• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BACCARA: žertovné články mají být na Apríla, ne?

    ale to je jedno, tahle země je jeden velkej apríl od Novýho roku až po Silvestra...
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    ATUARFIK: to byl jistě žertovný článek na silvestr, omylem vyšel dnes
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ATUARFIK: wau, já bych taky chtěla žít v jejich vesmíru!
    oni mají "Na poště máte taky člověka, který vám vydá balík, a člověka, který vás prémiově obslouží" - my máme na poště buď paní vedoucí, nebo zavřeno.
    oni taky mají "Zdravotní pojišťovna vás pozve na preventivní zdravotní prohlídku a vy se musíte objednat u lékaře. My připravujeme produkt, že vám přinesou informaci a vy se prostřednictvím tabletu můžete objednat u lékaře přímo u toho, kdo vám sdělení přinese. Nemusíte hledat žádný formulář." - zatímco my ostatní máme vymírající síť praktiků, kde člověk je rád, pokud sežene recept na antibiotika (recept, ne antibiotika, to je jiná disciplína). O zdravotní pojišťovně, která by někoho zvala někam jinam, než k soudu ohledně nezaplacenýho pojištění (to jim prej jde, já nevím, nejsem dezolát a zaplaceno mám), jsem taky ještě neslyšela, ale to okno do paralelního vesmíru je nádherný!
    JONY
    JONY --- ---
    ATUARFIK: k psychiatrovi.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Ono to bylo vedle v "co vás sere", ale to už je taková fraška, že to patří sem.

    "Kromě klasických doručovatelů listovních zásilek zavede Česká pošta nové, kteří budou klientům asistovat s nejrůznějšími službami. Třeba vás objednají k lékaři."
    Podle mě je jen otázka času, kdy začnou na poštách vrtat zuby a podrážet boty.

    Pošta zavede „prémiové“ pošťáky - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-byznys-rozhovory-posta-zavede-premiove-postaky-241742#
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    NELLAS: nevím, se pro něco rozhodnu a tak to prostě je! moje máma říká, že mám takový zvláštní štěstí... No nevím, jen jdu všemu na proti a asi proto to většinou vyjde... Jo, lidi tím dost seru.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: zacpe si nos a rychle to nadvakrat vypije, nic jinyho nefunguje
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOPRETKA: Ty jo, jaký je tvůj trik? :-o
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KARLOSK: snad to u soudu neuhraje na to, že nepoškozuje dobré jméno VŠE (protože VŠE dobré jméno nemá)
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Někdo by asi řekl, že si něco kompenzuju :D
    nový šestikilo na ty super kozy od naproti :D

    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KOUDY: Nas statni aparat to zvladne, zadrhel bude cizina. Pokud pokud se budes chtit jet ohrat treba nekam do Thajska, tak mozna s pasem v mobilu neuspejes...
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    jako kemel obcas umi pekne kousnout :)

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Objednani noveho ridicaku se pres portal obcana po dvacetiminutove peripetii povedlo a dneska jsem si ho byl konecne vyzvednout. Lidi jak sracek na objednani ridicaku, ale na vyzvednuti jen tri lidi predemnou, takze jsem za pet minut odchazel. Tenhle rok mam dva nove pasy, novou obcanku i novej ridicak, takze pokud mi nekdo neukradne penezenku, tak me urady uvidej az za deset let a to uz doufam bude vsechno elektronicky v mobilu. Za deset let by to ten nas statni aparat mohl stihnout...kazdopadne mam radost. Na to jak nesnasim urady a nekde cekat ve frontach to slo vsechno jak po masle :).
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Konečně ta rudá děvka může jít náhodou kolem do hajzlu.
    Nekonečný příběh je u konce: Ševčík padl - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/domaci-sevcik-bude-odvolan-40454156
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADAMIRA: "Tak nějak doufám že přesun mezi pobočkama se dá obecně posrat mnohem míň, mno... doufám..."

    doufal jsem špatně :D
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KOPRETKA: radši bych zašel rovnou na PCR test, příznaky jsou nezpochybnitelný :-)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    LORD_DE_SEIS: letos ještě ne! .-)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KOPRETKA: Antigenní test sis dělala?
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    LORD_DE_SEIS: čekala jsem to horší, ale dá se!
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KOPRETKA: Jaký je Starobrno?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam