• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Až se někdy vydám do zapadlého karibského bordelu, třeba změním názor :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: no jak myslis, ale dulezity predpoklad zlepsovani a rozvoje je konkurence, jak si uvedomil uz C. Darwin, A. Smith a taky jakykoliv navstevnik zapadleho karibskeho pristavniho bordelu:))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Nevyvíjím, je to můj koníček, nebudu si do něj tahat konkurenci :P
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DRABICZ: tohle je skvely, nemuzu se toho nabazit, ty nase IYIY jsou proste Kod Bohemjo a zadna AI nas nikdy neporazi;)))

    Tu prvni vetu by czech grammarnazi AI, kterou Nellas jiste uz davno vyviji, imho interpretovala tak, ze vy, rodice Drabiczovi, jste pote, co se vam narodily deti, spolecne s predmetnymi novorozenci hledali (a nasli) shodu ohledne zadouciho skillsetu nejakych dalsich, blize neurcenych osob;))
    ENDER
    ENDER --- ---
    Clovek vypadne z treningu, da si tri piva a dneska me boli hlava jak strep. Navic mi zacaly vyskakovat reklamy na nealko pivo...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    DRABICZ: prosím ještě ho nauč zacházet s vrtákem, a podobným nářadí.. mám totiž pocit, že zvlášt v praze, ti chlap nevědí ani jak to vypadá, natož jak se to používá..
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ERRTU: psalo se i o tom, že Mars zkříží dráhu Země
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Když se nám narodily děti, shodli jsme se, že pro nás není důležité, aby měli nej oblečení a ovládali veškerou elektroniku, ale aby uměli rozdělat oheň, poradit si a znát přírodu. Dneska jsem na nejstaršího (druhá třída) obzvláště pyšný, protože poznal všechny stopy co jsme v lese a okolí našli (včetně bažanta), půlku zvířat uměl i latinsky protože česky to umí všichni (dle něj) a listů i bobků v tuto roční dobu poznal stejně, co já. Jsem na něj fakt hrdej!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    par let tomu nazad udajne nejaky novinar napsal v okurkove sezone clanek ze v nejakou dobu bude mars pozorovatelny stejne dobre jako mesic... totalni kravina ale zpusobila totalni naval a mnohahodinove fronty na prazske hvezdarne. co se nestalo: zatahlo se.
    pro to ale nemel dav lidi cekajici ve fronte moc pochopeni. hrozilo vyhroceni situace az na uroven selskych bouri ci prvni defenestrace. zvazovalo se povolani silovych slozek... a pak se nekdo zamyslel a udelal neco tak ceskeho ze nemuzu :)

    namirili pry dalekohled na petrinskou rozhlednu a zbytku navstevniku ukazali rozmazane a zatmavene cervene svetlo nahore na rozhledne kterym se signalizuje letadlum ze tudy fakt neletet :) proslo to zejmena diky tomu ze lidi bylo tolik ze kazdy v podstate do okularu mrknul jen na par vterin a uz ho vyhanel dalsi.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    V noci jsem v práci měla otevřené okno, protože tu máme přetopeno a slyšela jsem proto krásně houkat puštíka. :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    BACCARA: Jen si dávají prostor na ztracení zásilek ;)
    mimochodem, čtu si ty recenze adresy na googlu - nic se nezměnilo a lituju každého, kdo ještě nezná celnicka.cz
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    DRABICZ: Vyměňovací pošta 120 se přestěhovala z Plzeňské na adresu K Hrušovu, asi to bude to zlepšení.
    "Pokrok se nedá zastavit" Vaše Česká pošta :)))
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Pamatujete si, jak se člověk nemohl dovolat na poštu 120 ohledně zásilky ze zahraničí? Volalo se tam tak 15 minut a 32 vteřin a pak se to automaticky položilo, tak jste museli znovu. Jednou se mi dokonce stalo, že jsem vyvrhl živé kuře na pentagram v poledne den po úplňku, tak ten telefon někdo (živý) zvedl. No a teď jde Česká pošta s dobou a vylepšili to! Je tam virtuální asistentka, která váš pošle do prdele o 11 mint a 28 vteřin rychleji - a to se vyplatí!
    TRIX_XIRT
    TRIX_XIRT --- ---
    Volá zákaznice.

    Dobrý den,
    před rokem
    (poukaz má platnost jeden rok) jsem dostala darem dárkový poukaz do Vašeho eshopu.
    Vyčerpala jsem pouze polovinu a teď mi už nejde uplatnit.
    (Poukaz je jednorázový.)

    ...

    To je uvedeno v obchodních podmínkách a speciálně v podmínkách pro dárkové poukazy, jo? ... ... ... To je teda nefér!

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Výborně. To by asi Maovi vypadly oči z důlků.

    Kde se vzala česká čína? Falešná sójová omáčka jako nedostatkové zboží!
    https://www.youtube.com/watch?v=7XWZW6jugCM
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    SALVATOR: Takhle se většinou bavím se šéfem:
    šéf: jak se máš?
    já: co potřebuješ?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALVATOR: Ovšem příště, příště budu ještě dospělejší a místo utrpnýho snášení ranně-kuchyňkovýho žvatlání vo hovně mu na rovinu sdělim, že na small talk prostě nemám energii. Asertivita!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Těšívají mě má dospělácká rozhodnutí, když se mi je povede realizovat. Dát si jablíčko místo čokolády. Jít spát hned a nepouštět si další díl seriálu. Zdvořile konverzovat v kuchyňce s přehnaně přátelským, vlezle servilním kolegou, místo abych ho (obzvlášť ráno) s vrčením poslal do pyče. Hezkypěknekámovolejá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam