• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Písnička Gottwaldovi (do ouška)
    Proč je jenom jeden život,
    proč jich není halda,
    bych je mohl obětovat
    všechny za Gottwalda?

    Ať byl mír anebo válka,
    nebo revoluce,
    pracujícím proletářům
    podal obě ruce!

    Zpátky ni krok neudělal,
    v bahně nezabředl,
    vše, co dělal, dobře dělal,
    k vítězství nás vedl.

    Sáhne-li kdo na Gottwalda,
    vůdci svého boje
    nezdolná dělnická halda
    podá ruce svoje.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ...Když na počátku padesátých let dostal dvakrát podporu od ministerstva kultury, reagoval svérázně:

    Moje matka Voršila
    zle se na mně horšila,
    že mám k práci vnitřní odpor,
    jednou budu prej živ z podpor

    — T. R. Field


    V padesátých letech se prohloubil Fieldův sklon k alkoholismu, který ho spolu s počínajícím duševním onemocněním přivedl na léčení v bohnické psychiatrické léčebně (1954–55). Svaz mu sice slíbil, že umožnění vydání jeho satir, vtipů a humoru, ale slib opět nesplnil. Tehdejší činitelé viděli ve Fieldovi přinejmenším podivína, vždyť v roce 1954 se dostavil na svaz spisovatelů s kategorickým požadavkem, že si nepřeje být jmenován národním umělcem.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Poznámka pro Slut a jejího impostora, až zas bude debil. Od srpna jsem na částečnej úvazek v nový práci, poprvé zaměstnaná a ne na volný noze, v oboru kterej je pro mě uplně cizí a mimo a čuchla jsem k němu akorát jako vystresovaný klient ve stylu "doprdele doprdele co se po mně kurva chce, já ty procesy vůbec nechápu." Vybzíkaná až na půdu, že dělám chyby, že věci potřebuju vysvětlovat a neumim na ně přijít sama, nebo mi "nepřiměřeně dlouho" trvá to pochopit... A dneska jsem dávala report, že sorry, tohle stihnu až v pátek, a reakce od šéfový "hele tohle je poprvý, kdy tenhle task stihnem ještě před vánoci a nebudem ho honit třicátýho prosince večer, konečně fungujeme!", a od šéfa s komentářem "budem rádi, když s náma vydržíš" vánoční bonus ve výši půlky měsíčního platu (s mym úvazkem furt žádná dramatická částka, ale...doprdele na volný noze jsem nikdy žádnej vánoční bonus a "peníze jen tak" nedostala, a reálně jsem, za svoji dobu tam a výši úvazku čekala buď nic nebo třeba symbolické pětikilo...). Prostě...strašně čumim, že sem asi menší kráva, než jsem si toho posledního půl roku myslela:)) (a bonus použiju na terapii:DD)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JANEQ: měls ataku? :-)
    JANEQ
    JANEQ --- ---
    PALEONTOLOG: Já čet “policii” 🤦‍♂️
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Já vím, že v Indii je to asi normální jméno, ale vždycky mě potěší a pobaví, když mi kvůli nové aplikaci v práci napíše jeden z lidí, který nás má v té Indii na starosti - pan Debžot.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    nález velice důležitých katalogu :)

    a toho A-Team bouráku GMC Vandura
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Potěšila kolegova nášivka :)

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JESTEDMAN: do vareni lepsi, pit to nechci, leda s rumem
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    PALEONTOLOG: hnus, co? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ATUARFIK: jsem to psal na záchodě no :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HEJSEK23: no, děcka ochutnaly, já taky, teď už to jen čeká na polici na vzduchovku
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PALEONTOLOG: čeho tím dosáhnete? Chcete mě nasrat, viďte pane! ale to se vám nepovede! Ikdyž jsem si jich tam koupil rovnou pět a mám teda o dva míň než z Ládví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HEJSEK23: v slevněných potravinách na ládví jsem sehnal ořech za 19,9, i s brčkem.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    HEJSEK23: Kdyby u toho stál ještě nějakej Vietnamskej kluk, co by mě ho za pět tisíc dongů seknul a strčil tam brčko... :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Na Budějovický v levnejch potravinách právě prodavaj mladej kokos za 30,- kč !!! ..... běžná cena je mezi 60-90,-
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Už je ze mě zase na pár měsíců měšťanka a místo v Hanibalu nakupuju v Caresse.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    NAVARA: Přemítání nad tím, co to znamená "mít monopoly money na slzu", mi trvalo trochu déle, než bych byla ochotná přiznat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A já zjistil, že mám monopoly money na slzu./mall až poté, co jsem všecko nakoupil :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam