• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    rozbalit záhlaví
    IORETH
    IORETH --- ---
    NAGASAWA, NAVARA: pánové, pardon, že vás tím obtěžuju, ale id SIGN vás má v přátelích - můžete ho prosím pingnout, pokud máte nějaký kanál off nyx, aby si přečetl poštu? Díky :-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    NAGASAWA: jj, později večer hodím
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    IORETH: Nedala bys to prosím vedle do 3sv coby finální info? Souhrn dam potom coby dík všem co se na tom podíleli na nástěnku.
    KURU
    KURU --- ---
    Naaaadhera! Diky moc!

    JENIIK
    JENIIK --- ---
    Luxus servis! Chlapci davaji sest hvezdicek z peti!
    IORETH
    IORETH --- ---
    Sedíme u stolu hned za vchodem vlevo :)
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    Vyrazim ...
    KECAM
    KECAM --- ---
    diky moc, jen se ted nemuzu rozhodnout.....

    SWIST
    SWIST --- ---
    Tak už se taky můžu pochlubit.. :)

    IORETH
    IORETH --- ---
    HABEAL: Já tam dřív nebudu... na stole bude ležet Typing brigade nálepka na auto (fakt velká)
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    Tak já dorazím o něco dřív. Máme nějaké poznávací znamení?:)
    IORETH
    IORETH --- ---
    QWWERTY: Sháním člověka, který co nejdřív pojede z Prahy do Brna. Mám dva kandidáty, ale jeden je pryč a druhý teď není na nyxu :). Takže kdokoli by jel co nejdříve, je vítanej.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    IORETH: btw mame nejaky odhad, kdy balicky dorazi do Inaris? se vcerejsim postovanim fotek roste nedockavost :))
    IORETH
    IORETH --- ---
    WAMP_ELF: Několik nálepek a jedna nášivka je stále k mání. Nášivka je teda v tuhle chvíli rezervovaná.

    Věřím, že za přímý příspěvek některé z přímých skupin, jako třeba Vítu Samkovi, VozímDronyNaUa, nebo třeba Vasylu Kapustejovi se dají v pohodě doprodat :)
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    WAMP_ELF: už mám zprávu v poště:-D
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    PREKOTKA: obávám se že budou další kola :/
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    To mě mrzí rzi, že jsem tenhle klub objevila až před pár dny :(
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Takže teď si stačí plácnout na čelo samolebku a můžeš si beztrestně gaychatovat, thanks obama!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GULAZ: jelikoz mam pracovniho macbooka, je naprosto evidentni kam placnu prvni gaychat :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SWIST: Ví komu nadávat a nemá to na koho svést :)
    SWIST
    SWIST --- ---
    GEKONZPRAHY: No jasně, teď si nejsem jistý, ale nepsal jsi že sis ho sám i poskládal? :D
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    #logistika #kecy

    Bacha, Vodickovou aktualne nejezdi tramvaje, at vas to dneska/ve ctvrtek neprekvapi.

    Lazarská - Jindřišská: dočasné přerušení provozu tramvají | Pražská integrovaná doprava
    https://pid.cz/vyluky/lazarska-jindrisska-docasne-preruseni-provozu-tramvaji/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam