• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHDoprava v Praze
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    DANYSEK: Lol.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ONDRAT: aby ses nam nerozplakal :)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    DANYSEK: Ach jo, to nejde, já to vzdávám, vyhráls! Klaním se před tvou genialitou a už mě prosím nech být, díky.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ONDRAT: ano, reagujes ve vlakne o alibismu a k alibismu. Tak se nauc cist :-)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    DANYSEK: Ježišmarjá, tak jede tady nějaký vlákno, tak to prosím sleduj, je to jasná chyba na straně zadavatele, zadavatele.

    A už prosím ukonči ty útoky na mě, je to pod úroveň, nedělej to.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ONDRAT: reagovals na muj prispevek a tam nic o chybe na strane zadavatele neni. Neumis cist? :-)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    DANYSEK: Neromumim? Vzdyt pisu, ze je chyba na strane zadavatele. Umíš číst?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ONDRAT: pokud se odsouhlasi harmonogram, kde prace na mesic trva pul rok, pak je ten harmonogram proste a jednoduse spatny, cemu nerozumis? Chapu. pro tebe to muze byt slozite k pochopeni, asi jsi zvykly pracovat (vykazovat cinnost) podobnym stylem :D
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    DANYSEK: Co je na tom za alibismus? Když chystám stavbu - odsouhlasíme harmonogram a podle něj se dělá, já už pak nestojím s bičem nad zedníkem přece.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    MAKROUSEK: V tom případě chyba na straně zadavetele.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ONDRAT: Reknu ti presne, co je problem. Ze je harnonogram prilis dlouhy a ze se pokuty nevymahaji po stavbyvedoucim. Stacilo by vymahat smluvni pokuty a jak by stavelo rychlejc!
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ONDRAT: zeby i v samotnem harmonogramu "se hlavne nepredrit". Jasne, jsou veci dane technologickymi postupy, ale to neni vseobjimajici vymluva, ze to rychleji nejde. Ze to je "podle harmonogramu" je hloupy alibismus.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    MAKROUSEK: Jestli dodržují harmonogram (což bych jako informaci při takové reportáži čekal), tak v čem je problém?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Kam jsme to dospeli? Novinari snad budou kontrolovat praci politiku a delniku? Toho bohda nebude!

    Horečné tempo opravdu nečekejte. Celý den jsme sledovali práce na šesti uzavírkách v Praze - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/domaci-zpravy-hlavni-mesto-praha-horecne-tempo-opravdu-necekejte-cely-den-jsme-sledovali-prace-na-sesti-uzavirkach-v-praze-40548683
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SAMOUT: popravdě nevím na co se zeptat, varianta brod je víceméně daná a těchhle lidí tady mám plnej barák. já teda čaig příspěvky neplatím, lettery neodebírám a na konference nechodím, ale podklady pro projekt jsou dost jednoznačný, čitelný a nejvíc se obávám, že z čimickýho potoka zmizí voda. za sebe budu doufat, že předběžnej průzkum zhotovenej fy Pusid bude v lepší kvalitě než podklady pro stavbu D8 v úseku Lovosice-Řehlovice, kterou jsem viděl zakládat skoro celou a větší bordel mezi předpokladem projektu a realitou ani staří pamětníci nezažili :D no nechám se překvapit, o pudis nemám valný mínění, vlastně jen špatný zkušenosti.


    DANYSEK: eia má nějaký předpoklady a pak mě zajímá spíš ten reálnej dopad. čimickej potok je nad tektonicky postiženou zónou a tunel funguje jako studna, takže jsem dost zvědavej...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: ochranis Suchdol za cenu obetovani (mj) Vychovatelny a Evropske/Patockovy? :-) Obchvat nekde kolem Slanyho fakt neni reseni, to si fakt myslis, ze z Horomeric na Prosek nekdo pojede kolem Slanyho? :D
    PALEONTOLOG: EIA je pres rok hotova.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PALEONTOLOG: Nojo, Pudis, pod tim je teda asi spolupodepsanej spoluzak z VS, inzenyrskej geolog. Muzu se zeptat.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SAMOUT: vzhledem ke spádu vsázím spíš na tu ražbu, ale ražená a hloubená část se často u portálu kombinujou ( https://www.pudis.cz/w1920/assets/r_sds_d0-519-suchdol%E2%80%93brezineves-varianta-mhmp-ipr/06_C.3.3_oGTP_rez_LJP_1.jpg ). ta MUK a následnej půlkilometrovej most přes draháňský údolí bude teda mazec ( https://www.pudis.cz/w1920/assets/r_sds_d0-519-suchdol%E2%80%93brezineves-varianta-mhmp-ipr/03_B.1_Prehledna_situace_1_vsledn.jpg ). ale nakonec u Zbraslavi se taky povedlo pod estakádou zachovat PP Krňák :-))) ( https://mapy.com/cs/zakladni?source=base&id=1834252&x=14.3870395&y=49.9814757&z=15 )
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PALEONTOLOG: Tunely se musi razit / hloubit (popravde ani nevim) od D8 k Vltave, uz jen proto, ze opacne bys nemel kudy a kam odvazet vytezeny material 🤷‍♂️🙂. Leda bys tam chtel udelat prehradu 🙂. Do Drahane chodim se psem, jezdim na kole, musime doufat, ze bude pouzitelna i pak. Ma tam byt jen most z jednoho tunelu do druhyho. Mnozi mistni se uz s okruhem celkem smirili, ale co vyvolava velkej odpor je sjezd mezi Chabrama a Cimicema.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    XCHAOS: Nevím, já ho nehájím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam