• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHDragon's Dogma: Dark Arisen
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    PHOW_SAATCH: Hraju na nvidia 4070, i7-12700KF@3.61 GHz, 128GB a jedu to 2560x1440. Nejaky rychlostni zazrak to neni. I v tom uvodnim tabore mi to klidne obcas pada k 45fps. Obvykle se to spise drzi u nastavencyh 60fps, ale grafika se u toho chysta odletet na Mesic. Hratky s detaily, mi prislo, ze nedavaji moc smysl. Prakticky cokoliv jsem snizil, nemelo vliv na rychlost. Neco z toho navic vypnout nejde: 1) Kdyz vypnu AA, tak to cele tak divne reze / zrni, ze by mi z toho upadly oci. 2) Kdyz snizim kvalitu stinu, zacne se v korunach stromu odehravat takove stroboskop psycho, ze bych oslepnul. DLSS a tu AMD vec jsem zkousel, ale za me je to nepouzitelne. Ikdyz to nastavim na quality a pripadne zvednu doostreni, prijde mi ten obraz jako potreny sadlem. Jako bych to jel ve VGA a pak rozmazal. Pro me uplne nepouzitelne. Tohle treba mel Starfield imo lepsi, tam se pouziti DLSS dalo nastavit tak, ze ten vliv na vysledny obraz byl celkem maly nebo i zanedbatelny. Samozrejme ale ano, jakmile to aktivuji i jen na tu quality setting, tak to skoci na stabilnich 60 a vetraky na grafice se vypnou. Takze pokud cloveku nevadi to razantni snizeni kvality, muze to byt cesta. Mozna mi samotnemu nezbyde nic jineho, az prijdu do nejakeho mesta :(

    Podstatne: Hraju to s modem na 90 stupnu FOV. Pokud nic podobneho ke stesti nepotrebujes a staci ti tech hardcoded 60 stupnu, pak si k tem mym cislum urcite dost pridej. Imo klidne 30%. Ja to bohuzel v 60 hrat nemuzu. Tohle je jedna z veci, ktere jsou u me naprosto no-go. Koukat na 60 stupnu FOV na 32" palcovem lcd s ocima 60cm od plochy, to je jako divat se na svet pouze skrze dalekohled. Diky panu moderovi za tenhle mod, protoze bez nej bych to asi bohuzel nehral.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    An update for Dragon's Dogma 2 is now live on all platforms!

    It includes adjustments to the dragonsplague, Pawn behavior and fixes to various issues.

    Dragon's Dogma 2 official web page|CAPCOM
    https://www.dragonsdogma.com/2/en-us/topics/update/
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: Stejně jako Indiana Jones! :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PHOW_SAATCH: rozumim. hele ja je nijak nehejtim. na jednu stranu sou to obdivuhodny zvirata, ale ja je nemam rad :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: Btw: hadi v Sekiru a GoW jsou bozi :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: Hádej, co jsem v čínskym horrorskopu :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PHOW_SAATCH: mno hele ja o tom vic melu a pritom by to nemuselo bejt buhvi jaky, ale toe prave to! ja se tomu upenlive nevystavuju!! :D tady uz par lidi vi...treba, kdyz za me prochazeli pasaze v Sekiru, nebo v Bloodborne :)))
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: Pořád si nedokážu představit, jaký stavy ti vyvolávaj virtuální hadi, a nezávidim ti... ale vystavování se objektům způsobujícím fobii by mělo dlouhodobě pomáhat, ne? :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    btw DA je treba ted na xboxu za krasnejch 110 kc .)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PHOW_SAATCH: toe presny! skoda, ze me to nevyleci z uzkosti z hadu! ja sem v perdeli. dal sem jednu Chimeru a este tak srabacky sem ji ustrilel z vejsky! mam quest na Medusu a vubec se mi za ni nechce, pac nejlepsi je ji usekat hlavu, kdyz je ziva! bleh! :/
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Dotaz pro PC master race: co máte za sestavu, resp. kartu a jak vám to jede? Mám Intel i5-2400 3.1 GHz, 16 GB RAM DDR3, nVidia GTX 970 Ti 4GB - už mi to docela drhne a chci upgradnout. A teď nevim, jestli stačí jen GPU nebo jestli i CPU... (aneb když vyměnim jen GPU, tak manželka nic nepozná :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Dragon's Dogma 2 has helped me tackle my anxiety in a way few RPGs have managed to, and it was completely unexpected | GamesRadar+
    https://www.gamesradar.com/games/action-rpg/dragons-dogma-2-has-helped-me-tackle-my-anxiety-in-a-way-few-rpgs-have-managed-to-and-it-was-completely-unexpected/
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: Uvidime, ale myslim, ze se to az tak moc nehne. Zrejme cas na upgrade CPU a hlavne grsfarny.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PHOW_SAATCH: chmm tak to ses zvyklej asi na vyssi fps :)
    imho tohle jeste nejsou ty patche co zlepsujou optimalizaci fps treba ve mestech
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: Na mym PC jede 90% her v pohodě, DD2 v průměru 20-25 fps, ehm :) zatim mě nejvíc rozhazuje, že tlačítko pro inventář je na gamepadu na druhý straně :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PHOW_SAATCH: na zaklade vydani toho patche? :))
    mno takhle z jednicky rovnou do dvojky, to sem zvedavej co budes rikat ;)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    To neustálý přepínání do cutscén mě tak sere, že ro asi brzy rozmlátim :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Něco mi řiká, že bych si měl pomalu (čti rychle) koupit novej komp :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Compiling Shaders....
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: Instaluju Dragon's Dogma 2 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam