• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Bonus, kterej pro mě zařídila šéfová spolu s jejím šéfem. Prej makám a zasloužím si to.

    Tvl, všechna ta práce nese ovoce! Všechno to self PR funguje! Dělám to dobře!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    hovno.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Že mě moji přátelé vidí.

    Že se mě ptají, jestli mi můžou nějak pomoct. Že někteří z nich vědí, jak mi pomoct, a tak prostě řeknou "chceš se potkat?". Že jiní vylezou z postýlky, převlíknou se z pyžámka, a přijedou za mnou pozdě večer a existují se mnou do tří ráno, protože vědí, že nejsem ok.

    Mám fantastický přátele.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    před třema lety jsem si koupila šál, který se mi hrozně líbil, ale doma jsem zjistila, že ho vůbec nemám s čím nosit, tak skončil na dně skříně.
    no a teď mám nový barevný zimní kabát, a ten šál se k němu hodí tak hezky, že kdybych sháněla něco přímo k němu, hezčí bych nenašla.
    nakonec se našli :-)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Potesilo, že se vrátil se do Prahy můj masér, který přijede za mnou s lehátkem a je to nejlepší masáž ever. A za tu cenu neber to. Uaaa
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Posloucháme s dětmi desku DJ Shadowa a syn prej: "Mami, musíš to dát pořádně nahlas. Aspoň aby přišli sousedi a řekli, že to máme ztlumit. Teprve potom to má cenu."

    Brambůrek můj. <3
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Další dírka na pásku.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PREKOTKA: pche, to pominulo kdyz jsem ji ve trinacti vyrval a o koleno (svoje) prerazil nasi nejvetsi varecku.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Jethro Tull s tátou a ségrou ♥️
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Cestou po Praze mne dnes hodně pobavilo, když mne v tunelu přes odbočovací pruh předjíždělo rychle jedoucí SUV od BMW, celé krásně čisté, jenom vzadu mu někdo ohodil špinavým sněhem půlku kufru a zrovna tak, že mu to zakrylo půlku SPZ. To je fakt už diagnóza tohle :) Když už jezdíš jako dobytek, tak nebuď srab a neskrývej SPZ :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Agrofarmář to má jednoduchý no - když by měla vláda získat body za snížení cen o 3%, nařídí zvednout o 4% :)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    KOUDY: a divíš se? když každej brigoš doplňujcí zboží bude mít od ledna nárok na dovču a elektřina půjde nahoru. To by museli to DPH snížit na uroveň Polska, aby mohli tu cenu krapet snížit.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Potěšilo, že Klaus chytl brutální covid. Nepotěšilo, že stále žije.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    BLOWUP: Takové "drobné" radosti mne nesmírně těší.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Dnes jsem dostal do prace balicek. S rucne psanou adresou a zlatejma hvezdickama nalepenejma na obalu, zkratka neco co jinak nikdy nedostavam a co jsem povazoval za krajne podezrely. Kratce jsem se zamyslel, jestli nektery z mych stavebniku muze mit duvod poslat mi bombu, potom jsem se nadechl a balicek otevrel. Bylo v nem vanocni cukrovi od moji pritelkyne: vcera ho pekla a rekla si, ze by mi mohlo udelat radost. Kolegove prohlasili, ze jsem nejspis nekdy musel udelat neco co ji opravdu potesilo a ze bych se ji mel drzet. A potom jsme to vsechno na posezeni sezrali.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DELIRIUM: to je velmi zajímavá otázka, od kolika promile výš je z hlediska osobní bezpečnosti lepší házet kamenem než minou?
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    DELIRIUM: jsem rad ze v ramci gdpr byla anonymita pana Kostky zachovana :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam