• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Netušila jesm, jak moc toužíš po mé hřejivé kritice :D
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: to byla provokace, abys urcite odepsala!:))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: To je od tebe milé, ale ten přechodník jsi napsal v množném čísle :D
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Nasušila jsem půl kila jerky z hovězího srdce.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    CLAVEN: sry asi je to pro laiky matouci, kdyz ve svem akademickem rozboru pominu predpony a pracuji primo s korenem. Mlouvam se!:))
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    Dnes se mi zdálo, že mi po mnoha peripetiích s bydlením pronajala kus domu MULTICAT v Českém krase, kam už dlouho chci jít bydlet. Nejdřív se mi to moc nelíbilo, ale potom jsem objevila prosvětlené útulné mezonetové patro na spaní a lenošení s mým kocourem s krásným výhledem na kopečky a měla jsem velkou radost. :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    HAR4NT: "umývať". Mýval by bol 1:1 "umýval".
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: jednou rodice pritahli z ciny nefritovy hulky na jidlo. ano, zlomily se okamzite pri prvnim pouziti. uslechtily znamena zmekcily!
    BAAL
    BAAL --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: nerikam nic, i prachovka muze mit uroven cisarske kurtizany a nevypadat jak jeji sestrenice hajzstetka z pvc, natrena tak, aby vypadala jako z uslechtileho nerostu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: hele jedny nenoseny vysoky podpatky vel.39 tady taky mam, i prachovka se muze vysvihnout
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: od tebe beru, bude 3x vypranej a navonenej a vybavenej nahradnim obleckem ve stylu "hot pokojska s prachovkou na 12cm podpatcich". Ty podpatky jsou pro tu pokojskou, ne pro tu prachovku - toto je specialni info pro id Nellas, ctouce si po sobe vyse uvedene prohlaseni, radeji jsem ho doplnil, doufajice v hlubsi vzajemne porozumeni na prvni dobrou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: hadr ti venuju, mam ted jeden navic ,)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: hadr nemam, jen Univerzalni Uklidovou Avontkaninu, ale jako nahrazka asi topri..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: vysokogramazni lesk, to pujde utrit hadrem :-)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: ja bych ho rozhodne bral, mam na zdi jeste misto mezi certifikatem Lion clubu a diplomem Avonladyboye za prvni misto za prodane objemy opalovaciho kremu v rijnu a listopadu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: strnadka CIA, ten plagat muzu venovat, nevim jestli ho po tomhle stehovani jeste vyziju. ale mohl bych to velkoformatove naskenovat, to umim.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    SUBVERSION: To už člověk pomalu začíná věřit i tomu drevokocúrovi...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Btw na duchod planuji poridit ptaka jmenem moták pochop a cvicit ho na baleni jointu, nomen omen, blbej asi nebude, mel by to zvladnout, v provadecim predpisu mi zbyva doresit technologii oliznuti/navlhceni lepiciho prouzku na papirku. Fajfku nekourim a i kdybych zacal, tak nacpat ji zvladne i nakej lehce geneticky poopravenej sysel.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SUBVERSION: to je jen tim, ze ve slovenstine neni samostatny vyraz pro "mýt"..kamos ma na WC obrovskej plakat s ptactvem SR a jsou tam botanicky nazvy tech ptaku ve slovenstine a vsecky jsou hrozne cute:) krome jednoho, co ma druhove jmeno "cia", to je spion a nejspis i saboter!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam