• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    Letošní sezóna zahájena! Buřty na ohni, mňam! .)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Pridelaval jsem dnes rano na stropy pozarni hlasice a mel jsem u toho pustenou desku s Lenny Krawiczem. Kdyz zacalo hrat „fields of joy“ tak jsem u toho zacal delat brutalni tanecni moves, a jak jsem se v tom vyzival tak jsem koutkem oka zahledl ze me skrz skleneny dvere na galerii pozoruje jedna z kocek. Byla to ta, ktera se jinak vyhyba jekemukoli konraktu a kouka na me pokazde se smesi opovrzeni a nezajmu. Ted v tom pohledu byl uzas, a vydrzela na me zirat cely to cislo. Potom muzika dohrala, ja prestal, kocka se oklepala, potrasla hlavou a odkracela jako by sama nechapala co se prave stalo.
    LIMETA
    LIMETA --- ---
    No nemilujte ho. Přijela jsem k němu po dvoudence, aby mi přisunul křeslo s podnožkou ke kamnům a hodil na mne deku. Pak mi přinesl čaj s rumem a pak mne během chvíle nechal vytuhnout a později mi pomohl do postele. Ráno mne nebudil, takže šípková Růženka spala až do jedenácté. Dole na mne čekala vymazlená snídaně, džus, čaj a káva. A teď tu v zastěře vaří voňavý oběd. Já se ale mám.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Jasná večerní obloha, nádhernej Orion a třpytivej sníh.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    AXTHEB: Pohoda, času máš spoustu! ❤️
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    RANDOM_NIGHT: 15 day delivery, jsem v háji.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    AXTHEB: Hah, good luck with that. Díky za povzbudivá slova, zatím jsem tam našla něco pro tebe, asi se ti to teď pár dnů bude hodit. :P
    https://www.aliexpress.com/item/1005006264916234.html
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    RANDOM_NIGHT: Teď už si to hledala, tak o tom ví Google a právě zadává výrobu čínským dětem! Za chvilku to najdeš na Aliexpressu.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PIKKMA: Jo, kralovny jsou velky kusy. Ja kdysi videl srsni, a to byl hmyz zvici B52.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    rano sem dojel do prace s rozepnutym sportovcem a neuletel mi poklopec a ted sem v tescu platil 666 korun :))
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Něco mě napadlo a nikde jsem to nenašla… Možná jsem tentokrát opravdu dostala nápad jako první!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: tse, bych na ne vypustil sve verne skrkavky a bylo by!:)) ale mravenci jsou mi sympaticky, tak na to snad nedojde
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HAR4NT: Zatím se je snažim nestresovat, aby se začali pořádně zabydlovat. Což je složitý, protože mravence stresuje úplně všechno. Ale až se otrkaj, zahájim samozřejmě bojový výcvik, pak mě nechtěj nasrat! :D
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: budes je nak cvicit?
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Ráno vylezla konečně královna! Jako já čekala, že bude větší, ale že až takhle.... :D

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NAVARA: "přijmeme prodavačo" ?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NOFNAK: A co agender osoby, ha!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    BAAL: No protože tam by bylo při dvojím tvaru dilema! Bylo by to "ombudsman / ombudsmanka", "ombudsman / ombudswoman", nebo "ombudsman / ombudskvinna"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam