• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    Citace z twittru k rajchlovi a spol:
    Beru jako velký požehnání pro Česko, že demokracii tu rozvrací lidé, kteří by na Whatsappu nedomluvili ani společnej lyžák pro děti…
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Tak jsem se do toho auditka podíval a musím šoupat bačkůrkama a dělat velké UF.

    Lodičky, sítě a já nevím co ještě...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Koukam ze mit Salvatora v ignore neni vzdycky vyhoda :) - mazu
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SALVATOR: Pořádám sraz jasnovidců. Kde, kdy a v kolik předpokládám víte.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    "Zemřela česká kartářka Jana Demeterová, ostatní věštce to překvapilo"
    JONY
    JONY --- ---
    KOVOVAMINCE: třeba taková tarantule Wojtyla
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    bizár z roku 2013 od Škodovky

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Myslim, že polská církev potřebuje dovolenou. Dost akutně. :D
    Polská církev řeší zásadní problém. Vadí jí lidská jména domácích mazlíčků - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-polska-cirkev-se-postavila-proti-lidskym-jmenum-domacich-mazlicku-40458378
    FIDA
    FIDA --- ---
    že jsem dostala brzký termín
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Když jsem se vrátila po rodičovské zpět do práce, dostala jsem novou šéfovou, protože můj původní šéf povýšil. A nějak k sobě nepasujeme. Je to jak každej den valit kámen. Ne, ze by byla špatná, ale prostě se naprosto míjíme, máme totálně odlišnej styl komunikace. A dneska v noci se mi zdálo, že jsem zas na střední, šéfová je učitelka fyziky a že nedorazila na hodinu. To byla taková úleva v tom snu...
    LIMETA
    LIMETA --- ---
    Nový rodinný chlupáč. Už tam bylo smutno po smrti bývalého psa. Snad kočky někdy z té lednice slezou.

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Tak jich mám prvních deset!
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Extreme metal guitar skills linked to intrasexual competition, but not mating success
    https://www.psypost.org/2024/01/extreme-metal-guitar-skills-linked-to-intrasexual-competition-but-not-mating-success-221020
    CERNYRYBIZ
    CERNYRYBIZ --- ---
    KAKIHARA: fun fact: Lenin se francouzsky pise Lénine. Viz CERNYRYBIZ
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Pobavila mě vzpomínka, že ten samej večer sme seběhli na pizzu na Karlák, kde jsme hráli rozhadanej pár a já naschvál flirtoval se servírkou, která se totálně nechala balit přímo před moji "holkou", kterou to vlastně dost nasralo..."a já kráva si myslela, že my holky držíme spolu" :D
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    DELIRIUM: s kamarádkou jsme byli svědky super rande na hradbách na Vyšehradě, kde si slečna stěžovala, že se na rozpadlé lavičce nemůže pořádně opřít. Muž se chopil hozené rukavice a přisunul se slovy "můžeš se opřít o mě", načež se slečna posunula na úplný konec lavičky a my sme malém chcipli smíchy :D (nutno dodat, že sme fakt hyeny, hrozně nás to bavilo)...
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Právě sem byla v kavarne svědkem ne moc povedeného prvního rande. Slyším za sebou: Tady sem byl fakt mega hustej, hele. Notak, podívej se na tu moji hustou kérku... prosím. Podívej se, prosím, co ti ukazuju.
    Nenápadně kouknu o co jde. A tam typek odhaluje tricko, aby bylo videt jeho tetování, zatímco holka absolutně bez zájmu projíždí (asi) instagram na telefonu.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Voni jaro! Jeste zdaleka neni, ale uz naznacuje, jak bude vypadat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam