• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    IORETH: Jedou dvě posádky, Vítova obligátní dodávka a druhé auto, které tam bude zůstávat, ale ano, je to v podstatě tak, jak píšeš :)

    Já zpátky pofičím vlakem nebo busem, protože Vít se tam chce mrskat asi dva tejdny, ale na to už nemám dostatek dovolený. Navíc je třetí spolujezdec podobně hubenej a krásnej jako já, a teplit se ve třech vedle sebe v dodávce dva tisíce kiláků není nic pro mě :D
    IORETH
    IORETH --- ---
    Já osobně bych raději viděla ty peníze poněkud blížeji frontě, takže navrhuji rozdělení:
    - Gekonovi chlapi - 60%
    - Vláďovi chlapi - 35%
    - Vít Samek, protože on tam s gearem pojede - 5% (cca pět tisíc, mohlo by to pokrýt náklady na cestu). GEKONZPRAHY, oprav mě prosím, pokud se pletu a celé to bude jinak.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    TEAPACK: Prej pekáč... Škoda Fabia, pomsta za Sudety! :D
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    GEKONZPRAHY: Na to jsem nechal udělat málo velkých (20cm) samolepek... =/ ale o to větší rarita to bude ;) pro tebe počítám se dvěma - na daily i na ten pekáč, kterým pojedeš příště na UA...
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    ANCHATON: Moje nášivka půjde na můj batoh. Nosím ho furt a všude :)
    JDAG
    JDAG --- ---
    Je možnost mit data ve křivkách? (svg, pdf, ai, eps) Nechal bych si vyříznout decentní logo do 5 leté folie na auto :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    PRAASHEK: myslím že by se v tom případě slušelo ještě poznamenat něco na způsob: "sláva vítězství" a podobně...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ANCHATON: kdyz uvidis Nyx typing brigade gaychat stickerku, tak jedině:

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ANCHATON: olízneš si dlaň a strčíš ji do kalhot přičemž stále upřeně bez mrknutí pozoruješ příjemce pozdravu
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    ANCHATON: Já už nad tim přemejšlel a byl bych rád, kdybychom si všichni touhle nálepkou vytunili třeba zadní sklo auta a pak když se někde potkáme, tak na sebe zatroubit a udělat nějakej gang sign na prokázání příslušnosti k naší jednotce :) V případě zaparkovaného vozidla ho vyfotit (ideálně bez spz) a prsknout to sem.

    Ale třeba moc fantazíruju, nevim :)
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    Sorry za lehke OT, ale je nejaky specialni pozdrav, kdyz nekde potkam nahodou spolupachatele ze stejne jednotky? :)
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    ZETOR_13: nakup bych řešila určitě tady v ČR a následně buď poslala a nebo uspořádala výpravu - podle objemu. Manžel si od všech vezme velikosti a tím se následně budeme řídit
    Když budou boty o 1/2 čísla větší tak se asi nic nestane. Uvidíme podle částky, případně si každý z nich řekne, co by potřeboval nejvíc.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    WAMP_ELF: Na to asi nemůžu nic moc namítat, koneckonců, jsme NYX Typing brigade z nějakýho důvodu...
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IRA_PALMOVKA: S timhle jmenem se divim, ze mu neprezdivaji Putin. Vojensky smysl pro humor byl vzdy dost absurdni. :-D Kdyby to tu nekoho zajimalo, tak Kimmerijec odkazuje na velmi zajimavy puvod.
    Kimmeriové – Wikipedie
    Kimmeriové – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Kimmeriov%C3%A9
    Jestli nekdo pred druhou zimou tohoto konfliktu tvrdi, ze potrebuje predevsim kvalitni obuv, ponozky a termopradlo, tak je za me ma dostat. Z vlastni zkusenosti vim, ze teplo a sucho od nohou je zaklad stesti. A pak jde vse mnohem lepe. Jen nevim, jestli se to da resit nakupem na dalku. Minimalne boty je nejspis potreba vyzkouset. Ale zase se trochu obavam, ze to na UA nebude dostupne.
    Z funkcniho pradla bych osobne bral nejspis Moiru, mam s nimi dobre zkusenosti a je to cesky vyrobce. Mozna muzeme zkusit ukecat hromadnou humanitarni slevu. :-D Sice jsem neco od nich kupoval naposled tak pred deseti lety, ale stale to velmi dobre slouzi. A jestli se bavime o deseti lidech, tak je za rozumny peniz, ktery navrhuje WAMP_ELF: nejspis oblikneme od hlavy az k pate: pasmatrite dvouvrstve rybano:
    Pánská funkční ribana - Moira
    Pánská funkční ribana - Moira
    https://www.moira.cz/kategorie/panske-obleceni/panske-sportovni-obleceni/panska-funkcni-ribana/?pa_activity=hokej%2Cmanualni-prace-zimni&;%3Bpa_layer=2-vrstva

    A pokud budeme oblekat jen Kimmerijce, tak ho v pohode zabalime jak Charlese Emersona Winchestera III. MASH 4077
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    Jinak pro představu, Vláďova jednotka hlidá jeden z důležitých dopravních uzlů, přes který jede technika ze zapadu + tam mají muniční sklady
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    GEKONZPRAHY:
    Já bych byl trochu resolutní, co takhle 50:50 Naši Hoši/Vláďa Gang?

    V. S. a zvířata v nouzi mají svoje kanály....
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    WAMP_ELF: no oni je bohužel postupně lifrujou blíž k frontě...hold je to tak. Zrovna minulý měsíc jim chtěli další 2 kluky sebrat, ale nedali se :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    IRA_PALMOVKA: víc už jich tam není zní.. ach jo...
    #keci
    SNUPAK
    SNUPAK --- ---
    GEKONZPRAHY: todle asi necháme na nějakou anketu možná. Primárně jde o Gekon a IRP. Já třeba neposílám na zvířata, dokud umírají lidé, ale to je čistě moje nastavení. Chápu ostatní, kdo to dělá.

    Pojďme nechat chvíli debatu a pak udělat anketu.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    SNUPAK: @VozimdronynaUA na Xitteru, lepšího člověka v CZ nenajdeš. Ano, toho bych asi taky obdaroval, řekněme na úkor 5% od Vládi a 5% od Našich chlapců?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam