• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Mate nějak vyřešené platby bez patche\samolepky? Lze tam proste poslat prachy, zpracujete si to?
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    tak zaplaceno
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    CDR:
    IORETH: pokud by tady byl někdo z Liberce nebo Jablonce, kdo by pak měl cestu do Phy, nechť sem dá vědět... nějaký příspěvek na cestovné je jistý.
    IORETH
    IORETH --- ---
    CDR: Pokud jsi z Prahy, tak preferovaná varianta je dojet si pro balíček v jeden ze dvou večerů, kdy je budu mít s sebou v hospodě někde v centru.
    Druhá možnost je vyzvednout si je jindy během dne u mě v práci, rovněž v pražském centru.
    Pokud nejsi z Prahy, tak buď přes někoho, kdo patche dopraví do tvého města, nebo poštou (poštovné budeme řešit individuálně s těmi, kterých se bude týkat)
    CDR
    CDR --- ---
    objednáno, zaplaceno
    omlouvám se, určitě se to tu probíralo, jak se bude řešit zasílání, až bude hotovo?
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ahoj, quick update, jednáme o ceně patche. 12:9.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Je to tam, 100K.
    To je moc pěkné tedy.
    TOMATSU
    TOMATSU --- ---
    Tak objednano a zaplaceno. Diky moc.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Kačky jsem poslal dnes. Díky za organizaci! :)
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    tak jsem do tabulky tez neco naklikal a zaplatil obratem, dik za peci a tesim se...
    ONYS
    ONYS --- ---
    IORETH: Paráda, já někde viděl deadline 29., tak jsem původně myslel, že mě vomyjou, ale pak jsem si všiml, že i další platili až říjnu :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    ONYS: No problemo, deadline je ve čtvrtek :)
    ONYS
    ONYS --- ---
    Doklikáno a zaplaceno, sory byl jsem mimo ČR. Díky!
    KEB
    KEB --- ---
    Hlásím, že peníze jsem poslal včera
    ASOCIOLOG
    ASOCIOLOG --- ---
    Objednáno, zaplaceno. Díky moc!
    IORETH
    IORETH --- ---
    VEX: Máš pravdu, ten návod se vztahuje jen k tomu QR kódu. Upraveno.
    VEX
    VEX --- ---
    IORETH: pardon, v instrukcích bylo jen za podtrzitko vaše ID. Posílal jsem příkazem from scratch, tak jsem poslal jen ID. Prosím upravit v záhlaví.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Prosím všechny, co se chystají platit, aby při používání QR kódu (nebo obyč plaťáku) používali jako zprávu pro příjemce nyx_VašeNyxíIdečko.
    Velmi mi to usnadní automatizaci párování.
    Děkuji! :-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Spárovala jsem první várku plateb a updatla naši sdílenou tabulku o stav zaplacenosti.
    Zatím se sešlo 88 500,- Kč, lidi, jste neuvěřitelní!!!
    IORETH
    IORETH --- ---
    DILDOO007: Nene, zatím mám platby jen u mě v automatickém exportu. Zítra to dám dohromady se sdílenou tabulkou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam