• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK: Kdo si řekne první, ten dostane.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Sešlo se mi k Vánocům dost knížek na leden. Když budu líná tak i na únor. Za mě dobrý!
    Pak se budu někdy věnovat čtecí frontě... :D
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ATUARFIK: Respektive já tobě. Nebo jak to funguje? :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SUCZKER: nevím, zda v 68, ale prý (říkali pamětníci) byl chvíli vysílán celý, pak mizely části a to postupně, pak byl zas celý.

    Císařův pekař byl před revolucí výrazně kratší a já jsem byla sama překvapená, jednou vystřiženou písní, která mi přišla budovatelská až na půdu.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SALVATOR: Platíš mi pivo. :)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SUCZKER: Z roku 1952 je Pyšná princezna, Šíleně smutná je fakt z roku 1968. (Vondráčkové nesmrtelnost vocaď pocaď :)) https://www.csfd.cz/film/10096-silene-smutna-princezna/prehled/
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SUCZKER: To si možná pleteš s Pyšnou princeznou, ta je z r. 1952. Šíleně smutná princezna je právě z r. 1968.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SALVATOR: to jsem právě zmaten, to je film z roku 1952. Chcete říct, že po roce 1968 prošel nějakým cenzurním zásahem??
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Matfyz má hezky napsaný péefko. Cituji:

    "Zůstaňme však plní naděje a vždy hledejme Světlo, ať už tím Světlem je pro nás cokoliv - víra, rodina, povolání"
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Včerejší veršovánka :)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    TRISSIE: když jsem na to narazila, už se to koupit nedalo.. takže závist! velká..
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    No vidíš 😎
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SALVATOR: ano prosím :-)

    totál haluz, narazila jsem na to před týdnem v [PRAASHEK @ 3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Fuck Around And Find Out] - ale jako tisíc dolarů, to je za klíčenku přeci jen trochu moc. no a teď v týdnu dostal manžel v práci dvě od kolegy, že kolega ví, že my podporujeme Ukrajinu, že on to má doma přes rok, využití pro to nemá, a jestli je jako manžel nechce?
    musím říct, že když jsem je rozbalila, tak jsem vypískla radostí víc než dvojčata nad hoverboardem :-)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TRISSIE: To je kus tanku?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Nejvic nejlepsi darek od Jeziska!

    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    MAR_TINA: o jakém filmu nebo pohádce se to bavite??
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    R_U_SIRIOUS: tak ten byl zrovna výstříhaný. Mě by to nenapadlo, ale po revoluci se rodiče dívali a hýkali nad vrácenými scénami.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAR_TINA: Asi jo, tak premiéra byla 1968. Já jsem 77, tak si to nepamatuju nebo jsem to nechápal.

    Třeba ten "kozáček" při kujme pikle, pikle kujme mi docvaknul až dneska.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam