• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    Klub pro uživatele aplikace Strava. Pochlub se zajímavou fotkou s údaji o aktivitě. Až nám to jednou zatípnou, jako když to najdeme :)
    rozbalit záhlaví
    JOPS
    JOPS --- ---
    FINSON: ty vogo, jak jinak si udelat motivaci, nez jet na zmrzlinu/pivo? To ze cesta zpatky je ocistec uz se sice nikde nikdy nezminuje, ale vis jak, to pivo je ten motivator :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já dnes zas jenom výklus se psem. Lýtko se pořád lehce ozývá, i když nic nedělám, tak jsem si řekl, že mu aspoň dám důvod se ozývat - nakonec to i docela šlo, tady je 8,3 km kolem lesoparku, po kterých jsem dorazil do cukrárny za zbytkem rodiny, dal si kafe, oni pak odjeli MHD a já se psem ještě doklusal necelé 3 km domů po svých. Absolutně nechápu, jak se někdo můžete při podávání sportovního výkonu stavit na zákusek nebo nedej bože na pivo a pak pokračovat - ty 3 km z cukrárny bylo strašlivý peklo, jak jsem se tam rozseděl. Kdybych to šel celý bez té zastávky, určitě by mi to šlapalo líp :-)

    SUMAC
    SUMAC --- ---
    se sprskou pri dojezdu

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Kilo by mělo být zítra, jestli se dnes večer moc nevydám.

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    První letošní lov čtverečku se zvrhnul v první letošní hon za kilem...bylo fakt krásně...

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Já si ještě netroufám, pořád to není úplně ideální, i když zítra možná neodolám aspoň na chvilku, buď to půjde a nebo mě to zase skolí.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Prvni jizda po chripce. Mam o 4 kg min, ale stejne se citim jako hadrova panenka. Vykaslavam zbytky oskliveho zeleneho z plic a vubec mi to nejede. Do toho mi lumeni po zime skacou pred kolo a to i v aute. Ale je tam krasne a jsem strasne rada, ze nemusim uz cucet doma do zdi.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    tak chřipku ani covid (prý) nemám, ale cítím se tak, takže sick days přicházejí... a raději se nebudu koukat ven :-)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: Presne! Zrovna mam za sebou to nejhorsi z chripky. Ale teda 2 kg dole, bude mi to pak jezdit rychleji :)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    FORELLI: jo, sotva se člověk trochu rozjede, musí hned chytit nějakej moribundus... :(
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Čekal jsem dnes teda lepší počasí po tom včerejšku.
    Vyasfaltovali mi mou oblíbenou Marijánskou stezku. Od Tří borovic až k odbočce na Jezovou.
    Jo jako pofrčí to, ale bude mi chybět to kličkování mezi kalužemi a kameny...

    JOPS
    JOPS --- ---
    Bylo dneska super pocasi a v unoru si dat venku pivo. Jsem spokojenej :D

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    BATY: mám nejradši co nejméně baterek:-)
    BATY
    BATY --- ---
    SSTTAANNAA: Snímač na drátku, to jsem už dlouho neviděl 🙂
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Když už je ten valentýn, tak přece nebude stát Merida v koutě...

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    JONAS3: přesně, jen ta moje Sora to má na jiné straně...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SSTTAANNAA: Myslíš tohle? Dobrá legrace, ale už mám na to grif ;)

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    WEWERKA: jo to už jsem taky viděl...dokonce jsem ho urval úplně a byl docela porod ten konec vytáhnout z páky, jak to bylo roztřepeny...
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    To už je březen?

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    MARASAN: Jsem menila i vsechny bowdeny, takze to bude ok.

    FORELLI: Jako vazne jsem o ni premyslela. Do noci jsem se patlala s vymenou vnitrkem vedenych bowdenu a ladenim.
    Tohle je konkretne stav po 13348,8 km. Posledni zhruba mesic mi neslo radit na dva nejtezsi prevody, takze jsem vedela, ze tam je neco spatne. Jeste to rano pred vyletem jsem ladila prehazku, protoze se mi povolil bowden a preskakovalo to. Trosku jsem to zanedbala, ale ten rozsah poskozeni me docela prekvapil. Ted me ceka jeste to same na silnicce...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    WEWERKA: nedavej tam zpatky barevnej ani teflonovej,zasere se ti bowden. Pouzij radsi nerezovej dura ace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam