• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    Klub pro uživatele aplikace Strava. Pochlub se zajímavou fotkou s údaji o aktivitě. Až nám to jednou zatípnou, jako když to najdeme :)
    rozbalit záhlaví
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    FINSON: Rozumím, hodně to souvisí nastavením dne každého z nás. Vstávám každé ráno kolem čtvrté hodiny, takže mi to připadá naprosto přirozené.
    FINSON
    FINSON --- ---
    FORELLI: No to už mi víc sedí vyrazit před sedmou večer a být doma o půlnoci 😁
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    To neni uplne kompatibilni s 200 km :)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Já vyrážím před pátou abych byl do desíti doma, ale chápu, že ne každému to šmakuje :)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: Jsem vyrazela v 7. Kdyz pominu ten hnusny protivitr z jihu, tak me vedro zaclo vrazdit az kousek pred Kacovem, nekde v kopci u Kasanic. Teplomer tam ukazuje, ze tam poprve skocilo 30C, zhruba v 11h. Pak uz jsem jela stylem "vidim stin pod stromem na pauzu". Ochladit ve stinu, ochladit s hlavu a takhle priskokem pomalu dal. Mam ted vic vetranou helmu, ale zjistuju, ze o to vic mi tam prazi slunicko. Je od toho fajn migrena. Jediny poradny les, vcetne komaru, byl za Javornikem. Jinak se nebylo skoro vubec kde ochladit. V Kunovicich jsem uz jela z posledniho a teda zvazovala jsem, ze uz to tam otocim na vlak, ale dala jsem jeste jeden kopec. Za Pravoninem jsem mohla dat jeste jeden az na Naceradec a pak okolo Velkeho Blaniku, ale protivitr, migrena, celkove prehrati. Ani gel a ani protahovani uz me nenastartovalo. Proste toho bylo moc. Tak jsem to v Pravonine otocila na vlak.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    FINSON: a to je ta první vlaštovka :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: To vedro se nedá, já si včera kvůli lehkému vyjetí po pěšinách, polňačkách a vesnickým asfaltu dokonce i přivstal...

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dneska se to nedalo. Jeden bidon na piti, druhy na polevani hlavy a stejne jsem to musela zkratit.

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Morava cislo 3, uz toho mam plny kecky

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ranní grevlovačka a ažůro

    JOPS
    JOPS --- ---
    Domácí pivovar ve Ctinevsi. Mám to tam rád, je to prdel světa, ale tady občas bývá lidi jako sra**k :) a Říp máte hned vedle :)

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Frcime na Moravu, den druhy :)

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    JOPS: Vlez do Strava aplikace v mobilu, vyber si prislusnou aktivitu a klikni nahore na ikonku sdileni. Dal uz je to jasny.
    JOPS
    JOPS --- ---
    asi debilni dotaz, ale jak udelam takovejhle report? :D
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    SSTTAANNAA: tak kecám...ten update to zpřesnil a hodil mi bod kam jsem potřeboval...díky za radu:-)
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    WEWERKA: jo bude to jak říkáš...jsem v tom místě pro jistotu zastavil:-) Update nepomohl, ale tady mi to až tak nevadí, je to mimo hlavní oblast zájmu:-)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Včerejší Mladovožicko

    FINSON
    FINSON --- ---
    Zrovna když mám příležitost jet delší trasu, tak mi na silničce prdne brzdové lanko. Doma je jako náhradní špatný typ, v servisu mají dovolenou, tak trochu zkracuju původně naplánovanou trasu a jdu se odvařit na kolobce...



    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    SSTTAANNAA: Pokud je to evidovane jako, ze nejedes, tak to nezapocita. Mela jsem dva takove. Nebo muzes zkusit kliknout na cestu a dat tam update precision.
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Frcime na Moravu :)

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Cestou necestou trasováno pro čtverečky. Jeden mi to neuznalo...na strave tam je bod v pohodě, ale SH asi nebere všechny body...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam