• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    rozbalit záhlaví
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    SMETY: Myslím si, že to není předbíhání - že pokud se opravdu budou nabízet patche za pětikilo, což je za patch vážně hodně, a je to spíš další sbírka, než jen akce "pořídíme si dohromady vtipný patche", tak je fér a může předejít nějakým otravným emocím, když bude od začátku jasně určený, co se s vybranýma penězma udělá.

    Ale primárně si do toho nenechte kecat, pokud si to chcete udělat podle svýho. Je jasný, že hlavní slovo by měli mít SMETY, který zařizuje patche, TEAPACK, který zařídí tisk samolepek,
    GEKONZPRAHY, který je spojka na kluky, kterým se má poslat výtěžek (resp. jeho část, pakliže je ten nápad přispět i jednotce manžela IRA_Palmovka dobrý) a další lidi co to vymysleli.
    Nechci do toho nikomu kecat, pokud to vypadalo, že jsem moc tlačil, omlouvám se. Řekněte, jak to bude, popřípadě řekněte, co potřebujete dořešit nebo aby někdo udělal...
    A pokud je Gekon teď v Albánii bez mobilu a nestíhá k tomu říct své, tak ať to je klidně o pár týdnů pozdějc, neměl by z toho vypadnout. ;)

    PALEONTOLOG: IMHO se to prostě nějak v procesu vyvinulo v další sbírku. Možná je to tak dobře, možná je to tak špatně, nevím. Beru to tak, že prostě každej, kdo znovu přispěje cca 450,- Gekonovým kamarádům na gear, dostane k tomu za 50,- patch. Přijde mi to v pohodě, ale na druhu stranu chápu, že jsou lidi, co posílali spoustu věcí a peněz už dřív a může jim připadat otravný, že maj už zase klopit aby dostali upomínkovej předmět. A že jsou lidi, kteří tady k tý konkrétní podpoře tý grupy nemaj takovej vztah, aby je to oslovilo... Je to něčí aktivita, ty lidi, co nakonec fyzicky ty patche vyroběj a rozdistribuujou, to vymysleli takhle...
    SMETY
    SMETY --- ---
    TEAPACK: Jj dodám a víceméně už se samolepkama počítáme.

    Dál (vím A2) budeme ladit po hromadné objednávce po zveřejnění ceny vedle v3WW
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    IORETH: Nabídka stále platí, jen potřebuju tu grafiku ve vektoru, rozměry a počty...

    psal jsem to i do pošty id SMETY - mám jednu samolepku z oprásků na autě už asi 4 roky a sice je vybledlá, ale drží =) (ževlička, ďi ďi ďi)

    na notes je ideální rozměr cca 5x8 cm, na auto tak 15x20, a možná by byl prostor i pro samolepku na dodávku v rozměru cca 30x50 cm...
    teoreticky můžu dodat i magnetickou folii, na kterou si už každý samolepku nalepí sám a pak to může přehazovat podle potřeby - na auta super, ale když je to daný blbě, tak to může uletět - např. z přední kapoty při poryvu od protijedoucího náklaďáku.
    KEB
    KEB --- ---
    VITECH: ty ji dostaneš zadarmo jako honorář za návrh 🙃 (taky jen návrh 😃)
    VITECH
    VITECH --- ---
    SMETY: Hele janchci násivku taky. Momentálně jsem na dovoleny a nestíhám číst posty. Tak se jen hlásím 😀
    IORETH
    IORETH --- ---

    Pokud by cena patche byla 500,- Kč a samolepky 100,- Kč:


    Instrukce:
    Pokud byste chtěli vyšší či nižší cenu, prosím komentujte

    73 hlasy od 73 respondentů
    • 89.0% / 65 hlasů
    • 1.4% / 1 hlas
    • 9.6% / 7 hlasů
    VICHR
    VICHR --- ---
    pokud bude cena 99,- respektive 499,- Kč beru 5x nálepka + 1x nášivka :)
    SMETY
    SMETY --- ---
    SMETY: Vyřízeno, díky :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SMETY: Povídej.
    SMETY
    SMETY --- ---
    Kdo má premium pls? potřebuju anketku. Thx

    #patch #nyxpatch
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    KEB: Jsem na tom podobně...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    To je sabotáž!
    IORETH
    IORETH --- ---
    NAVARA: notifikace funguje jen při reply ve stejném klubu (otestováno na Aldarionovi)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SMETY: Nick označit nejde, ale je možné tagnout přes reply na konkrétní post i v jiném klubu
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    IORETH: Platí, ale TEAPACKův fomát A2 bude nesjpíš výhodnější.
    KEB
    KEB --- ---
    SMETY: objednávky nemáš, protože není jasná ani cena ani rozměry sortimentu, s objednávkou čekám, až se to ustálí.

    Já řeknu pět patchů a deset nálepek, a pak se budete divit, že vás s cenou 10k pošlu do pryč. (Příklad)
    SMETY
    SMETY --- ---
    IORETH:
    RAB1T:

    1. Ok, hotovo, vizuál pro zadání tedy drží
    VITECH:

    2. Schvalujeme teda textilní patch + nálepka typ ntb/auto
    3. Tady teda máme víc info co se různí, já počítám na textil (PVC patch) ID VITECH a na nálepky (auto a ntb) se mi ozval ID TEAPACK (BTW víte někdo jak se označuje na nyxu aby jim přišlo upozornění?)
    4. Prozatím je pošta ok, překvapuje mě, že je jich vcelku málo... jsme v řádu 20 objednávek. Sepsal bych a do konce týdne (v sobotu, po #patek, kdy je hodně příspěvků) bychom dali sdílený sheet a dali 2 týdny na zapsání si objednávky, ok?
    5. Zatím ToDo (asi najdeme místa v Praze + můžeme prostě posílat balíkovnou/packetou/poštou... ale správně, ToDoú
    6. Cena - asi jakákoli chceme, výroba je prý kolem 60,- (ještě potvrdíme) samolekpy budou asi míň, Takže samolepek ať je co nejvíc (potřebujeme prý alespoň A2 ID TEAPACK), ted 99,- jedna? Pach 499,- (střílím to pocitově, ale prostě nejde o to, že prodáváme produkt, ale primárně posíláme prachy někam a odměna za to je druhořadá, tedy to stupňuju spíš jako dar... 100 a 500 +

    Zbytek zas kouknu večer.
    JURACEK
    JURACEK --- ---
    jaka se planuje velikost/i? i kalkulator to chce...
    TSOH
    TSOH --- ---
    Ohledně ceny je zde i kalkulátor: [TSOH @ Nyx typing brigade]
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    WAMP_ELF: i když fuck them, za mě bych na 500 začínal :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    RAB1T: co takhle anketa, co je každý ochotný dát za patch? Nejsem si jistí že ti lidé co tu chtěli 6 patchů by souhlasili s 500,- třeba..
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SMETY: Doplním ještě

    6. Cena

    Chápu ze se bude odvíjet od počtu, ale rámcově hausnumero by se hodilo. Hlavně s ohledem na návrh, kterej mi prislo byl vcelku přijat a pak zapadl, aby se to prodávalo s nějakým ziskem a výtěžek šel na Ukrajinu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam