• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    „Jmenuji se Ken Fritz a postavil jsem pravdepodobne nejlepsi stereo system na svete“

    Ken vlastnorucne stavel svuj system 27 let, vlastni asi 23000 vinylu a protoze mu je pres sedmdesat let, nejspis nebude mit sanci si je vsechny poslechnout - tim spis, ze jeho stokilovy 8vlastnorucne postaveny) gramofon ma tri raminka s nejlepsimi prenoskami, aby mohl pro kazdou nahravku vyzkouset, se kterou zni nejlepe.

    One Man's Dream - Ken Fritz Documentary about the world's best stereo system
    https://youtu.be/4b2IOOhJmxw?si=YqwJc1p4kshMynY7
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    těší mě mít dobrý vztah s naším autoservisem.
    znamená to, že vždycky nás někam "vecpou", když potřebujeme rychle něco pořešit, dá se zavolat a něco zkonzultovat, a občas nám nějaký úkon ani nenaúčtujou.
    a taky mě těší, že když jsem dneska čekala, až mi vyparkujou auto, tak jsem se nějak zmínila, co dělám, a pan majitel zrovna řeší problém v mém oboru, tak jsem ho uklidnila a nastínila mu nějaký další postup. můj VIP status tím byl ještě posílen :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Oprava "překlepu" v emailu na všechny od právníků...

    "It will only take a few minutes to answer our questions, but your feedback will be hugely valuable in helping us identify areas where new or improved resources and workflows can enable you to do your thing faster, with fewer “ugh, lawyers!”
    So stop what you’re doing, take a deep cleansing breath, and fill out our survey - by end of day Monday, January 23"

    "It has come to our attention that January 23rd is, in fact, a Tuesday and no amount of lawyering will prove otherwise. Please complete the survey by end of day on Tuesday, January 23rd."
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    John Connor and the T-1000 had lunch the other day, which guarantees us 7 more years of peace and prosperity.

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    1) nevím jak, ale včera to nějak pomohlo, oujee :D

    2) robotický vysavač, myslím, že je to nejlepší vynález všech dob!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Jedu v metru s dvojníkem Elliotta Smithe. :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    :-))) pan kotatko jako vzdy presne

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Dnes som zaplatila posledny najom v zivote
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    ERRTU: Provokace!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    RAGNAROK: vazim 63kg ;)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ERRTU:
    strejc si takhle taky dopraval a uz neni
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Velmi mě potěšilo, že jsem se dnes konečně nejedla.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Poklady z půdy ;)

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ja nevidim jediny duvod proc by dospely vydelavajici a samostatny jedinec... nemohl sezrat dva obedy po sobe!
    umiram prezranim. ale umiram stastny. nelituju niceho!
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Že má Bowie v Paříži svou ulici

    Paris honours David Bowie with his own street | World News | Sky News
    https://news.sky.com/story/paris-honours-david-bowie-with-his-own-street-13044382
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam