• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHILDRENOFKARMALoučení s ULOŽ.TO
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CUNESK8: jo sere me to fest. Za posledni rok jsem psal o obskurnim japonskym filmu minirecenze a vsechny ty naprosto nesehnatelny rarity, artovky, ktery nebyly na zapade vydany na nosicich od padesatych az do nultych let byly na uloz.to Uz nejsou na torrentech, nejsou nikde. Vsechny specializovany weby, ktery mely pred lety stejnej fokus jako ja uz skoncily, vcetne vsech trackeru. Vsechno bude za dva dny v prdeli. Zlaty bezpecny uloz. to ktery nebylo prolezly mallwarem, viry a dalsim pop up bordelem, jako torrenty. Pro me je to obrovska cinefilska rana. Samozrejme chapu, ze vsechny ty ripy Marvelu a dalsiho digibordelu a spol. byly problem, ale coby databaze medii, jejichz stazeni nikoho nijak zasadne neposkozovalo to bylo nenahraditelny.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CUNESK8: super, díky! To bude až to dám na 4K rip
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    TOOMIX:
    Webshare.cz - moderní úložiště pro Vaše data
    https://webshare.cz/#/file/G6DpMyydaZ/komando-commando-1985-1-dabing-1993-2-dabing-1995-3-dabing-2006-puvodni-zneni-2x-rychlodabing-mkv
    tady mas vsechny dabingy + 2 rychlouse v jednom :)
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    na ulozto jsem za X let nasel nekolik rarit z TV nebo VHS a toto uz zadne uloziste jen tak nenahradi (obcas se neco objevi na webshare) + na vymenu filmu to byla taky super stranka. Nastesti vse uz skoro mam a zalohuji to na hdd :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Rychle si sosněte VHSrip Commando s Arnoldem v jednohlasém dabingu

    Commando CZ (simultalny dabing).wmv | Ulož.to Disk
    https://ulozto.cz/file/6Hs5oxVb/commando-cz-simultalny-dabing-wmv#!ZJMxAmR2ATV4LwAwLwZmZJWyMzIvATWJrT9SnGORryABYwDkAj==
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    QUANTI: Nejsou na Webshare? Stream Cinema Community v Kodi?
    CUKI
    CUKI --- ---
    Tak ono by hodně věcí řešilo kdyby ten obsah byl veřejný, ale uploader by musel být registrován a tedy by za legálnost ručil on sám. Je nemálo věcí které nemají problém s autorskými právy a díky tomu zmizí.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SITH: Jenže to ti neřeší legalitu 🤷🏼‍♀️
    SITH
    SITH --- ---
    mě přišlo fajn to ulozto přeplatné, které jsem si rád zaplatil, kolik to bylo, pár stovek za pár giga.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    QUANTI: no ale to předpokládá, že to někdo stále udržuje u sebe

    btw. ocením tipy pro operaci Zachraň co můžeš
    CUKI
    CUKI --- ---
    C8400: Jestlipak si ta EU uvědomuje, že takový zákaz zvyšuje uhlíkovou stopu, protože každý druhý teď nakoupil zbytečně velký disk a stahuje jak zběsilej... :-D
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    DATEL: dost starých filmů je na sosáči
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    DATEL: to mě přesně napadlo, zase si lidi budou vyměňovat disky... 🙄
    DATEL
    DATEL --- ---
    QUANTI: Přesné. Platím si aktuálně několik streamovacích platforem, i na hudbu, ale prostě staré filmy a seriály se legálně sehnat nedají.

    Holt se asi budeme muset vrátit do pravěku, místo CD vypalovaček koupit BD vypalovačky a zas vyměňovat :-D
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    no tak nekde sehnat kontakt na admina, at stopi disky a rozjede to na darknetu..
    C8400
    C8400 --- ---
    DATEL: uff... zrovna jsem se o tom dozvěděl v jiné diskuzi, kde se někdo ptal, na doporučení, co stáhnout, než zavře. Smutné.
    ALESH
    ALESH --- ---
    QUANTI: co je nekde legalne si rad zaplatim, ale stary noir filmy, knizky, navody na prastary pristroje - vsechno tohle bude chybet. A co si budem nalhavat - kradenej sw a hollywoodsky pitomosti jsou ta 99% obsahu tipuju.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Ach jo. Mně fakt nejde o kradení hollywoodských trháků, ale všechny ty knížky nebo dvacet let starý filmy a seriály, co nikde nejsou...
    DATEL
    DATEL --- ---
    Podle mě to je jen začátek, postupně skončí všechna větší uložiště tohoto typu. Na jaře skončil Hellshare a Hellspy, úplně. Tak teď záleží, koho dalšího si vyhlédnou :-(
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Tak dlouho Uloz.to odolávalo a najednou se zavřou v podstatě preventivně? Wtf
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam