• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    IORETH
    IORETH --- ---

    Rozdělení peněz


    - Na účet přišlo: 155 700,- Kč
    - Náklady a výdaje: nálepky 5 500,- Kč + patche 25 846,- Kč + turnikety 6 500,- Kč = 37 846,- Kč

    Rozdělujeme tedy: 117 854,- Kč
    - Gekon: 67 712,- Kč
    - Vláďa: 45 142,- Kč
    - Vít Samek: 5 000,- Kč

    Chtěla bych poděkovat všem, kteří se do tohoto podniku zapojili. Kdyby mi někdo před měsícem řekl, že dáme dohromady víc než stopadesát táců, považovala bych ho za převelikého optimistu.

    Peníze bych chtěla poslat ještě dnes.
    GEKONZPRAHY: Na ten účet jako vždycky? Vítu Samkovi bych poslala peníze rovnou na Operaci Kyseláč sem, OK? https://libinst.cz/operace-kyselac/
    IRA_PALMOVKA: Na ten transparentní účet, na který se platí UA známky?
    IORETH
    IORETH --- ---
    Ukončila jsem anketu o rozdělení peněz.
    Hlasovalo 90 lidí, povolené byly tři hlasy.

    Nejvíce hlasů - 40 - získala možnost "Gekon 60%, Vláďa 40%, Vít Samek paušál na cestu 5000,- Kč"

    [IORETH @ Nyx typing brigade]
    KEB
    KEB --- ---
    IORETH: takže vánoční kolekci a flašku rumu!

    Sorry, musel jsem...
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: a ted pro vsechny ostatni krome Ioreth. Do 20 je to v Rybne. Prodejna v Jame ma do 19. Jejich stranky nelze linkovat upne naprimo. Takze si otevrete eshop na https://goldpralines.cz/pralinky/?shop=init pak kliknete podzalozku Alkohol. Je tam 27 druhu. Kreativitu necham na vas. Je mozne objednat vyzvednuti na pobocce. Heslo: Opijeme ji pralinkami...
    PS. Kdyz ji zahltime, treba se podeli.
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZETOR_13: Já nepiju, já žeru alkoholový pralinky :-D
    a SHODOU OKOLNOSTÍ je pár kroků od hospody Jáma moje oblíbená pralinkárna https://goldpralines.cz/ . Zavírá ve 20:00 ;-)
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: a co tedy pijes, at vime, co mame nosit?
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    ZETOR_13: hlasim prvni uspesne vyuziti zdejsiho loga ve vseobecne nyxi rozprave :-D
    IORETH
    IORETH --- ---
    SNUPAK: Čokoládu bez oříšků, může být i s obsahem alkoholu :-D
    IORETH
    IORETH --- ---
    ANCHATON: Z těch vybraných peněz já nic nechci, ty se vybraly za jiným účelem :-)
    Co se týče reálných nákladů, tak zatím jsem zaplatila osm stovek za obálky, z nichž cca polovinu dostanu zpátky, jak budu vyúčtovávat poštovné. Pokud mi v hospodě přihodíte na kafe a birrrel, bude mi to úplně stačit :-)
    SNUPAK
    SNUPAK --- ---
    ANCHATON: myslel jsem na to taky a chtěl jsem se zeptat, jestli má IORETH raději bubliny, květiny nebo čokoládu?
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IRA_PALMOVKA: tvl, v utery musim hlidat deti, ve ctvrtek bych mel byt na Sumave. Ale pokud Ira prozradi, kdy dorazi, tak pro to udelam maximum...
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    IRA_PALMOVKA: Tak to na chvíli dorazím taky ^.^ ať se tam předává ve velkym...
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    Ja bych jen tak s dovolenim navrhnul i nejake vsimne pro pani organizatorku. Co 3k na nejakou dobrou flasku, ci cokoliv.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Mám hotové balíčky. Nálepek přišlo přece jen o trochu víc a jeden člověk se rozhodl ponechat svůj balíček v bufferu (i s penězi, díky!), takže last minute offer:

    - Patch: 1x (předběžně zarezervován)
    - Velké: 6x
    - Malé: 5x
    - Gaychat velké: 5x
    - Gaychat malé: 10x

    Pište do pošty
    IORETH
    IORETH --- ---

    Připomínám, že tu máme veledůležitou anketu, co uděláme s těmi penězi :-)


    Zatím hlasovalo 89 lidí, což už je víc jak polovina platících, ale více je lépe.
    V pátek bych už chtěla ty peníze poslat, u mě na účtě jsou k ničemu.

    Hlasujete zde
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    IORETH: když mi to vyjde, přijdu ti ráda alespoň na část jednoho večera dělat společnost do Jámy
    IORETH
    IORETH --- ---
    Osobní převzetí v Brně
    Máme potvrzenou čajovnu Inaris, Štefánikova 27, přímo u zastávky Hrnčířská (jedna zastávka od Lužánek)
    Otevírací doba je každý den od 16:00 do 24:00
    (Zatím tam samozřejmě ještě balíčky nejsou)

    http://inaris.cz/
    IORETH
    IORETH --- ---
    SITH: Pokud nevyjde ani jeden z těch dvou termínů, tak potom je možné (po dohodě) stavit se u mě v práci během dne, vyběhnu z kanclu. Je to taky přímo v centru. Jenom preferuju vyřídit co nejvíc zásilek najednou během těch večerů, protože vybíhání pětkrát za den už by mě trochu omezovalo v práci :)
    SITH
    SITH --- ---
    IORETH: předpokládám správně, že když nevyjdou časově oba termíny, tak se nabídnou další? :)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    IORETH: Vybral jsem poštu, rád pošlu ještě příspěvek na známku, tak když tak dejte vědět komu a kolik. Nebo mě napadla varianta Zásilkovna. Každý si ji může objednat sám sobě a zaplatit a poslal by jen číslo, co se napíše na obálku a někde předá. Ať s tou distribucí máte co nejméně práce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam