• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NELLAS: ten film jsem měl rád, musel jsem si to najít. A koukám, co tam je jmen, co jsem vůbec nechytil, když jsem to viděl poprvé... A jaké mají role dnes...

    Hlavní hrdina Charlie Cox je Daredevil, hraje tam Ricky Gervais, Hvězda, Claire Danes, zahrála o pár let později naprosto úžasně Temple Grandin, hraje tam Peter O’Toole (a já ho vůbec nepoznal), Bena Barnese znám z pozdějšího Punishera, je tam Ian McKellen, Mark Strong, zmíněný Henry Cavill... Tehdy jsem vzal na vědomí jenom Michelle Pfeiffer a Roberta de Niro, ale ono tam je takových lidí, co mi sedli později v dalších rolích, případně jsem je prostě nepoznal.

    Musím si to znovu pustit :) Díky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Nejlepsi cast dne na lyzich je ta chvile, kdy se po akci natahnete na postel:-)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    OT_: not great, not terrible.
    OT_
    OT_ --- ---
    Když u syna zrovna trenduje Černobyl a zároveň měl ve škole vyrobit valentinku:)

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já herce nikdy moc nesleduju, podle jména si je obvykle nespojím.
    Ale dneska jsem zjistila, že Henry Caville hrál v mé oblíbené pohádce Stardust. A hrál tam nafoukaného Humphreyho. To mě dost pobavilo :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Potkala jsem v obchodě Fionora a měla jsem takovou radost, až mi z toho došlo, proč lidi chodí ven.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Dostala jsem k Valentýnu čokoládu, že prej už moc dlouho brečím. Rozbrečelo mě to. Ale bylo to milý.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    GRANTORINO: ty jsou krásné ;)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NELLAS: náhodou jsem si vzal tvojí radu k srdci a lovim je s rozvahou ..tak jednu denně 😎
    Zatím jich na mě čeká ještě bambilion
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Miluju :))

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: Honibode... :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Konečně! Dnes! To je znamení... Už táhni zimo!

    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    HEJSEK23: dvacet!

    A našel jsem sérii Bohemáckejch 💚🤍 💚
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Pobavil mě cca šestnáctiletej kluk, kterej u metra čekal s pugétem a obří plyšovou husou! Kejhláska!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CLAVEN: tuhle jsme koukali na film, kde krom angličtiny zazněla tu a tam jednoduchá polština a němčina (bez titulků) a potěšilo mě, že jsem taky rozuměla.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Potešilo ma, že pozerám seriál, kde hovoria anglicky, nemecky a francúzsky a ja im rozumiem vo všetkých troch jazykoch.
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Našla jsem v kavárně v “bleším koutku” Foglarofku - Dobrodružství v temných uličkách za 50Kč. To mi dnes zaricene zvedlo náladu, syn bude nadšený :))
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    BOBESH: Já jednou viděl malýho pejska srát tak, že prdel přitisknul na zeď a nalepil svoje hovno asi 20cm vysoko a pár let potom tam ještě stále kus držel :D Díky za připomenutí :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam