• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Právě jsem se v korporátních mailech prokousala k automatickýmu přání k narozeninám od našeho CEO.

    Destilovanej korporát z toho teče, je to úplnej masterpiece svýho žánru.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Ze ten den skoncil vlastne strasne super. Prisla jsem na trenink driv, ostatni meli navic zpozdeni, tak jsem si blbka co? No dala kardio prece. Na tricet minut. Pred treninkem. Po nem jsem jeste sparovala dve kola s o generaci mladsim partakem, odnesla nejaky police a mam takovy pocit, ze prave takhle znicit telo ta moje pitoma hlava dneska potrebovala. Jen nevim, jestli zitra vstanu - respektive jestli nekdy vstanu. :-D
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    mám nový krém a sprcháč.. a ta vůůůůůůněěě

    ach to je taková nádhera.. hned je ten svět takovej víc pomerančovej!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    .. už to jede, panika odvolána? :)
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    Kdyby vam na obzoru nahodou rostl hrib, tak vite ze to nebyl jen vypadek serveru
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAR_TINA: Nejde nikomu.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Syn píše úkol z angličtiny, kde má popsat člena rodiny. Vybral si mne. Hair type: BaldInterests: laying on couch. Že rád vařím, pěstuji chilli nebo aspoň čtu, to tam nenapíše.
    Druhý syn říká, že kdybych se oholil, nechal si naimplantovat vlasy, nastřelit obočí a vyhladit vrásky, byl by že mne hezký chlap.
    Hadi upřímní.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS: tak proto FB půlce lidí nejde ani přihlášení :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Facebook očividně znovu zavedl šťouchání. To mi přivodilo takový závan nostalgie! :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOWUP: U nás ti tohle prozradí žádost o potvrzení pro sociálku, na dávku na bydlení :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NAVARA: při prvním čtění jsem nějak dislekticky prohodil slovosled a s tím překlepem my z toho vyšlo, že ventil vášně byl nainstalován před jeho nastěhováním, tedy zodpovědnost majitelky, a dávalo to smysl.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NAVARA: OK. U nas ti nikdo nepronajme ani kulnu bez dolozeni ze ho mas. Vetsinou musis jeste prilozit vypis z registru dluzniku. I to neni zaruka, kdyz treba pojistovna odmitne vsechno zaplatit, ale ve vetsine pripadu to staci na to aby ses nemusel soudit primo ty.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Hodila jsem si do smoothie čtvrtku nagy.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOWUP: Povinné není, doporučené ano
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KULA: tak jestli bych kdy měla důvod jít do nájmu, tak kvůli pohodlí, abych se nemusela starat o nemovitost.

    "porušil zákonnou povinnost provádět pravidelné prohlídky vodovodních kohoutů, které nejsou vodovodním výtokem, udržovat je ve funkčním stavu a provádět jejich pravidelné výměny,"

    Už jen představa, že mám v cizím bytě kontrolovat kohouty a vyměňovat je, mě sere.

    A majitelka to měla mít pojištěný a bylo by po starostech.
    KULA
    KULA --- ---
    NAVARA: to vůbec neřeším, komické mi přijde, že to musí projít několika soudy, které pro hlavu v prdeli nafouknou účet o další 40k.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NAVARA: hlavne: pokud uz dojde k soudu, tak leda mezi pojistovnou najemnika a pronajimatele, ne? Nebo u vas neni pro najemniky povinny pojisteni domacnosti a povinny ruceni?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TOXICMAN: takže neumíš načasovat svou činnost? :-)
    my totiž máme taky jeden takovej automatickej obesílač a po tom, co se spustil plánovanej interval á 14 dní kolegům chodily zprávy každej den, vč. víkendů. no srsly, vývojáři jsou občas naprostí čuráci :) nesplní zadání a ještě mektají, že se někomu nelíbí email o víkendu a v nočních hodinách :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam