• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    FINSON: Z mojí zkušenosti je na fatbike ideální uslapanej nebo ujezdenej sníh . Jakmile to je hlubší tak se v tom stejně jezdit nedá.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Podle nně je potřeba, aby ten sníh zmrznul, pak by to mohlo být lepší, ale uvidíš sám, já s tím právě osobní zkušenost nemám
    FINSON
    FINSON --- ---
    Tak jako jelo to... ale zdaleka ne tak dobře, jak jsem čekal. Možná jsem měl jenom nereálná očekávání, každopádně jsem si to dneska (vlastně včera) večer zas až tak neužil.









    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Dopolední úklid těch 35 čísel u práce byl docela vysilující, tak odpoledne alespoň na chvilku.

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Tak jsem taky dneska vytahla kolo. Musela jsem vepredu hodne ufouknout, aby to nelitalo :) Ale byla to super zabava.

    JAZ
    JAZ --- ---
    Běžkařská sezona za deště odstartována :)

    FINSON
    FINSON --- ---
    FORELLI: Určitě! Krásný to máš. A jestli vyjde předpověď, tak si ho zítra užiju i u nás :-)
    Dneska jsem to opět testoval jenom pěšky v rámci venčení divé zvěře, a jako dobrý, začíná to vypadat fakt nadějně.



    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tomu nešlo odolat... Finsone, tady bys fetboše užil :)

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Dnešní ranní idylka. Nikde ani noha, jen sníh, vítr a mráz.Ale jak jistě dobře víme - ani to na fešáky neplatí :)

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Výměna strojů :)

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dneska to bylo chvili plachetnice a chvili hlavou proti zdi. Ale videla jsem aspon 3 kraliky. Behaji navolno okolo cyklostezky.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Na Vysočině dneska celkem fouká, takže bylo potřeba schovat se do těch zbytků lesů co tu zatím zůstaly.

    FINSON
    FINSON --- ---
    Dnes bez psa - a hned to šlo líp :-D
    Teprve se učím našlapovat, počítám, že mi to zabere celou zimu.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Po několika ne úplně hezkých dnech to dnes docela šlo. Skoro bezvětří, chvilkama sluníčko, na konec listopadu vlastně docela fajn.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak dneska nahozeny blatníci, což se nakonec ukázalo jako velmi prozíravé protože posledních dnešních 10 kiláků pěkně zachcalo.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Horní rámová brašna mi vydržela na kole jednu vyjížďku, od té doby leží v krabici. Mně to ram prostě vadí.
    RICK
    RICK --- ---
    FINSON: já jim řikám ''koňomrdi''
    včerejší vyjíždka ve stylu Epic Ride, až na lehnutí na zem, asi 200m před barákem, když jsem se zaháčil kraťasama o brašnu na rámovce, no zajímavý crash, bohužel mi to pokazilo následnou vycházku do města v rámci 17. listopadu, ale dneska jsem to docela rozchodil/rozmazal.. zítra zkusím trenážér :-)

    FINSON
    FINSON --- ---
    Hlavně ty posraný cesty od nich!
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: To urcite. Kovbojove na me nestrileli, narozdil od myslivcu. Ale potkat v lese nejakych odhadem 20 koni najednou bylo trosku prekvapeni :)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    WEWERKA: zlatí cowboys (oproti myslivcům) :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam