• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    SMETY
    SMETY --- ---
    IORETH: vyřešeno
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    IORETH: Rád vezmu obojí, PVC i textil.

    IORETH: Teď se už dělají a nosí rozměry a tvary snad úplně jakékoli. :D IMHO je konzervativní třeba obdélník 7,5x5 cm (3x2 palce), to je ten standardní rozměr vlaječky.
    IORETH
    IORETH --- ---

    Materiál patche preferuju:

    61 hlasy od 61 respondentů
    • 9.8% / 6 hlasů
    • 47.5% / 29 hlasů
    • 42.6% / 26 hlasů
    IORETH
    IORETH --- ---
    SMETY: Myslím, že anketa tady bude stačit, tu minulou kliklo 73 lidí... To je jako vzorek docela cajk..
    IORETH
    IORETH --- ---
    SMETY: Velikostně bych se držela nějakého standardu, ale páč žádný patch doma nemám, nemůžu dodat rozměry.
    Prosím vybavenější lidi, aby dodali :)
    SMETY
    SMETY --- ---
    IORETH: asi bych udělal anketu vedle. Pro jistotu, co říkáš? Proste tyhle věci nečinnosti zapadly, tak ať je to lepší.

    Můžeme poptat oboje a uvidíme.
    IORETH
    IORETH --- ---
    SMETY: Pokud se dobře pamatuju, převažoval zájem o textil nad PVC. Pokud to někdo zpochybní (můžu se plést), tak udělám anketu.
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ok, co teda diskuse tema

    A) Velikost?

    B) PVC/textil?

    - případně kdyby sem někdo hodil (jednu firmu už mám!), pokud někdo ještě další by věděl kdo ce vyrobit co se patche týče?

    - samolepky jsou v klidu
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SMETY: Formulář ti klidně naklikam je to asi nejlepší co na to můžeme pouzit, ale chtělo by to mít hotové takové ty věci typu cena, velikost, materiál a tak. Pak to muže byt nějak závazné. Až bude třeba klikat tak dej vědět ideálně do pošty.
    SMETY
    SMETY --- ---
    #nyxhpatch

    Hodne lidí se ptá na velikost.

    Tu jsme neřešili a jestli bude PVC na sucháči, nebo texti na sucháči.

    Tak poprosím lidi, co do toho mají vhled, aby se k tomu vyjádřili. V průběhu víkendu nějak
    SMETY
    SMETY --- ---
    SMETY:
    NAVARA:

    Tabulku z těch, co napsali do pošty (co jsem bral jako takovou zkoušku, jestli bude zájem) mám. Ale je to excel a nězdá se mi to teda uplně užitný.

    Někdo by se teda nabídl na tabulku abychom ji mohli sdílet?

    Asi jen ID, patch, samolepka.

    #nyxpatch
    SMETY
    SMETY --- ---
    NAVARA: Jasně, beru cokoli od někoho, kdo to dokáže vyprodukovat. Tak, abych tam teď přepsal objednávky z pošty a pak aby se tam ještě mohli psát lidi v klubu vedle.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SMETY: Nechceš to spíše jít přes Formulář? To se ti vysype do tabulky také, ale nevidíš tam údaje (adresy,…) všech
    SMETY
    SMETY --- ---
    Umí tady někdo dobrovolně líp jak já s tabulkama v Excelu? :-D potažmo v google excelu? - Na vytvoření toho formuláře do vedlejšího klubu?
    IORETH
    IORETH --- ---
    SMETY: Sucháč byl myslím preferovaná varianta, nepamatuju se, že by se řešila jiná.
    SMETY
    SMETY --- ---
    VEX: zkusíme udělat tři velikosti, i když to asi bude větší oser s objednávkou. Zitra vystrelime sheet a bude nám krásně a vezmeme se na další krok.
    VEX
    VEX --- ---
    Budou samolepky i ve velikosti smartphone friendly?
    SMETY
    SMETY --- ---
    Je otázka, jedtli ty patch budou na suchej zip. Což je docela dobra otázka, já si myslím, že jako jo, že tak patch fungujou.
    KEB
    KEB --- ---
    IORETH: ten klíč by mohl být taky duhový a bude to dokonalé!
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    RAB1T: dej mi vektor a někam do rohu jich pár nacpu ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam