• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    CROSS
    CROSS --- ---
    Pobavil smalltalk se sekuriťákem, co u mě hledal výbušniny na letišti v Bukurešti.
    — Odkud jste?
    — Z Český republiky
    — Česká republika! Tam znám jenom Dobříš.

    Asi spisovatel.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Asi nemůžu říct, že vyloženě potěšilo nebo pobavilo, ale zajímavý koncept kalendáře vězeňské služby...

    VIDA
    VIDA --- ---
    ATUARFIK: V tomto ohledu mě ve středu pobavilo, že proces odbavení na poště nejvíce urychlili lidé, kteří nevydrželi čekat. CzechPoint v Praze v Jindřišské. Otevřeny tři z osmi CzechPointích přepážek. Přede mnou 27 čísel. A ono to u téhle služby docela trvá. Jeden pár tam byl 25 minut.
    Nejsem žádný amatér, takže jsem s sebou měla dostatek tekutin, potravu na dva dny a spacák. A protože slabší kusy odpadly, přišla jsem na řadu po krásných 76 minutách.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADELHAIDA: Nejdřív jsem četla I wish I HAD an angel a trošku mě zmátli ti Kelly Family :D... ale říkala jsem si, že by z toho muž úplně infarktovat nemusel, pokud není nějaký hodně těžký pozér...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Vždycky takhle před Vánoci dostanu chuť zavýt si "I wish I were an angel". Tak to pustím na YT a syn (3 roky), zmaten hřívama členů Kelly Familly prohlásí: "Jé, heavy metal!" a muž metalák dostane málem infarkt :-D
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    vždycky když parkujem na chodově si vzpomenu na tohle :-D každodenní realita

    Banjo Band Ivana Mládka: Koukejte Vycouvat [1978]
    https://www.youtube.com/watch?v=WxQyLRRAWk4
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TRISSIE: Já nevím, co děláte, je to přece logickej krok. Co jinak se všema těma lidma ze zavřenejch poboček?
    JOPS
    JOPS --- ---
    mam super kolegy :D

    mame dost podobne zajmy, obcas u kaficka probereme nase uspechy a neuspechy pri prekonavani rekordu v behu/chuzi/fitko/kolo atd...

    a takhle sedime u toho kafe a rikam hosi, nasel jsem video, kde holcina 20 minut predcvicuje cviky na pupek plus stred tela :D Nazev videa hezky "20 MIN KILLER ABS + CORE - No Equipment, Home Workout"

    tak jsem se hecl, ze to zkusim

    ty vole, jako respekt k te babe co predcvicuje a tvari se jako ze nic a hlavne to je bez jedineho strihu :D Vydrzel jsem do cca 13 minuty, kde nasadi plank, ale po cca 30 vterinach toho planku jsem odpadl. Ty moje brisaky proste uplne umrely a ja padl a konecna. Snazil jsem se jeste pokracovat v dalsich cvicich, ale uz to neslo, ja nebyl ani schopnej si z lehu sednout :D

    A kolega rika, ty jo, to me zajima, posli mi to video. Poslal jsem ho a pise, ty vole, plank jsem jeste dal, ale pak uz taky konecna, to uz fakt neslo :)

    Tady mate odkaz a muzete si to taky zkusit, doporucuju na velke televizi a trochu mista :)



    20 MIN KILLER ABS + CORE - No Equipment, Home Workout
    https://www.youtube.com/watch?v=x33O9qGN_us
    GURBON
    GURBON --- ---
    To bych rad vedel, jestli me premiovy postak zastihne, kdyz budu cely den doma, nebo jestli budou mit na kazde poste jen jednoho a za nim ty lidi budou chodit s listecky o nezastizeni :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ATUARFIK: já bych radši ten matroš, co to jejich vedení hulí/šňupe/fetuje.

    ten musí stát za to!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    BACCARA: Dej jim čas a za pár dekád v tom dvacátém budou. Jen musíme vydržet!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TRISSIE: No vidíš, a nový prémiový pošťák by ti ta antibiotika rovnou přinesl. Nebo heroin.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    TRISSIE: žerty mají na České poště tradici:
    „Nemyslím, že nám klienti nedůvěřují. Stále tu důvěru cítím. A děláme všechno pro to, abychom tu pošramocenou pověst České pošty napravili. To nějakou chvíli potrvá. Dostáváme se z 19. století do 20.,” uvedl pro Duel Roman Knap.
    18. 12. 2018 14:50
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BACCARA: žertovné články mají být na Apríla, ne?

    ale to je jedno, tahle země je jeden velkej apríl od Novýho roku až po Silvestra...
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    ATUARFIK: to byl jistě žertovný článek na silvestr, omylem vyšel dnes
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ATUARFIK: wau, já bych taky chtěla žít v jejich vesmíru!
    oni mají "Na poště máte taky člověka, který vám vydá balík, a člověka, který vás prémiově obslouží" - my máme na poště buď paní vedoucí, nebo zavřeno.
    oni taky mají "Zdravotní pojišťovna vás pozve na preventivní zdravotní prohlídku a vy se musíte objednat u lékaře. My připravujeme produkt, že vám přinesou informaci a vy se prostřednictvím tabletu můžete objednat u lékaře přímo u toho, kdo vám sdělení přinese. Nemusíte hledat žádný formulář." - zatímco my ostatní máme vymírající síť praktiků, kde člověk je rád, pokud sežene recept na antibiotika (recept, ne antibiotika, to je jiná disciplína). O zdravotní pojišťovně, která by někoho zvala někam jinam, než k soudu ohledně nezaplacenýho pojištění (to jim prej jde, já nevím, nejsem dezolát a zaplaceno mám), jsem taky ještě neslyšela, ale to okno do paralelního vesmíru je nádherný!
    JONY
    JONY --- ---
    ATUARFIK: k psychiatrovi.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Ono to bylo vedle v "co vás sere", ale to už je taková fraška, že to patří sem.

    "Kromě klasických doručovatelů listovních zásilek zavede Česká pošta nové, kteří budou klientům asistovat s nejrůznějšími službami. Třeba vás objednají k lékaři."
    Podle mě je jen otázka času, kdy začnou na poštách vrtat zuby a podrážet boty.

    Pošta zavede „prémiové“ pošťáky - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-byznys-rozhovory-posta-zavede-premiove-postaky-241742#
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    NELLAS: nevím, se pro něco rozhodnu a tak to prostě je! moje máma říká, že mám takový zvláštní štěstí... No nevím, jen jdu všemu na proti a asi proto to většinou vyjde... Jo, lidi tím dost seru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam