• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VIDA: Je to chyták, byla si v prodejně provazů.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    HAR4NT: Tebe to netěší, ani neba, žejo. :-) Tak zase někdy příště, třeba.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    R_U_SIRIOUS: tyve nerikej mi sefe, ja nejsem zadnej tvuj sef, ty ses svuj sef!:))
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    HAR4NT: Jasný, jdu na to. Až to bude hotový, podám zprávu, šéfe. :-)

    Omlouvám se za svůj post. Šířil jsem bludy od někoho, koho jsem v životě neviděl.

    Aspoň je to tady bez cenzury, tak si to po sobě uklidím sám.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    R_U_SIRIOUS: zajimavyho? No to asi nic:)) Ale je tam dost uzitecnejch informaci a obecne mi prijde docela funkcni si dohledat ten a ten predpis, kdyz obdrzim zpravu, ze to a to je v konfliktu s tim a tim predpisem.
    Neni nic jednodussiho, nez si ten predpis dohledat a ten konflikt/rozpor/poruseni si overit. Kor kdyz tu zpravu pak sirim dal, zejo.
    VIDA
    VIDA --- ---
    Prodavač: Chcete to zabalit?
    Já: Ne, hned se na to vrhnu.

    V jakym krámu sem byla?
    a) masna
    b) cukrárna
    c) knihkupectví
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    HAR4NT: Děkuju. Jsem debil, a když na to začnu zapomínat, najde se vždycky dobrej člověk, jako seš ty, abych na svou debilitu nezapomněl.

    Ne,na směrnice mě opravdu nenapadlo se podívat. Čtu si novinky a nepotřebuju číst všechno.

    Co je v těch směrnicích zajímavýho?
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Bylo mi receno, ze jsem nenapravitelna a porad si lidi idealizuju. Yes! Nic me za ty roky nezmenilo. Jsem na sebe pysna :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: ten clanek je esenci boomerskych humoru
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    R_U_SIRIOUS: pisu to jako reakci na neco, s cim jsi se tu ty chtel rozdelit s dalsimi lidmi a specialne jsi vypichnul a primo tady vykopiroval predmetnou cast. Tak se k tomu vyjadruju, ze zverejnujes picoviny.

    Se vsadim, ze te ani nenapadlo se na ty smernice podivat, nehlede na to, ze pravni predpisy se vztahuji na obcany/osoby, kteri/ktere se nachazeji v case a prostoru platnosti toho pravniho predpisu, pro zvirata nejsou zavazna a proto ani nemohou byt zviraty porusovany.

    Nepotrebuju si ulevovat, mam potrebu reagovat na nesmysly, lzi a argumentacni fauly ve verejnym prostoru, prezentovany jako fakta, uvahy a logicky zavery.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    HAR4NT: Tak mu to napiš do redakce, že je debil. Mně to psát nemusíš. Ale chápu, že si potřebuješ ulevit.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    RANDOM_NIGHT: rybi moucka
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    R_U_SIRIOUS: klicova informace jiste zajimava, clanek debilnejsi, nez kampan socdem. Hlavne bejt vtipnej na ucet smernic EU, jechecheche, elektricky uhori porusujou smernice z Brusele, hahaha. Kachny se dopustily prestupku, protoze prechazely silnici ve vzdalenosti mensi, nez 50 m od nejblizsiho prechodu, AHAHAHA, jak jsem duvtipny, dikobraz je proti me mexicky nahac!

    Pan Jaroslav Petr je blbec a mel by si ty smernice precist.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Ne, ne, ne, ne a ne. :)
    JONY
    JONY --- ---
    Pobavila matka, se kterou jsem byl v knikupectví a která, když viděla co davy kupují, tak s čistým opovržením a nenávistí procedila:" Podívej jak to kupují na kila, jak flákotu. No jasně, ještě si tam k tomu škváru přihoď dvě kila Vondrušky a kilo Třeštíkové..." :))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NAVARA: já tipiju pepř
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RANDOM_NIGHT: Ax? Yerba Maté :)

    Ale jinak bych tipoval vanilku.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ATUARFIK: Zázvor zní dobře. Je fakt, že v některejch receptech je, ale ještě řídčeji, než ten kardamom:-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Tak to mě těší, že mám skoro domluvené rande s Axem na zítra.
    A baví mě způsob, jak Axovi žena zajistila obědy na celý měsíc.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Chilli nebo zázvor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam