• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Nebo jsme divní oba :-) Každopádně děkuji za uklidnění :-)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: Nejsi :) Ja pivo na vylete nepiju a nesnasenlivost na laktozu mi zabranuje jezdit na zmrzlinu a spoustu dalsich veci. Motivator je u me ctvereckovani a odstkrtnout si nejakou destinaci nebo u tech mensich se proste protahnout. Zkusit nejaky QOMko treba, ale urcite ne jezdit kvuli jidlu :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOPS: OK, jsem oficiálně divnej :-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    FINSON: ty vogo, jak jinak si udelat motivaci, nez jet na zmrzlinu/pivo? To ze cesta zpatky je ocistec uz se sice nikde nikdy nezminuje, ale vis jak, to pivo je ten motivator :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Btw. ta moje bolest lýtka je nejspíš úplně normální přetížení - dneska se podobný pocit objevil i v tom druhém. Tzn. budu muset zkrátit výběhy a víc regenerovat - myslel jsem si, že na to jdu dostatečně pomalu, ale jak vidno, po čtyřicítce už musí být člověk fakt opatrný...
    FINSON
    FINSON --- ---
    SSTTAANNAA: Četl jsem, impressive. Mě osobně na tom nejvíc zaujalo to, že na kolo sedla kvůli artróze, která jí znemožnila squash a volejbal - mě ve 20 letech na kole rozbolely kolena a kyčle a ortoped mi po RTG řekl "máte artrózu - když vás bolí klouby při jízdě na kole, přestaňte jezdit." :-)
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Teď jsem na stravě narazil na tuhle bikerku...asi ji budete znát, ale musím říct, že mě ty nájezdy nepřestávají vyrážet dech...
    Rozhovor s rekordmankou: Katka Rusá alias Kat Secteur
    https://www.mtbiker.cz/clanky/123941/rozhovor-s-rekordmankou-katka-rusa-alias-kat-secteur.html
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já dnes zas jenom výklus se psem. Lýtko se pořád lehce ozývá, i když nic nedělám, tak jsem si řekl, že mu aspoň dám důvod se ozývat - nakonec to i docela šlo, tady je 8,3 km kolem lesoparku, po kterých jsem dorazil do cukrárny za zbytkem rodiny, dal si kafe, oni pak odjeli MHD a já se psem ještě doklusal necelé 3 km domů po svých. Absolutně nechápu, jak se někdo můžete při podávání sportovního výkonu stavit na zákusek nebo nedej bože na pivo a pak pokračovat - ty 3 km z cukrárny bylo strašlivý peklo, jak jsem se tam rozseděl. Kdybych to šel celý bez té zastávky, určitě by mi to šlapalo líp :-)

    SUMAC
    SUMAC --- ---
    se sprskou pri dojezdu

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Kilo by mělo být zítra, jestli se dnes večer moc nevydám.

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    První letošní lov čtverečku se zvrhnul v první letošní hon za kilem...bylo fakt krásně...

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Já si ještě netroufám, pořád to není úplně ideální, i když zítra možná neodolám aspoň na chvilku, buď to půjde a nebo mě to zase skolí.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Prvni jizda po chripce. Mam o 4 kg min, ale stejne se citim jako hadrova panenka. Vykaslavam zbytky oskliveho zeleneho z plic a vubec mi to nejede. Do toho mi lumeni po zime skacou pred kolo a to i v aute. Ale je tam krasne a jsem strasne rada, ze nemusim uz cucet doma do zdi.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    tak chřipku ani covid (prý) nemám, ale cítím se tak, takže sick days přicházejí... a raději se nebudu koukat ven :-)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: Presne! Zrovna mam za sebou to nejhorsi z chripky. Ale teda 2 kg dole, bude mi to pak jezdit rychleji :)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    FORELLI: jo, sotva se člověk trochu rozjede, musí hned chytit nějakej moribundus... :(
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Čekal jsem dnes teda lepší počasí po tom včerejšku.
    Vyasfaltovali mi mou oblíbenou Marijánskou stezku. Od Tří borovic až k odbočce na Jezovou.
    Jo jako pofrčí to, ale bude mi chybět to kličkování mezi kalužemi a kameny...

    JOPS
    JOPS --- ---
    Bylo dneska super pocasi a v unoru si dat venku pivo. Jsem spokojenej :D

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    BATY: mám nejradši co nejméně baterek:-)
    BATY
    BATY --- ---
    SSTTAANNAA: Snímač na drátku, to jsem už dlouho neviděl 🙂
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam