• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ten vítr byl dnes opravdu vlezlej, jinak v lese bylo fajn. Teplota -5, proti větru byla ta pocitovka tak o 10 méně.

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    FORELLI: Kudos, kdyz je hezky, to umi jezdit kazdej!
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Na fotce Lazne Tousen a Labe.
    Jinak par desitek sekund prede mnou to jedna slecna v aute uplne nezvladla. Dostala smyk v zatacce a jednou stranou najela na svodidla a druhou se oprela o zed obory. Fotku jsem radsi nedelala.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tohle musí jednoho bavit, dva až tři stupně a v druhé půlce s deštěm (začíná to být letos zvykem, ze čtyř jízd jsem dvakrát zmoknul).

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak alespoň na chvilku odpoledne. Dneska bylo docela hezky.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Áha, tak tam to moc neznám
    FINSON
    FINSON --- ---
    MAWRHIS: No ale ta fotka za to stála!
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    FORELLI: červená mezi Týništěm nad orlicí a Světlou. bohužel tahle trasa trpěla tím neduhem, že první půlka byla placka a kopce přišly až když už jsem byl unavenej.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    MAWRHIS: Kde to je?
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    Já loňský rok zakončil na silvestra výjezdem na vysočinu.
    Celkově jsem natočil 1730 km (MTB) což je na místní poměry čajíček, ale subjektivně po 10ti leté pauze jsem nadšen :).

    BATY
    BATY --- ---
    Posledních 6 týdnů jsem prokašlal, ale zaokrouhlit na 10K se to ještě povedlo...

    Tak všem vše nej do roku 2024 a spousty pěkných výhledů přeju!

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    WEWERKA: ta situace je ještě vzhledem k předpovědi na týden dopředu ještě ne zcela jistá, tak uvidíme.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: No koukam na predpoved a tech -8C me teda taky moc netesi. Leden bude nejspis uz jen na Zwiftu :(
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    WEWERKA: bohužel má spíše opět zesilovat... :(
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Krasna tma a po setmeni venku ani noha. Jen ten vitr by mohl uz prestat.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak jedeme dál :) První auto mně předjelo na 50. km, ráno bylo úplně mrtvo.

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Activities 155
    Distance 4,918.0 km
    Elev Gain 29,258 m
    Time 214h 10m

    Na hradecku se toho taky moc nenastoupa, nejblizsi kopec je 30km daleko :/ Ale jinak jsem spoko, tech 5k sice nepadlo, ale furt to je muj osobak (a navic to je moje teprve treti sezona, co jsem zacal jezdit)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOPS: No hele, najezdils víc než já v roce 2021, kdy jsem se ke kolu po letech vrátil a sedl na něj nějak v červnu. Takže žádný strach, na chvostu tady budu já, neb vyhlídka na moje časové možnosti do příštího roku vypadá spíš hůř než líp :-)

    Schválně jsem si to teď jenom tak ze srandy dával vedle sebe do Excelu, v roce 2021 mám 59 jízd, ujeto 1,162 km a strávil jsem tím 60 hodin. Nastoupáno 7,504 m protože placka na SV od Prahy :-)
    V roce 2022 jsem během 212 jízd najel 2,148 km za 133 hodin (a nastoupal 12,356 metrů)
    a zde je zajímavé srování s rokem 2023,
    kdy jsem během 138 jízd najel 2,713 km za 136 hodin a nastoupal 17,109 metrů.
    Trochu v tom dělá bordel koloběžka, která má v roce 2023 větší podíl na jízdách (a počítá se mezi jízdy na kole), ale z těch čísel je vidět, že oproti loňsku jsem letos vyjel výrazně méně často, zato ale na delší jízdu a za téměř stejný roční součet hodin natočil víc km - což znamená, že jsem zrychlil. Když k tomu uvážím, že koloběžka je pomalejší a jízd letos na ní bylo víc, musel jsem na kole zrychlit docela dost :-)

    Jinak v roce 2021 jsem za 2 hodiny uběhl 5 km, což nevím, kde se tam vzalo a považuju to spíš za omyl, v roce 2022 je to čistá nula, a letos, kdy jsem se znovu začal rozbíhat nějak od půlky listopadu, mám 22 běhů, které dávají 115 km za 15 hodin.
    Nechci nic předjímat, ale trend je myslím zcela zřejmý :-)
    Zvlášť s přihlédnutím k tomu, že aktuálně dělám opravdu hodně pro to, aby mi znovu neselhaly klouby (hlavně kolena), včetně kompletního přeučování se běžecké techniky...
    VITI
    VITI --- ---
    Stylove jsem zakoncil sezonu prvnim defektem :-)
    Rok stare NT mliko se snazilo, louzicku udelalo, ale asi to chtelo knot ... tak nakonec duse :-)


    jinak:
    2023
    Activities 183
    Distance 9,493.4 km
    Elev Gain 145,791 m
    Time 434h 11m

    Tak at se dari v 2024!
    JOPS
    JOPS --- ---
    Obdivuji Vase kilometry, ja zacal trochu vic jezdit az co jsem si poridil nove kolo, takze od zari.

    Moje statistika u nas ve strednich cechach je to bida s tema kopcema no :D takze vylet tak pod Rip, nebo na Rip no :D

    Activities 54
    Distance 1,639.0 km
    Elev Gain 9,096 m
    Time 82h 36m

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam