• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK: Kdo si řekne první, ten dostane.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ATUARFIK: Respektive já tobě. Nebo jak to funguje? :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SUCZKER: nevím, zda v 68, ale prý (říkali pamětníci) byl chvíli vysílán celý, pak mizely části a to postupně, pak byl zas celý.

    Císařův pekař byl před revolucí výrazně kratší a já jsem byla sama překvapená, jednou vystřiženou písní, která mi přišla budovatelská až na půdu.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SALVATOR: Platíš mi pivo. :)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SUCZKER: Z roku 1952 je Pyšná princezna, Šíleně smutná je fakt z roku 1968. (Vondráčkové nesmrtelnost vocaď pocaď :)) https://www.csfd.cz/film/10096-silene-smutna-princezna/prehled/
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SUCZKER: To si možná pleteš s Pyšnou princeznou, ta je z r. 1952. Šíleně smutná princezna je právě z r. 1968.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SALVATOR: to jsem právě zmaten, to je film z roku 1952. Chcete říct, že po roce 1968 prošel nějakým cenzurním zásahem??
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Matfyz má hezky napsaný péefko. Cituji:

    "Zůstaňme však plní naděje a vždy hledejme Světlo, ať už tím Světlem je pro nás cokoliv - víra, rodina, povolání"
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Včerejší veršovánka :)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    TRISSIE: když jsem na to narazila, už se to koupit nedalo.. takže závist! velká..
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    No vidíš 😎
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SALVATOR: ano prosím :-)

    totál haluz, narazila jsem na to před týdnem v [PRAASHEK @ 3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Fuck Around And Find Out] - ale jako tisíc dolarů, to je za klíčenku přeci jen trochu moc. no a teď v týdnu dostal manžel v práci dvě od kolegy, že kolega ví, že my podporujeme Ukrajinu, že on to má doma přes rok, využití pro to nemá, a jestli je jako manžel nechce?
    musím říct, že když jsem je rozbalila, tak jsem vypískla radostí víc než dvojčata nad hoverboardem :-)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TRISSIE: To je kus tanku?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Nejvic nejlepsi darek od Jeziska!

    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    MAR_TINA: o jakém filmu nebo pohádce se to bavite??
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    R_U_SIRIOUS: tak ten byl zrovna výstříhaný. Mě by to nenapadlo, ale po revoluci se rodiče dívali a hýkali nad vrácenými scénami.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAR_TINA: Asi jo, tak premiéra byla 1968. Já jsem 77, tak si to nepamatuju nebo jsem to nechápal.

    Třeba ten "kozáček" při kujme pikle, pikle kujme mi docvaknul až dneska.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    R_U_SIRIOUS: byla výstříhaná, dost scén tam nebylo
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    "Šíleně smutná princezna"
    "Nařizuji smích!"

    Je teda s podivem, že to tehdy nezcenzurovali. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam