• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Diablo IV
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Na 1-50 je největší pain barbarian a druid. Fakt nedoporucuju, ne že by to na WT1 bylo nějak těžký, ale obě classy jsou pořád bez "many", dost času pizlate Moby/bosse basic skillama a to je fakt opruz
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    KOKES: Rogue je v pohode a podle vic lidi nejzabavnejsi class 1-50. Par bossu mi delalo problem, ale stacilo zmenit jeden skill a bylo to OK. Ted s roguem kazdy boss fight trva par vterin i v Nightmare dungach. Ani Butcher si neskrtne :D

    Barbarian je pry trapeni, dokud nemas poradnej build.
    KOKES
    KOKES --- ---
    jj, je to prostě Diablo, wt1 a 2 je tutorial a wt3 a 4 je vlastní hra:-)
    Asi pokud se netrápím při lvlování tak se nestarám, jestli mám dobře poskládaný itemy?
    Na wt1 a 2 důležitý je progres ve hře,a osahat si vše, dokud to moc nebolí:-)
    Žlutých věcí padá tolik, že jsem afixy do 40lvl moc neřešil radši jsem použil slabší item s lepším afixem. první rerol stojí dost a druhý už je šílenej.

    JOPS: Já bych vůbec doporučoval první průjezd na wt1, osahat si hru, trápení přijde dost na T3,4
    Kór u některých class je start těžký(prý právě rogue). Doporučuju co nejdřív si oběhnout mapy pro oltáře a splnit první 3 renown u každé mapy, je za to dost odměn.
    Co nejvíc chodit eventy a bossy, jednak se "svezeš" a padaj tam hnědý věci a obolusy který se následně gamblujou. Kolem 40lvl už padá z gamblu dost hnědých.
    Ale záleží na tom, jak to kdo hraje. Já jel jako první příběh a dost jsem se trápil, hlavně na konci.
    Ta hra je úžasně komplexní, je dobře, že si dali s vývojem na čas, přijde mi, že tam zúročili zkušenosti z předchozích verzí..
    Teda kromě mountu:-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jinak ja do lvl 40 vse rozkladal a od 40 vse (krom unique, legendary) prodavam. Material mi nikdy nedosel / nechybel, prachy casto, protoze reroll afixu stoji nehorazny prachy. V tom litaj miliony ani nemrknes.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JOPS: je to trochu slozitejsi

    mas raritu
    - bily
    - modry
    - zluty (rare)
    - oranzovy (legendary)
    - unique (hnedy)

    a pak mas jeste kvalitu, kterou maji vsechny rarity
    - normal
    - sacred
    - ancestral

    takze nejlepsi, co ti muze padnout, je unique ancestral. Ale to pada az od ctvrte obtiznosti, takze na to mas jeste chvili casu :)
    nema smysl schovavat nic, pokud ti to aktualne nepomuze. Nic z toho, co do otevreni wt4 posbiras, nema cenu (a 99,9% z toho, co ti padne pak, taky ne :D).

    v D4 jsou paradoxne nejdulezitejsi zluty veci, protoze jich pada hafo a je vetsi sance, ze najdes kombinaci affixu, kterou chces a muzes z nich nasledne udelat legendary (z nehodici se legendary vyndas aspect a stris ho do do te rare, ciz z ni udelas legendary s vybranym aspectem).
    JOPS
    JOPS --- ---
    mam to asi od patku, kdyz je cas, tak si to pustim a pry penize nejsou problem. Ja jeste nemel moznost si cokoliv koupit, ty ceny jsou tak kurevsky napalene, ze jsem si jeste nemohl koupit cokoliv rare...

    Jsem asi 22-24lvl, hraju za rogue a asi za celou dobu jsem chcipl asi 6x. Hraju ten World II.

    A s cim mam problem, cokoliv, prodat. Nevim, co kdyz to budu potrebovat. Proste nemoc z Dark Souls, kdy si syslim vsechno na nejake silnejsi enemaky a pak zjistuju, ze je konec hry a nic z tech itemu jsem nepouzil....

    Chapu dobre, ze Legendary je nejvyssi? Mam zatim akorat jedny kalhoty. :D

    Ale co me na tehle hre strasne, ale fakt strasne sere, ze asi nejde vlezt nekam, kde nemas level... Kamkoliv prijdu, tak enemaci maji muj level. A nemuze se stat, ze treba s 20lvl prijdu mezi enemaky se 7 lvl.

    Ale hraje se to hezky a zacinam mit pocit, ze mi zacne nabeh na karpaly :D
    KOKES
    KOKES --- ---
    VODNIK: prodávej chvíli všechno kromě věcí s aspekty, peníze v D4 snad nejsou problém. Problém mám spíš s vzácnými surovinami na upgrade, některý padaj jen z legendary disu, některý jen z eventů a málo.
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    PETINY: to mi taky došlo až později :-) Teď hlavně musím nafarmit goldy abych na to imprintování vůbec měl, docela nákladná legrace
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PETINY: tak ti pro jistotu jeste doplnim, ze we to da strkat i do zlutejch a udelat tak z rare legendary.
    PETINY
    PETINY --- ---
    hmm, dobrý, hraju to dva tejdny za Necra, lvl 54, celou dobu si říkám, že ten bone spear/tendrils/explosion build je nějakej sající, a dneska čtu na Redditu nějakou složitou slohovku na téma mechanika Aspektů a asi v půlce toho čtení mi došlo, že aspekty nestačí jen sesbírat, ale musej se i imprintovat do itemů...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    FURRYK: Nějaká kosmetika, viz třeba:

    KFC Diablo konečně i v Česku. K objednávce dostanete i pekelně ostré pití | Hrej.cz
    https://hrej.cz/article/kfc-diablo-konecne-i-v-cesku-k-objednavce-dostanete-i-pekelne-ostre-piti
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    DEEFHA: co to je třeba za itemy?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KFC má Diablo Box a v něm každý týden kódy k nějakému itemu. Běží to od minulého týdne, teď už se rozdávají kódy k druhému itemu a ten první mi utekl. Nesbíráte to taky náhodou někdo a nemáte jeden první kód navíc? Nabízím za něj výměnou kód k druhému itemu :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    EVILMIND: mně to občas slítne i na xboxu, typicky při přechodu mezi instancemi, to nebude HW, spíš síťový kód
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    VODNIK: hodne lidi nadava, me to nespadlo jeste ani jednou treba, bude to nejspis spojene s nejakym konkretnim hw?
    KOKES
    KOKES --- ---
    SWALLOW2: Potvrzuju nic moc z Butchera na T3. Asi jen takovej budíček při probíhání dungu..
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Jakou máte zkušenost se stabilitou hry? Chvíli byl pokoj, ale když mi dneska 3x za sebou spadnul dung uprostřed tak už mě to celkem otrávilo, obzvlášť ten otravnej capstone dungeon v Kyovashadu kde už jsem byl ve druhé části. Předtím to padalo u závěrečného souboje s Lilith, ten jsem taky dělal asi 3x, ale po patchi ty problémy přestaly
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    SWALLOW2: já hopoprvé dělal někde kolem 30 levlu v obyč dunfu a to byl takovej fičák, já šel srát na tři rány, takže jsem ho vodil kolem jezírka 20 minut než lehnul :D
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    SWALLOW2: Ale zase mne prekvapilo ze na dva “unstable currents” ho moje sorcka dala za cca minutu a pul. V NM dungeonu. Asi uz byl unavenej a proto nemel zadnej slusnej loot.
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    Tak prvni “Fresh Meat” na 57 levelu a nevypadlo z nej ani Rare? Kam ten svet speje :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam