• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    IORETH
    IORETH --- ---

    Jaké rozdělení peněz vám vyhovuje? Zvolte až tři možnosti:

    169 hlasy od 90 respondentů
    • 7.8% / 7 hlasů
    • 7.8% / 7 hlasů
    • 32.2% / 29 hlasů
    • 35.6% / 32 hlasů
    • 36.7% / 33 hlasů
    • 23.3% / 21 hlasů
    • 44.4% / 40 hlasů
    IORETH
    IORETH --- ---
    Máme zaplacenou fakturu na nálepky.

    Příjmy
    - 154 800,- Kč

    Náklady
    - Patche: 25 846,- Kč
    - Nálepky: 5 500,- Kč
    - Design: ?

    Celkem tedy máme k dispozici 123 454,- Kč - mínus honorář pro Vitecha.
    Z toho jsme už poslali 6 500,- Kč Gekonovi na nákup turniketů.

    Následující anketa tedy bude o rozdělení 116 954,- Kč mínus honorář pro Vitecha.
    IORETH
    IORETH --- ---

    Kolik byste viděli jako vhodný honorář pro autora původního designu (VITECH)?

    24 hlasy od 24 respondentů
    • 16.7% / 4 hlasy
    • 37.5% / 9 hlasů
    • 33.3% / 8 hlasů
    • 12.5% / 3 hlasy
    IORETH
    IORETH --- ---
    JULESKAH: už jsou v tiskárně, ale jeden člověk je nakonec nechce, takže jedna velká a jedna malá budou určitě k dispozici
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    IORETH: Furt se dají objednat nálepky?
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Já nic nechcu, pošlete to na Ukrajinu, kde je to třeba.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    IORETH: Autorům grafik bych určitě něco poslal - pokud nebudou protestovat ;) bez nich by to tu vůbec nevzniklo.. ( VITECH & XAKROO )

    Nám zprostředkovatelům - ať se klidně rozhodne plenum, osobně jsem si nechal udělat velkou samolepku na auto, což mi stačí.
    IORETH
    IORETH --- ---
    NAGASAWA: Já nic nechci! :-D

    Odměna pro autory designu tu proběhla, osobně to považuju za součást nákladů. Nepadlo ale, pokud se pamatuju, žádné konkrétní číslo. Netroufám si nic nahazovat, vůbec tomu nerozumím. Takže poprosím někoho z oboru, aby nahodil...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    IORETH: plus by bylo fajn poslat nejake to skicovne autorovi grafiky patche a pro vas organizatory by si to zaslouzilo taky par korun za vsechno to martyrium pri organizaci.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    IORETH: Jedou dvě posádky, Vítova obligátní dodávka a druhé auto, které tam bude zůstávat, ale ano, je to v podstatě tak, jak píšeš :)

    Já zpátky pofičím vlakem nebo busem, protože Vít se tam chce mrskat asi dva tejdny, ale na to už nemám dostatek dovolený. Navíc je třetí spolujezdec podobně hubenej a krásnej jako já, a teplit se ve třech vedle sebe v dodávce dva tisíce kiláků není nic pro mě :D
    IORETH
    IORETH --- ---
    Já osobně bych raději viděla ty peníze poněkud blížeji frontě, takže navrhuji rozdělení:
    - Gekonovi chlapi - 60%
    - Vláďovi chlapi - 35%
    - Vít Samek, protože on tam s gearem pojede - 5% (cca pět tisíc, mohlo by to pokrýt náklady na cestu). GEKONZPRAHY, oprav mě prosím, pokud se pletu a celé to bude jinak.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    TEAPACK: Prej pekáč... Škoda Fabia, pomsta za Sudety! :D
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    GEKONZPRAHY: Na to jsem nechal udělat málo velkých (20cm) samolepek... =/ ale o to větší rarita to bude ;) pro tebe počítám se dvěma - na daily i na ten pekáč, kterým pojedeš příště na UA...
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    ANCHATON: Moje nášivka půjde na můj batoh. Nosím ho furt a všude :)
    JDAG
    JDAG --- ---
    Je možnost mit data ve křivkách? (svg, pdf, ai, eps) Nechal bych si vyříznout decentní logo do 5 leté folie na auto :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    PRAASHEK: myslím že by se v tom případě slušelo ještě poznamenat něco na způsob: "sláva vítězství" a podobně...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ANCHATON: kdyz uvidis Nyx typing brigade gaychat stickerku, tak jedině:

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ANCHATON: olízneš si dlaň a strčíš ji do kalhot přičemž stále upřeně bez mrknutí pozoruješ příjemce pozdravu
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    ANCHATON: Já už nad tim přemejšlel a byl bych rád, kdybychom si všichni touhle nálepkou vytunili třeba zadní sklo auta a pak když se někde potkáme, tak na sebe zatroubit a udělat nějakej gang sign na prokázání příslušnosti k naší jednotce :) V případě zaparkovaného vozidla ho vyfotit (ideálně bez spz) a prsknout to sem.

    Ale třeba moc fantazíruju, nevim :)
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    Sorry za lehke OT, ale je nejaky specialni pozdrav, kdyz nekde potkam nahodou spolupachatele ze stejne jednotky? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam