• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Dnešní poslední letošní. Počasí vcelku přálo (ráno 0 a opravdu slabý vítr, který měl dopoledne trochu zesílit).

    FUNTL
    FUNTL --- ---
    Měla jsem dnes s sebou výjimečně telefon, tak jsem vzala západní obzory. Byl to poslední výběh letos, tak snad bude příští rok na venkovní aktivity taky dobrý!

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Závidim vám, ja těch 5000km letos už nedám (resp. jsem se rozhodl, že si do toho započítám i běhání a tím se už přes 5k dostanu), ležím doma už týden s nachlazením, tak se aspoň kochám fotkama :/
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: tak z Mnicháče do Dubu by to nemuselo být špatně ani obráceně, tam je to v údolí a hodně lesů (teda už jsem tam pár let nebyl).

    U nás foukalo od rána jako kretén, teď už to samozřejmě jde...

    A jinak samozřejmě vše nejlepší!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    FORELLI: Máme to stejně, ale nic jsem nevyfotil. Počasí se spiklo proti mně. Krásně svítilo sluníčko, když jsem se oblékal. Jen co jsem vyjel, tak se zatáhlo. A kolem Mohelky jsem málem umrznul, tam bylo o 7°C míň a zmzlé kaluže. Ale dal jsem dobrý směr, z Mnicháče to bylo po větru.
    Tak z toho bylo alespoň narozeninové kilečko.

    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Congrats! 🎩
    Já teda k těm 2k na kole *) doťapkal aspoň stovku v běhání - a nechci vidět žádný poznámky o zaokrouhlování! 😬

    *) Ono je to vlastně 1k na kole a 1k na kolobce... no co už, furt lepší než ty roky před tím 🙂
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Trosku se porochnit v bahne, najit nozdry divokeho prasete (wtf) a hlavne dojet 10 000 km (uff).

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak dneska to díky větru nebylo úplně sladké mlsání...

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Vánoční procházka

    JAZ
    JAZ --- ---
    Dnešní běžkování na Šumavě, Němci vykouzlí kvalitní stopu i po týdnu tropů.

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Strava pri exportu nektere fotky zkazi, takze dalsi fotky na aktivite: https://www.strava.com/activities/10445957934

    FINSON
    FINSON --- ---
    My se s celou rodinou před větrem schovali do lesa.
    Za plného odpoledne na rozhlednu a za plné tmy v pozdním odpoledni za svitu baterky lesem zpátky. Zima moc nebyla, ale všude hodně mokro a bláto. Jakože fakt hodně.
    Tady ten výkon si sem dávám hlavně kvůli 7-letému synkovi, co to s námi odšlapal *skoro* bez remcání 😁 👍
    Ale já jsem upřímně trochu unavený taky 😬



    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ráno mělo foukat o trochu míň, ale fičelo to stejně fest.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    A v Berouně řekl Beroun? :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    Dneska se místo Enervitu a Penca jelo na vanilkový rohlíčky, carb loading jsem rozhodně nepodcenil.

    FINSON
    FINSON --- ---
    Průzkum terénu za rodným městečkem, snaha spálit kapra a salát, první oficiální test najažených smartwačů Garmin, motorová zkouška po covidu, you name it... díky po okraj plnému rybníku v polích, rozvodněnému potůčku, zaoraným cestám, co byly v mapě ale v krajině ne, a podmáčenému terénu úplně všude byla i takhle krátká trasa opravdu bohatá na zážitky.









    Bacha - ISM nohou v blátě!


    MAEQ
    MAEQ --- ---
    FORELLI: Chvíli jsem se chtěl zeptat, jestli jste těch 24,1 km jeli spolu .. 😀
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    I kdyby padalo nevím co, stejně alespoň na chvilku musím :)
    Klidné Vánoce všem.

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Šťastné a veselé Vánoce,
    Už to zase taje...

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Aspoň na chvilku... když jsem po poledni vyjížděl, ještě sněžilo, což bylo docela v pohodě. Po půl hodině ale začalo pršet, takže jsem to musel otočit.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam