• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    SMETY
    SMETY --- ---
    NAVARA: Jasně, beru cokoli od někoho, kdo to dokáže vyprodukovat. Tak, abych tam teď přepsal objednávky z pošty a pak aby se tam ještě mohli psát lidi v klubu vedle.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SMETY: Nechceš to spíše jít přes Formulář? To se ti vysype do tabulky také, ale nevidíš tam údaje (adresy,…) všech
    SMETY
    SMETY --- ---
    Umí tady někdo dobrovolně líp jak já s tabulkama v Excelu? :-D potažmo v google excelu? - Na vytvoření toho formuláře do vedlejšího klubu?
    IORETH
    IORETH --- ---
    SMETY: Sucháč byl myslím preferovaná varianta, nepamatuju se, že by se řešila jiná.
    SMETY
    SMETY --- ---
    VEX: zkusíme udělat tři velikosti, i když to asi bude větší oser s objednávkou. Zitra vystrelime sheet a bude nám krásně a vezmeme se na další krok.
    VEX
    VEX --- ---
    Budou samolepky i ve velikosti smartphone friendly?
    SMETY
    SMETY --- ---
    Je otázka, jedtli ty patch budou na suchej zip. Což je docela dobra otázka, já si myslím, že jako jo, že tak patch fungujou.
    KEB
    KEB --- ---
    IORETH: ten klíč by mohl být taky duhový a bude to dokonalé!
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    RAB1T: dej mi vektor a někam do rohu jich pár nacpu ;)
    IORETH
    IORETH --- ---
    IORETH
    IORETH --- ---
    RAB1T: Zachováno pro budoucí generace :-)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Kde vubec skoncila ta verze s jednorozcem pro gaychat brigade? Nesly by udelat samolepky i z toho?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Ještě otázka, chceme aby patche byly cílené jen na "nás" nebo celý Nyx? Okolo procházející, nezasvěcený, nyxák by mohl také projevit zájem ale protože si nevšimne žádné grafiky a infa v záhlaví tak ho to nejspíš mine.
    Mohlo by to udělat pár tisícovek navíc pro správnou věc...
    IORETH
    IORETH --- ---
    JOPS: v pohodě, anketa sloužila jen k tomu, abychom nastavili cenovou hladinu. Objednávky SMETYmu do pošty, nebo do sdíleného sheetu, který teprve vznikne.
    JOPS
    JOPS --- ---
    kua, jsem to nejak minul to hlasovani, samozrejme chcu taky neco :)

    jak samolepku, tak patch :) mozna i ve vice kusech...
    SMETY
    SMETY --- ---
    VITECH: samozřejmě :)
    SMETY
    SMETY --- ---
    TEAPACK: Jj dodám a víceméně už se samolepkama počítáme.

    Dál (vím A2) budeme ladit po hromadné objednávce po zveřejnění ceny vedle v3WW
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    IORETH: Nabídka stále platí, jen potřebuju tu grafiku ve vektoru, rozměry a počty...

    psal jsem to i do pošty id SMETY - mám jednu samolepku z oprásků na autě už asi 4 roky a sice je vybledlá, ale drží =) (ževlička, ďi ďi ďi)

    na notes je ideální rozměr cca 5x8 cm, na auto tak 15x20, a možná by byl prostor i pro samolepku na dodávku v rozměru cca 30x50 cm...
    teoreticky můžu dodat i magnetickou folii, na kterou si už každý samolepku nalepí sám a pak to může přehazovat podle potřeby - na auta super, ale když je to daný blbě, tak to může uletět - např. z přední kapoty při poryvu od protijedoucího náklaďáku.
    KEB
    KEB --- ---
    VITECH: ty ji dostaneš zadarmo jako honorář za návrh 🙃 (taky jen návrh 😃)
    VITECH
    VITECH --- ---
    SMETY: Hele janchci násivku taky. Momentálně jsem na dovoleny a nestíhám číst posty. Tak se jen hlásím 😀
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam