• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    Klub pro uživatele aplikace Strava. Pochlub se zajímavou fotkou s údaji o aktivitě. Až nám to jednou zatípnou, jako když to najdeme :)
    rozbalit záhlaví
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    NE7RA: ty we tahle je chráněná proti pádu, neboj, další šrouby do ruky už se mi stejně nevejdou:DDD

    NE7RA
    NE7RA --- ---
    COCOBRYCE: hele jenom kdu kolem, ale ty vole jeden, pres zadny lavky uz nejezdi! :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    RICK: to bejvalo ještě nedávno zabvřený, ne? to je pokračování lávky z pod mostu?

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    RICK: Ano, primo z mostu pro kola pod Radotinskym mostem to protahli nahoru do kopce. Tady je vic fotek: https://mestemnakole.cz/2023/06/nova-rekreacni-cyklostezka-do-komoran-navazala-na-cyklolavku-pod-prazskym-okruhem/
    RICK
    RICK --- ---
    WEWERKA: týjo, to je tohleto?

    FINSON
    FINSON --- ---
    PREDSEDA: Ty jo, to bude asi tenhle, co? [Kolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing]
    Přitom když jsem tady předloni auditko o koloběžkách hledal, tak jsem ho nenašel :-)
    No tak to se tam asi můžu pomalu přesunout a cyklistickým kolegům se omluvit za plevelení cykloauditek - teď už víte proč :-)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    FINSON: Je to tak, do práce a zpátky cca 15 kiláků a občas projížďka o víkendu, taky tak těch 10-15. Jinak tady na nyxu je o koloběžkách auditko, ale už je asi mrtvý.
    FINSON
    FINSON --- ---
    PREDSEDA: Hezky! Tuhle jsem ještě nikde neviděl.
    Pak je taky asi jasný, proč ti nic neříká Strava - nejspíš tu koloběžku máš primárně pro dojíždění a ne na sport, nebo jo?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    FINSON: Kickbike Clix. Je to skládačka, protože MHD, když to jinak nejde.
    FINSON
    FINSON --- ---
    PREDSEDA: Dal bych ti paleček za koloběžku, ale zase ho ruší mínus za to, že to nemáš na Stravě 😁
    Co máš za koloběžku?
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    podvecerni city surf ve spicce. miluju motat se zacpama. start stop, start stop, cervena, zelena a furt dokola ))

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: Ano :) Jezdim do kopcu pomalu. Nahoru na Tocnou me predjely dva baliky silnickaru jako kdybych tam nebyla. Takze QOMko mi vydrzi nejvys par dni :)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    FINSON: Taky jezdím na koloběžce, ale hlavně po Praze a na to mám jinou aplikaci. Tyhle vaše Stravovací návyky neznám.
    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Aha, takže tu QOM máš, protožes tam byla první! 😁
    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: OK, třetí koloběžkář 😁
    KIA
    KIA --- ---
    FINSON: Upřímně mě baví se o tom ostatními bavit, sdílet fotky a tak.
    Ale když si takhle jedu sama, tak nikoho neomezuju, nemusím přemýšlet jestli nejedu moc pomalu.. a tak. Proste vypnu a jedu podle sebe :) a jak chci. V tomhle jsem asi sobec :D
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Nova cyklostezka pod Prazskym okruhem smerem na Tocnou.

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: Hele ja mam tenhle rok najeto uz asi 4 km na kolobezce :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    KIA: Na FB je na koloběžky skupina, když tak ;-) Velmi pestrá směska.
    Jinak já jsem samotář od přírody, sice si s ostatníma rád napíšu, ale to je tak asi všechno :-)
    Jo, můj stroj je KickBike RaceMax 28, individuální stavba z druhé ruky.
    KIA
    KIA --- ---
    FINSON: Jj Mibo GT, alias Thorin:))

    No uvidíme, snad se to bude zlepšovat :) ale taky moc kolobezkaru neznám.
    Ty tedy jezdíš dle rámu na Kickbike že ?:)
    FINSON
    FINSON --- ---
    KIA: MIBO, cool!
    KIA: Fyzička půjde nahoru - jestli nejsi zkrácená jako já a nemáš artrózu a omezenou hybnost v kyčlích jako já, tak sem budeš brzy dávat lepší výkony než já :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam