• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHDragon's Dogma: Dark Arisen
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    OK, tak jsem se po 50h odhodhal vlezt do hradu, kdyz me hra zjevne bez toho uz nikam dal nepusti. A hned takhle pruhledna zapletka? -)

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ty ve ja se v tom budu patlat asi dlouho! zapinam tak jednou za 4,5 dni. dycky nekam dobehnu, zjistim ze tam nechci/nemam bejt, zas nekam namirim du tam dva dny, pak zjistim, ze to dal nejde a tak :))

    treba sem narazil na Sphinx, ale nechtelo se mi delat ty hadanky, tak sem leavnul do mesta, ale jelikoz sem nemel portcrystal, tak se mi tam k ni nechce zas bezet! :D

    v Batahlu sem bezel k Checkpoint townu a tam brana a ze nemuzu skrz! do pice, tak do Vernworthu a volkem do townu z druhy strany a tam me taky nechteli pustit! az se mi tam stala nepekna nehoda teda! :(

    Ulrika mi nekam zdrhla a este sem se ted drzel furt toho luku, takze sem neleveloval. boha jeho! :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Teď switchnu na assassasina Master Thiefa a začnu krást jak Babiš.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Uff :)

    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    PHOW_SAATCH: Nespadl jsi do vody? Zhasne se :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Jedinej opruz je čachrování s lucernou, občas doplnim olej a musim ji unequipnput a znovu equipnoit, aby byl aktivní use... nevim, co dělam špatně :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    TRAGED: Dneska jsem popojel na lvl 158 a dokončiju zbytek achievemntů :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Jenom chci říct, že DD:DA je naprosto super a ani se mi nechce věřit, že vyšlo už před 12 lety ještě na PS3 a nebyli ho tenkrát plné herni magaziny! A GOTY RPG 2012 dostala ve skutečnosti už akční hra Mass Effect 3.

    Už teď se bavím víc než v BG3, sem zvědav na dvojku!
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    potěšilo :)

    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jako ty možnosti co tam josu jsou skutečně zajímavé. Já normálně dávám i ve hrách, peníze na siroty, takže se mi docela rychle otevřela možnost questu hledání kluka a najití toho podzemí. Stejně tak pak když chytáte abatiši, můžete to prostě říct konstáblovy, nebo ji chytnout sami a to pak dotanete o 5 000 zlatých víc. A samo to nekončí, do kriminálu lze chodit a odemykat, hehe.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VIRIK: Takže největší featura DD2 oproti jedničce je bordel :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CLAVEN: a překvapeně :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VIRIK: Human & Hollow... to už jsem někde viděl :D
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    VIRIK: vyzeráte traumatizovane
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já tam dělám i horší věci :)

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VIRIK: FUUUUU 404 obrázek not found
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VIRIK: nevidim to
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: + mam pocit, ze sou tam jeste nejaky lepsi sluzby za vic penez ci co. nezkousel sem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam