• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    Klub pro uživatele aplikace Strava. Pochlub se zajímavou fotkou s údaji o aktivitě. Až nám to jednou zatípnou, jako když to najdeme :)
    rozbalit záhlaví
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SSTTAANNAA: Myslíš tohle? Dobrá legrace, ale už mám na to grif ;)

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    WEWERKA: jo to už jsem taky viděl...dokonce jsem ho urval úplně a byl docela porod ten konec vytáhnout z páky, jak to bylo roztřepeny...
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    To už je březen?

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    MARASAN: Jsem menila i vsechny bowdeny, takze to bude ok.

    FORELLI: Jako vazne jsem o ni premyslela. Do noci jsem se patlala s vymenou vnitrkem vedenych bowdenu a ladenim.
    Tohle je konkretne stav po 13348,8 km. Posledni zhruba mesic mi neslo radit na dva nejtezsi prevody, takze jsem vedela, ze tam je neco spatne. Jeste to rano pred vyletem jsem ladila prehazku, protoze se mi povolil bowden a preskakovalo to. Trosku jsem to zanedbala, ale ten rozsah poskozeni me docela prekvapil. Ted me ceka jeste to same na silnicce...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    WEWERKA: nedavej tam zpatky barevnej ani teflonovej,zasere se ti bowden. Pouzij radsi nerezovej dura ace.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    To dobře znám :) teda teď s elektrikou už ne, ale předtím jsem měl nastaven interval 8000 km a preventivně vyměnit.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Jeste k te sve posledni vyjizdce musim hodit tohle. Nasla jsem to az pri dnesni planovane udrzbe :) Je to od prehazky.

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    FORELLI: Je to zajímavé, ale mě na ty moje bolavá trefená zlámaná záda pomáhá nejvíc kolo :D. Ortoped a traumatolog, kam občas zajdu na kontrolu, to ale hodně neradi slyší. Fyzioterapeut mi ale říká, ať dělám to, z čeho mám dobrý pocit a co si myslím, že mi pomáhá :D On je trochu pankáč, mám ho rád ;)
    FINSON
    FINSON --- ---
    FORELLI: Hop nebo trop 👍
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Dej tam kilo a uvidíš :⁠-⁠)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Mě pořád zlobí to lýtko, včera jsem si chtěl dát zase delší pomalý výklus a nakonec jsem byl rád, že jsem se psem obešel barák 😢
    Na pohmat tam není nikde nic, rozmasírování válečkem to zhoršuje, tak už začínám myslet na objednání na fyzio... Navíc jsem pátral ve svých záznamech a zjistil, že ten rychlý výběh, který jsem podezříval, za to nemůže, resp. vzniklo to neznámo jak dřív a tím během jsem to už jenom dorazil.
    Tak že bych to ještě zkusil projet na kole? 😁
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: Haha, ze pozdravuju tvoje stari :) Jedna moje noha se pod kolenem obcas nejak vyosi, zvlaste se to stava kdyz klecim na kolenou. Nemuzu pak chodit, protoze kazdy krok boli. No a na kole se to srovna do pul hodinky.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Jinak musím si pochválit včerejší pětihodinový pobyt v sedle, protože od pondělí mne trápila ploténka (je trochu vyhřezlá a občas dost nepříjemně zlobí), párkrát jsem měl v týdnu problém i chodit, ale po sobotní projížďce je bolest pryč. Je to zvláštní, ale kolo mi na to pomohlo už poněkolikáté.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: Jela jsem posledni Arrivou a moc lidi tam nebylo. Pruvodci nic nerikal, ale pro jistotu dostal maly dysko.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    WEWERKA: pěkně! Co průvodčí? :-)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    41 novych ctverecku :)

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Mych letosnich prvnich 60km po trech mesicich nicnedelani teda moc nechutnalo :D
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Dobral jsem antibiotika a vyrazil mezi lidi…

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    BATY: no, aby to tak vydrželo :⁠-⁠)
    BATY
    BATY --- ---
    FORELLI: Ty to tam letos teda sázíš 👍🏼
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Čekal jsem lepší počasí, ale aspoň něco najeto. Tak jak na fotce bylo jen chvíli.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam