• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHDragon's Dogma: Dark Arisen
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CLAVEN: a překvapeně :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VIRIK: Human & Hollow... to už jsem někde viděl :D
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    VIRIK: vyzeráte traumatizovane
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já tam dělám i horší věci :)

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VIRIK: FUUUUU 404 obrázek not found
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VIRIK: nevidim to
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: + mam pocit, ze sou tam jeste nejaky lepsi sluzby za vic penez ci co. nezkousel sem
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VIRIK: tenhle screenshot mi připomněl, proč se mi kdysi příčil Skyrim... nějak ve hrách nedokážu zkousnout humanoidy se zvířecí hlavou.. a to se vlastně týká i Divinity apod., připadam si pak jak v ZOO :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: no ja myslel jako vstup, pac predtim sem tam ani nemohl imho
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    BOBESH: tiket do bordelu? Mne to tam furt stojí spousty peněz

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: tady sem asi nebyl, ale estli myslis v tom meste, tak sem treba navstivil nejakou laborator a co tam meli vystavenyho sem cumel s otevrenou pusou! :o
    ve Vernworthu mam konecne tiket na do bordelu, tak musim vozkouset! :)

    HONZA09: ja si vzpomnel hned na Diablo :) takova klasika rpg. zacina se v zelenym, pak se de na pisek :))
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BOBESH: Já když jsem přišel poprvý na tohle území, tak jsem první co mě napadlo Grand Canyon, pak hned Tatooine. Ale nejvíc mě dostalo, jak tam mají po těch skalách rozvěšený ty tibetksý praporky. :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    BOBESH: pořádně se tam rozhlídni

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BOBESH: IMHO bych leveloval další vocation i když Ti to co hraješ přijde dobrý. Otevíráš si tím augmenty a taky se podle toho jaký máš vocation při level upu vybírá o kolik se Ti zvednou který staty.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: zkusim. ted sem konecne dobehl do druhyho capital city Bakbattahl! pripadam si jak kdybych dojel hru! :D Takova streka! a co vsechno u toho clovek potka, zazije. Potkal sem treba typa, co kseftuje ale jen nejaky wyrmcrystals co padaj jen z draku? ma super sip s insta killem :) libi se mi, jak se plynule zmenilo prostredi. uz sem vymaxoval prvni vocation, mam to zmenit u sebe a pawna a maxovat dalsi? mi ten luk celkem vyhovuje s ohnivou augmentaci od pawna prave
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já to používám jen na rychlocesting. JInak jsem si trasy oběhnul pěšo, kvůli odhalení tajemství, okolí, skrýší... taky už mám 4 portkrystaly, hromadu fyrrestounů, wakestounů a kompletní výbavy. Padá to nejen z truhel a je to skrytý nejen na "nedostupných" místech, ale taky z bossů, který je dobrý chodit pravidelně kosit, farmit.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    BOBESH: já to zkusil bdělý. Pak ti zůstane na mapě trasa.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: no ja se chtel kochat a rikal sem si, abych o neco neprisel a prisel sem akorat o ten vozejk :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    BOBESH: stačí ti přece zmáčknout Y na XBOX a vyspíš se a jsi tam hned...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam