• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHDragon's Dogma: Dark Arisen
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: Hádej, co jsem v čínskym horrorskopu :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PHOW_SAATCH: mno hele ja o tom vic melu a pritom by to nemuselo bejt buhvi jaky, ale toe prave to! ja se tomu upenlive nevystavuju!! :D tady uz par lidi vi...treba, kdyz za me prochazeli pasaze v Sekiru, nebo v Bloodborne :)))
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: Pořád si nedokážu představit, jaký stavy ti vyvolávaj virtuální hadi, a nezávidim ti... ale vystavování se objektům způsobujícím fobii by mělo dlouhodobě pomáhat, ne? :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    btw DA je treba ted na xboxu za krasnejch 110 kc .)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PHOW_SAATCH: toe presny! skoda, ze me to nevyleci z uzkosti z hadu! ja sem v perdeli. dal sem jednu Chimeru a este tak srabacky sem ji ustrilel z vejsky! mam quest na Medusu a vubec se mi za ni nechce, pac nejlepsi je ji usekat hlavu, kdyz je ziva! bleh! :/
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Dotaz pro PC master race: co máte za sestavu, resp. kartu a jak vám to jede? Mám Intel i5-2400 3.1 GHz, 16 GB RAM DDR3, nVidia GTX 970 Ti 4GB - už mi to docela drhne a chci upgradnout. A teď nevim, jestli stačí jen GPU nebo jestli i CPU... (aneb když vyměnim jen GPU, tak manželka nic nepozná :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Dragon's Dogma 2 has helped me tackle my anxiety in a way few RPGs have managed to, and it was completely unexpected | GamesRadar+
    https://www.gamesradar.com/games/action-rpg/dragons-dogma-2-has-helped-me-tackle-my-anxiety-in-a-way-few-rpgs-have-managed-to-and-it-was-completely-unexpected/
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: Uvidime, ale myslim, ze se to az tak moc nehne. Zrejme cas na upgrade CPU a hlavne grsfarny.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PHOW_SAATCH: chmm tak to ses zvyklej asi na vyssi fps :)
    imho tohle jeste nejsou ty patche co zlepsujou optimalizaci fps treba ve mestech
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: Na mym PC jede 90% her v pohodě, DD2 v průměru 20-25 fps, ehm :) zatim mě nejvíc rozhazuje, že tlačítko pro inventář je na gamepadu na druhý straně :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PHOW_SAATCH: na zaklade vydani toho patche? :))
    mno takhle z jednicky rovnou do dvojky, to sem zvedavej co budes rikat ;)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    To neustálý přepínání do cutscén mě tak sere, že ro asi brzy rozmlátim :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Něco mi řiká, že bych si měl pomalu (čti rychle) koupit novej komp :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Compiling Shaders....
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: Instaluju Dragon's Dogma 2 :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    To all Dragon's Dogma 2 players
    We have an update planned this month with the following adjustments and fixes. We will release them on each platform as soon as they are ready.
    Thank you for your patience and support!



    https://x.com/DragonsDogma/status/1781269206375309500
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jo, je to podle pravdy
    AIAX
    AIAX --- ---
    BOBESH: "dycky nekam dobehnu, zjistim ze tam nechci/nemam bejt"

    Story of my life.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A uz jsem si prosel:
    Arise: Mage, Magick Archer, aktualne R6 Mystic Knight
    Pawn: Fighter, Warrior, aktualne R7 Sorcka
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    OK, tak jsem se po 50h odhodhal vlezt do hradu, kdyz me hra zjevne bez toho uz nikam dal nepusti. A hned takhle pruhledna zapletka? -)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam