• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    JONY: Dnes už jsem ho řekla třem lidem :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JONY: Já se teda zasmál jenom sám pro sebe, ale i když je to poměrně primitivní fórek, tak je to prostě stará klasika, která mě teď po letech taky dobře pobavila.
    JONY
    JONY --- ---
    Mě dnes pobavil tenhle debilní vtip. Už jsem ho stačil povyprávět prakticky všem lidem, které jsem dnes potkal. Plus jsem ho rozeslal přátelům po WhatsApp.

    [LEON_KOWALSKI @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/]

    Už dlouho jsem neměl za den tolik sociálních interakcí. :-)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Stačí mi málo :")
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Přijela pouť :) to bude Itálie :D

    ZANNA
    ZANNA --- ---
    Lidová tvořivost :-)

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Libereckej underground, paráda.

    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Sedmička taky nezklamala! ♥️🖤 Antifa! jak za mlada
    Noc je ještě mladá, ale večer můžu označit za vydařený
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DEERHOOF. Parádní, výbornej koncert. Aaaa!

    <3
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Tak nějak překvapila, ale rozhodně potěšila starost exmanželky o to, jestli jsem v pořádku, když mne dnes viděla při příležitosti ztraceného (a zase nalezeného) synkova telefonu.
    Asi bych vážně potřeboval hodit vše za hlavu a odjet na pár dní do lázní, když už to na mně vidí i ex.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    A teď už jen večerní koncert, a bude to zatím nejlepší pátek tohoto roku!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Dnešní Nyxí sraz na výborném obědě na Výtoni!
    velmi milá sešlost! ...to bych si nechal líbit častěji
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Potěšil muž. Jsem nemocná, tak mi přinesl nákup, abych nemusela z bytu a pro radost mi vzal i milovaný tulipány.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Olomoucká transfúzní stanice pořádá seznamovací akci "Jsi něčí typ". (Je vidět, že mají méně cynického člověka na PR než jsem já, já bych to pojmenovala "U nás najde štěstí i úplná nula".)

    Transfuzní oddělení Olomouc on Instagram: "Naši milí nezadaní 😍 Naše dárcovská seznamka se blíží a my máme tu neskutečnou radost, že se nám pro vás podařilo domluvit losovačku 😜 Vezměte sebou někoho,...
    https://www.instagram.com/p/C2udxXYCqoY/
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    potěšilo, kluk co sekl s profesí elektrikáře a začal malovat. A jde mu to moc pěkně :-)

    Deky | Filip Šícha
    https://filart.cz/deky/
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK: zdražily kurvy - nejmenovaná entita složená výhradně z žen, dětí nebo neživotných objektů zdražila kurvy.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Pobavilo mě zjištění ohledně české gramatiky a tak nějak doufám, že v tomhle auditku se mnou kvůli tomu nevyběhnete.

    Díky tomuhle příspěvku [LOKATOR @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/] jsem si uvědomila mnohotvárnost slovesa "zdražit":
    - zdražili kurvy - nejmenovaná entita zvýšila cenu prostitutek
    - zdražily kurvy - prostitutky zvýšily cenu za své služby
    - zdražili, kurvy - nejmenovaná entita zvýšila cenu něčeho a mluvčímu se to nelíbí

    Ale jinak mám samozřejmě spoustu práce, kterou bych místo tohohle měla dělat. :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Zjistila sem, že naši zaměstnanci nahráli CDčko s lesními rohy. Dostalo se mi do ruky a je to neuvěřitelný bizar.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: A za kolik to nabízíš ty?
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    ERRTU: Lábus výtečný výkon! Na 74 (což mě překvapilo) to zahrál jak král ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam