• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    LIMETA: zrovna jsem si googlila Váchalovu Ďáblovu zahrádku, četla si o Krvavém románu a pak otevřu nyx s otevřeným tímto auditkem a ty tady tohle? To mě až trochu vyděsilo, ale potěšilo a pobavilo taky dost...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LIMETA: záleží, jakou oblast ta mozková příhoda zasáhne
    LIMETA
    LIMETA --- ---
    Leoš Suchařípa po mozkové příhodě načetl legendární Váchalův Krvavý román. Který člověk i herec dokáže hrát a deklamovat, takto po mozké příhodě? Aby mu bylo takto rozumět? https://vltava.rozhlas.cz/josef-vachal-krvavy-roman-kniha-po-ktere-uz-nemusite-cist-zadnou-jinou-8565862?player=on
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Prekvapive bylo dite uspesne vyexpedovano na lyzak i s veskerym nutnym prislusenstvim. Pobavila nahla sounalezitost mezi nami prezivsimi (rodici), kteri jsme po zapadnuti autobusu za roh meli na tvarich stejne prestastne a vitezne vyrazy. Dva si dali i placaka. Jednou nam budou strasne chybet. Ale ne dnes, ne dnes :-D
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Náš párek v rohlíku je vlastně quiche.

    CROSS
    CROSS --- ---
    Po nějaké době jsem se odhodlal a zkusil se zbavit nějakých skříní skrz tržiště na Facebooku — a ono to normálně dopadlo, jako mezi civilizovanými lidmi. Potěšilo a překvapilo.

    (Někdo se ozval. Ti, kdo se ozvali, si přečetli popis a skutečně chtěli to, co jsem nabízel. Nikdo se neptal na blbosti. Na čem jsme se domluvili, to i platilo. Týpek nakonec přijel v domluvenou dobu a opravdu vybaven k odvozu dvou skříní, a ty si i odvezl. A nezkoušel smlouvat na poslední chvíli.)

    Vlastně i pobavilo: v psané komunikaci kupující začínal každou zprávu „Tip top“. Jak se ukázalo, dělá to i v rozhovoru tváří v tvář. :-]
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MLIKARNA: to vyjde ;-)
    státní svátky vycházející v tomto roce na pracovní dny:
    1.1.
    29.3.
    1.4.
    1.5.
    8.5.
    5.7.
    28.10.
    24.12.
    25.12.
    26.12.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Vyzvedla jsem si dárek k Vánocům. <3

    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    JOPS: může začít od příštího - na Velikonoce je v pátek státní svátek, v červenci 5.7. taky ;-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    MLIKARNA: to je dobry, to uz si muzes zacit za tri tydny vybyrat vsechny patky do konce roku :D
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Velmi milý Silvestr s NÍ a nečekaně a o to mileji se sousedy. Těšil mne celý večer od přípravy občerstvení přes klidné chvíle na gauči až po veselí celou noc, kdy se o nás skvostně starala.
    Navrch dnes celý den u pohádek a nakonec překvapivě na to, kolik jsem toho vypil ani žádné zlé stavy.
    Takové chvíle si ukládat do paměti na zahřátí na zimní večery.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    na střední škole jsem se na tyhle komedie dívala z patra, ale teď mě to upřímně rozesmálo :-D

    Date Movie Milkshake intro scene HD
    https://www.youtube.com/watch?v=8DU_ZJ0wfBQ&t=78s
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Nabrousila jsem si ocílkou jako každý Nový rok nože (pak je brousím dle potřeby). Jak jsem líná, sedla jsem si k tomu k tv do křesla a při vstávání jsem si ten nejšpičatejší bodla do kolene. Díra podobná jak po artroskopii, krve hojně.
    V důsledku pobavilo.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    HEJSEK23: na to kolik jsem toho do sebe nalil jsem cekal dneska vetsi bidu
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    vzpomněla jsem si na heslo k mailu, který už asi tak patnáct let nepoužívám, ale který obsahuje velkou část mých vzpomínek!
    jak málo někdy stačí...
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Je mi blbě, ale dobře
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    genius. proste hudebni genius. na tohle naroubovat metal core. genius.
    ponte el ubrebocas!
    News Anchor goes METAL!
    https://www.youtube.com/watch?v=hOUlvlbKRlE
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam