• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ALESH: Naše pračka si takhle udělala výlet do Sv. Martina a když ji konečne přivezli, nešly jim otevřít dveře od auta, takže zase odjeli...
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Že funguje objednání se na poštu.

    Trošku blbý jsou ty pohledy desítek lidí co tam přišli přede mnou když jsem šel od stojanu s lístečkem asi za 5 vteřin na řadu :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Líbilo by se mi, kdyby tohle fakt byla pravda.

    Russians who executed unarmed Ukrainian soldiers were killed | Ukrainska Pravda
    https://www.pravda.com.ua/eng/news/2023/12/3/7431450/
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ALESH: bude to jedna zcestovalá pec!

    původně jsem teda četla, že po depech cestuje tvoje pizza, tak to jsem si říkala, že po šesti dnech už bych ji asi radši nejedla :-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Moje pizza pec cestuje uz 6 dni nahodne kolem Prahy tam a zpet po depech zasilkovny.

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOUDY: to neni prislovi:)) to je doslovnej citat jednoho sovetskyho aparatcika:)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PREKOTKA: me to rozesmalo. Pripomina mi to takovy to tusim ruske prislovi “snazili jsme se udelat to dobre, ale dopadlo to jako vzdycky” :))
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    KOUDY: jsem myslela, že jsemv co vas sere.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    EZECHIAS: Já zrovna včera koukal na

    New Roaring Totoro plushies from Studio Ghibli make us view the character in a new light | SoraNews24 -Japan News-
    https://soranews24.com/2023/12/04/new-roaring-totoro-plushies-from-studio-ghibli-make-us-view-the-character-in-a-new-light/

    (ale i ten největší je podle mě menší, než ten, kterého mám, ale má úplně zavřenou tlamu, takže je bez výrazu)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    I přes pokles daně z přidaného hodnoty (DPH) potraviny od ledna zdraží. To obchodní řetězce oznámily ministru zemědělství Marku Výbornému (KDU-ČSL) na pondělním jednání. Přitom ještě v květnu prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza tvrdil, že obchody ceny potravin o tři procenta, o které klesne DPH, sníží.
    VIDA
    VIDA --- ---
    Mladý muž mě dnes požádal o telefonní číslo! (Byl to teda magistr v lékárně, že mi daj vědět, až budou moje oblíbený prášky. Ale co už.)
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    Dorazily vcas pred Vanocema :] Decka budou mit radost :]

    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Proto ma taky tamni neznamejsi horal takovy typicky italsky jmeno Reinhold Messner...
    ENDER
    ENDER --- ---
    SADY: Italie jsou realne 2 zeme. Jih a sever jsou dost rozdilny.. Navic hory vetsinou nejsou Italove, ale Tyrolaci...
    SADY
    SADY --- ---
    PREKOTKA: me teda stejne fascinuje, jakymnozstvi lidi z italie neumi ani chodit po snehu a pritom tam skvely hory a lyzari
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Máme návštěvu z Itálie. Jsou to jižani, tak se zimou nemají moc zkušeností. Dneska šli na Petřín. Máma mi poslala video. Škoda, že mi to sem nejde nasdilet, abyste se mohli zasmát taky. To je taková prdel, jak se tam válej a u toho se smějou, jak malý děti. Věkové rozpětí 20-60 let.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    že po měsících napsala a půjdem probrat ty naše nesmysly osobně. mám důvod se těšit.. to je k nezaplacení!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam