• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Vedlejší diskuse mi pripomnela tenhle old gem. Good ol’ internetz (:

    [ORIGINAL] Youtube Haiku - Compilation #1
    https://youtu.be/zUnVLELDzzI?si=sdoLgATR6MFuxUEU
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FIONOR: Jako na rovinu, bez ohledu na pracovní prostředí nebo filozofii řízení si nejsem úplně jistej, že má kdokliv kdekoliv v IT support zrovna v lásce bafání zpoza rohu, nedej bože tahání za chlupy, ale you do you.

    Za mnou, když přišel tuhle postarší kolega přímo do kanclu, že se mu ntb nepřipojuje na Wi-Fi, tak sem ho taky neposlal do hajzlu a ten airplane mode sem mu vypnul, i když mě zrovna vytrh ze psaní analýzy, ale čistě ze slušnosti a protože ho mám rád. Nadšenej sem z toho fakt nebyl. Filozofie nefilozofie. Dyby to hodil do ticketu, nepotrvá to vo moc dýl a já moh v klidu dopsat odstavec.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Fakt mě pobavilo tohle:

    [FIONOR @ Nejlepší hlášky hlody a kecy]

    Protože jestli ajťák neni úplný jelito, tak může člověk škubat za pubický ochlupení jak chce a stejně se dozví, že na to má udělat ticket. My totiž úplně milujeme, když na nás někdo vybafne zpoza rohu a vypálí na nás nějaký issue k ešení.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    NOFNAK: Hm... za chleba? 😁
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NOFNAK: :)

    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Hodně mne baví péct chléb, od sypání surovin, přes pozorování, jak kyne, po chvíli, kdy ho pokládám na rošt.

    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    NIAN85: Půjčíš kamaráda?
    BAAL
    BAAL --- ---
    3 dny v New Yorku 🇺🇸
    https://youtu.be/g_nCQCZ_UbA
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Budu mit vyzehleno! Kamarad se mi sveril, ze je zehleni jeho konickem. Tak jsem mu s sebou pribalila cestovni tasku s kosilema :-D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MICHELLEDANIELS: "miláčku"? když už to někdo přeložil tak snad "broučku"!
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Uff, tak sem ho trochu přecenil, čas máme klasickej, ale aspoň bez neštěstí a cesty..
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Dědovi se přepla televize z HDMI na anténu, a byl si schopnej nechat poradit po telefonu do úspěšnýho konce za čtyři minuty! Normálně to obnáší 40 minut marný snahy a řvu, následovaný mým odjezdem přes půl Prahy...
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    IRINASH: Tak my jsme taková free familie i bez koksu, ale díky za pobavení, to mě upřímně rozesmálo :D
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    SEKELLE: Četla jsem koks pro mámu a říkala si, že jste asi nějaká free familie... :))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ty vole ty "my a oni" me vzdycky rozseka... znamej se mi snazil vehementne vysvetlit ze pokud jsem proti nerizene (znova zduraznuji: nerizene) migraci tak prece jako zjevny nacista ale nemuzu zaroven podporovat manzelstvi pro vsechny, no ni? proste musim bejt protilidova svine komplet, jinak to neplati! :)
    to same u green dealu, nemuzu byt prece zaroven odpurcem zavirani atomovych elektraren a soucasne pokladat za super napad mit na vsech semaforech fotovoltaiku jako jsem videl napr v rakousku. v jeho hlave neni mozny aby mi vadil stometrovy vetrnik ale zaroven jsem podporoval panely na strechach domu.
    no nic, pujdu utopit nejakeho toho tucnaka v rope nez se mi rozpali stare pneumatiky pod grilem, dneska mame steaky z delfinich mladat :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    77WHITE: Teď jen aby se nenašel někdo kdo se neidentifikuje jako sob..
    XARGH
    XARGH --- ---
    NIAN85: kazdy resi takovou blbost, na kterou staci :))
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Takze to vadi uplne zbytecne.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    NIAN85: výraz man je tuším z protogermánštiny, je to výraz pro člověka-osobu. muž byl wereman, žena wifman. žena nebývala muženou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam