ci co?



    tohle bylo super! jak turf wars z Monster Huntera!

    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Dragon's Dogma 1 vs Dragon's Dogma 2 | Graphics, Animations & Details | Final Comparison
    https://www.youtube.com/watch?v=KmP3ptKdLKM
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Už jsem třetí den na cestě a město na dohled. Po cestě jsem našel a prošel jeskyni, kterou jsem v první hře úplně minul. V ní byly dva bossové.

    VIRIK
    VIRIK --- ---
    PHOW_SAATCH: s tou dvojkou bych takhle nespěchal. Speed mod má i jednočka a je tu ještě jedna věc.

    Já si zkusil zahrát DD jedničku jako běžný hráč, abyste nemuseli. To znamená jsem šel jen po značkách, co mi hra ukazovala, co bylo v achievementech a co mi vyloženě řekli NPC, jak je zvykem v běžných komerčních hrách.

    Průběh trval docela krátce, byl efektní a rychle jsem se dostal na konec. Dokonce i ten správný.

    Ale.

    Vůbec jsem nerozluštil osud a příběh čarodějnice a jejího pawna. A s tím tajemství pawnů.

    Vůbec jsem nepomohl vévodkyni, nenašel skrytý dungeon. Ani jsem neodhalil tyhle questy.

    Vůbec jsem nevyřešil problémy tý obchodnice/trošku podvodnice

    Nedojel jsem vévodův osud, jen ten základ

    Neodhalil jsem tajemství draků, jen arisen a co je jeho pravým osudem

    Jen jsem v datadisku ohalil osud milenců, jinak to celé zůstalo skryto

    Nikoho jsem si nevzal

    vůbec jsem netušil nic o zlodějské gildě

    na mapě zůstaly celé oblasti neprozkoumaný

    přesto se hra tváří jako dohraná a hráč co se nezajímá se nic nedozví, pokud mu to vyloženě někdo neřekne. Maximálně je znechucený, že jeho nejmilejší osoba je tlustý obchodník.


    Takže asi tak. Tyhle stránky jsou v případech takovýhle RPG, od Dragon Age Inquisitiion, přes STarfield, Elden ringy po DD úplně nic neříkající, jen je to v tomhle případě smutná statistika toho, jak běžná hráči vlastně ty hry konzumují a pak jdou zkonzumovat další.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam