• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    ASOCIOLOG
    ASOCIOLOG --- ---
    Objednáno, zaplaceno. Díky moc!
    IORETH
    IORETH --- ---
    VEX: Máš pravdu, ten návod se vztahuje jen k tomu QR kódu. Upraveno.
    VEX
    VEX --- ---
    IORETH: pardon, v instrukcích bylo jen za podtrzitko vaše ID. Posílal jsem příkazem from scratch, tak jsem poslal jen ID. Prosím upravit v záhlaví.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Prosím všechny, co se chystají platit, aby při používání QR kódu (nebo obyč plaťáku) používali jako zprávu pro příjemce nyx_VašeNyxíIdečko.
    Velmi mi to usnadní automatizaci párování.
    Děkuji! :-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Spárovala jsem první várku plateb a updatla naši sdílenou tabulku o stav zaplacenosti.
    Zatím se sešlo 88 500,- Kč, lidi, jste neuvěřitelní!!!
    IORETH
    IORETH --- ---
    DILDOO007: Nene, zatím mám platby jen u mě v automatickém exportu. Zítra to dám dohromady se sdílenou tabulkou.
    KURU
    KURU --- ---
    zaplaceno, diky!
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    IORETH: To jsou ID v dokumentu tučně?
    VICSYL
    VICSYL --- ---
    objednano, zaplaceno
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    +
    IORETH
    IORETH --- ---
    BTW, zaplatilo už 63 lidí a na účtě máme přes 62 000,- Kč :-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    FURAN: Předpokládám, že jo... Co jsem koukala na jiné podobně velké patche, tak i podobně velké fonty se mi zdály OK... Prověříme.
    FURAN
    FURAN --- ---
    Nezaznělo tu, jestli bude nápis BRIGADE na vyšívaném patchi vůbec čitelný. Tyhle detaily se ještě budou řešit s výrobcem?
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    IORETH: objednala sem další nálepky, uzavřela sem objednávku a poslala gekonovi další peníze.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: Ja jen ze na Slovac nejezdim obden, ale za pribuznymi parkrat do roka. Nejspis me ceka zajezd zacatkem listopadu a urcite kolem vanoc. I kdyz mam pocit, ze to letos vychazi na ty pravoslavne. Takze by to nejspis vyzadovalo nejake cekani od bratov. Nicmene garantuji doruceni do distribucniho pointu zdarma v ramci cesty.
    IORETH
    IORETH --- ---
    TOXICMAN: Uvažovala jsem nad tím, ale rozhodla jsem se jít do rizika a nechat to takto. Až bude většina řádků zelených, udělám si kopii, spáruju platby, obešlu lidi, co poslali jinou částku než odpovídá objednávce (protože třeba někdo omylem upraví jejich řádek a nevšimne si toho) a upomenu ty, co ještě nezaplatili.
    Teď je ještě možné objednávku měnit, přežiju i pokud někdo už zaplatil, ale "doobjedná" něco dalšího a pošle další platbu.

    Je pro mě snažší udělat to v jedné větší dávce za nějakou chvíli, než na tom pořád viset a sledovat změny, musím i pracovat :).
    Lidi, jste boží, musela jsem si ztlumit mobil, protože nepřestával pípat, jak chodí nové platby :-D
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    klasickej scam, clovek si rekne, ze chce zbozi za 3k, najednou se objevi male nalepky na mobil, ktere samozrejme potrebuji taky. :-D
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    IORETH: možná bych přidal sloupec "platba přijata" a zamknul ho jenom pro autora
    aby člověk viděl, že platba proběhla jak má
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    IORETH: mozna by pro prehled stalo za to pridat kolonku "poslano" do ktereho budem uvadet datum kdy jsme penize poslali?
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    IORETH: mozek me dohnal hned jak jsem si poradne prohledl ten qr kod :)
    ale ono to upresneni nicemu neublizi zeano...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam