• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    NOFNAK: Hm... za chleba? 😁
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NOFNAK: :)

    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Hodně mne baví péct chléb, od sypání surovin, přes pozorování, jak kyne, po chvíli, kdy ho pokládám na rošt.

    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    NIAN85: Půjčíš kamaráda?
    BAAL
    BAAL --- ---
    3 dny v New Yorku 🇺🇸
    https://youtu.be/g_nCQCZ_UbA
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Budu mit vyzehleno! Kamarad se mi sveril, ze je zehleni jeho konickem. Tak jsem mu s sebou pribalila cestovni tasku s kosilema :-D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MICHELLEDANIELS: "miláčku"? když už to někdo přeložil tak snad "broučku"!
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Uff, tak sem ho trochu přecenil, čas máme klasickej, ale aspoň bez neštěstí a cesty..
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Dědovi se přepla televize z HDMI na anténu, a byl si schopnej nechat poradit po telefonu do úspěšnýho konce za čtyři minuty! Normálně to obnáší 40 minut marný snahy a řvu, následovaný mým odjezdem přes půl Prahy...
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    IRINASH: Tak my jsme taková free familie i bez koksu, ale díky za pobavení, to mě upřímně rozesmálo :D
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    SEKELLE: Četla jsem koks pro mámu a říkala si, že jste asi nějaká free familie... :))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ty vole ty "my a oni" me vzdycky rozseka... znamej se mi snazil vehementne vysvetlit ze pokud jsem proti nerizene (znova zduraznuji: nerizene) migraci tak prece jako zjevny nacista ale nemuzu zaroven podporovat manzelstvi pro vsechny, no ni? proste musim bejt protilidova svine komplet, jinak to neplati! :)
    to same u green dealu, nemuzu byt prece zaroven odpurcem zavirani atomovych elektraren a soucasne pokladat za super napad mit na vsech semaforech fotovoltaiku jako jsem videl napr v rakousku. v jeho hlave neni mozny aby mi vadil stometrovy vetrnik ale zaroven jsem podporoval panely na strechach domu.
    no nic, pujdu utopit nejakeho toho tucnaka v rope nez se mi rozpali stare pneumatiky pod grilem, dneska mame steaky z delfinich mladat :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    77WHITE: Teď jen aby se nenašel někdo kdo se neidentifikuje jako sob..
    XARGH
    XARGH --- ---
    NIAN85: kazdy resi takovou blbost, na kterou staci :))
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Takze to vadi uplne zbytecne.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    NIAN85: výraz man je tuším z protogermánštiny, je to výraz pro člověka-osobu. muž byl wereman, žena wifman. žena nebývala muženou.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    77WHITE: Znam jich par a vsem jsou jim formy inzeratu uplne u ... mne to pripada vtipne a jsem zvedava, jak se ten trend bude rozvijet a jak skonci. Protoze cestina je zradna :-)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    NIAN85: Nekteri se neidentifikuji ani jako muz ci zena, proto osoba. Taky mi to prijde kuriozni, ale zas nemuzu bejt jak nejakej starej zapsklej clovek co odmita cokoliv mimo jeho komfortni zonu, zejo.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    BAAL: Woman taky obsahuje "man" :-( zena byvala "muzena". Tak ted jsme vsichni osoby, nez muzi zacnou vyzadovat korektni tvar "osobaci".
    BAAL
    BAAL --- ---
    NIAN85: Hadam ze to “man”
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    BAAL: Co je spatne na ombudsmance? :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam